Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Nie rozumiem Cię.Jakie problemy sprawia 8800 GT?! Mój kolega ma wersję EVGA a ja Gigabyte i żadnych problemów nie mamy... -.-
Co do 512GTS - Jest on lepszy o parę set punktów,czyli tyle,co nic - wydajność większą będziesz miał może o 1-2 klatki.Jeżeli w ogóle... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie masz mnie rozumiec tylko poczytac rozne fora....jest tam od liku tematow, postow na temat problemow z 8800 gt
Daj mi troche czasu to skopiuje kilkadziesiat takich tematow chociarz mi sie nie chce.....
Co do 8800 gts 320/320-640 oraz 8800 gts 512 to nie moge sie doszukac tematow co do problemow z tymi kartami....ciekawe dlaczego ?.
W waszym przypadku macie szczescie chociarz nie wiem czy np. mozesz regulowac obroty turbinki na karcie i czy w ogole masz monitoring temperatury i obrotow wentylatorka karty.
Nie mowie juz o modyfikacji biosu w 8800 gt.
Kumpel kupil 8800 gt, przyniusl do domku, zainstalowal stery 169.21 i.....karta umarla a byl to super wypasiony 8800 gt od zotaka DOG edition prosto ze Stanow.
Crap i shit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie jestem na czasie z kartami a więc prosiłbym:
co się ostatnio dzieje ?
Jaka jest teraz najopłacalniejsza do kupienia karta ?
Jak sprawują się karty z serii GF 9xxx ?
Czy jeśli chcę zrobić uprgade kompa - co lepiej kupić 8800GT czy inną kartę która wyszła już jakiś czas temu ale jest bardzo dobra i teraz już tania, czy poczekać aż stanieją 9xxx, czy może jeszcze coś innego ?
jakie są nowe plany dotyczące kart ?

Tak ogólnie i w skrócie prosiłbym ^^
Bo w grudniu miałem zamiar kupic 8800 GT albo odświeżonego GTS''a, ale w końcu się rozmyśliłem i jestem ciekaw jak się sprawy mają teraz :)
Z góry dzięki

EDIT: hahahaha co za niedorzeczność obczajcie Super clocked Evga i super clocked evga + Crysis gratis (a konkretnie ceny ^^) http://www.komputronik.pl/Karty_graficzne/PCI_Express_x16/chipset_nVidia/GeForce_880 0_GT/GeForce_8800_GT_512MB/katalog,kat,11446/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 17:39, Outlander-pro napisał:

Jak sprawują się karty z serii GF 9xxx ?


Posiadam kartę GeForce 9600 GT EVGA 512MB HDTV & DVI (PCI-E) KO (Crysis gratis:D) z której jak na razie jestem bardzo zadowolony i oby tak zostało do końca. Na Intel Core2 Duo E4500 2,2GHz, GeIL Dual 2x 1GB DDR2 800 MHz w tej właśnie grze na ustawieniach high 1280x1024 czasami mi zejdzie do 22fpsów a tak to raczej powyżej 30. W 3Dmarku 06- 9200 punktów. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 15:24, dominik713 napisał:

Karta umarła?
No comment... Wadliwy egzemplarz i tyle... Z takim czymś się idzie do reklamacji...<lol2>


Hyh szczegolnie, ze kupil ja w USA :):):). Raczej nie wsiadzie do autobusu i nie pojedzie do sklepu z reklamacja.
Ale nie klocmy sie Dominik.....

Zycze milego grania :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 17:50, dave03 napisał:

> Jak sprawują się karty z serii GF 9xxx ?

Posiadam kartę GeForce 9600 GT EVGA 512MB HDTV & DVI (PCI-E) KO (Crysis gratis:D) z której
jak na razie jestem bardzo zadowolony i oby tak zostało do końca. Na Intel Core2 Duo
E4500 2,2GHz, GeIL Dual 2x 1GB DDR2 800 MHz w tej właśnie grze na ustawieniach high 1280x1024
czasami mi zejdzie do 22fpsów a tak to raczej powyżej 30. W 3Dmarku 06- 9200 punktów.
Polecam :)


Hmm, wygląda naprawdę nice :D
Czyli 9600GT jest lepsze od 8800GT ? Bo ja kiepsko rozeznany jestem :) Nie wiem co opłaca się kupić by starczyło na długo :) Poza tym zaskoczony jestem że 9600GT jest taka tania :)
No i ponawiam poprzednie pytanka, dla klarowności dam je jeszcze raz w tym poście:
co się ostatnio dzieje ?
Jaka jest teraz najopłacalniejsza do kupienia karta ?
Jak sprawują się karty z serii GF 9xxx ?
Czy jeśli chcę zrobić uprgade kompa - co lepiej kupić 8800GT czy inną kartę która wyszła już jakiś czas temu ale jest bardzo dobra i teraz już tania, czy poczekać aż stanieją 9xxx, czy może jeszcze coś innego ?
jakie są nowe plany dotyczące kart ?

Tak ogólnie i w skrócie prosiłbym ^^
Bo w grudniu miałem zamiar kupic 8800 GT albo odświeżonego GTS''a, ale w końcu się rozmyśliłem i jestem ciekaw jak się sprawy mają teraz :)
Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 19:18, Outlander-pro napisał:

Hmm, wygląda naprawdę nice :D
Czyli 9600GT jest lepsze od 8800GT ?


8800GT jest trochę mocniejsza, ale jednocześnie nieznacznie droższa. Wracając jeszcze do mojego poprzedniego posta to dodam, że te wyniki w Crysisie na 9600GT są osiągane przy włączonym Anizo x4. A takie Call of Duty 4 chodzi jeszcze o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 21:45, blacklio2 napisał:

Premiera tej karty HD3690 była na początku stycznia, a co teraz mamy :)

w styczniu byla w Chinach jak sam pisales, teraz wyglada na to z kwartalnym opoznieniem ma wyjsc w Europie, ATI bawi sie w jakies gierki najwyrazniej, co nie zmienia faktu ze taka karta na rynku by sie przydala, nie kazdy chce wydac 500 zl na karte graficzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premiera HD3650 i HD3690 była w tym samym czasie jak jest z dostępnością widać w sklepach, zresztą same ATI/AMD mówiło że ta karta będzie dostępna tylko w Chinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 22:05, blacklio2 napisał:

Premiera HD3650 i HD3690 była w tym samym czasie jak jest z dostępnością widać w sklepach,
zresztą same ATI/AMD mówiło że ta karta będzie dostępna tylko w Chinach

no nie bede sie klocil, ale mysle ze ta karta niebawem bedzie dostepna, z testow wynika ze miejscami przewyzsza 8800GS, wiec nie wiem czemu mieliby jej nie sprzedawac. Takie opoznienie jest jednak swoja droga bardzo dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodzi że się kłócimy według planów ATI/AMD ta karta miała trafić na rynek Chiński/Azjatycki jak będzie faktycznie zobaczymy, testy oczywiście są bardzo przyjemne i również mam nadzieję że ta karta będzie dostępna w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 19:16, Logan10 napisał:

GeForce 9800 GX2 ,słyszałem o karcie która waży tyle że może połamac płytę gł. czy to
nie ta ?


wiesz to ze jakis serwis internetowy gloszacy plotki tak napisal to nie znaczy ze tak wogole jest. Ale jesli 9800GX2 tak to ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 19:19, MLODY2K6 napisał:

> GeForce 9800 GX2 ,słyszałem o karcie która waży tyle że może połamac płytę gł. czy
to
> nie ta ?

wiesz to ze jakis serwis internetowy gloszacy plotki tak napisal to nie znaczy ze tak
wogole jest. Ale jesli 9800GX2 tak to ta


to było na gramie :) , http://www.gram.pl/news_6wziJO4_GeForce_9800_GX2_polamie_plyty_glowne.html (co do łamania płyt gł. to tylko podczas transportu także wystarczy złożyc w domu i nie ruszac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 19:19, MLODY2K6 napisał:

> GeForce 9800 GX2 ,słyszałem o karcie która waży tyle że może połamac płytę gł. czy
to
> nie ta ?

wiesz to ze jakis serwis internetowy gloszacy plotki tak napisal to nie znaczy ze tak
wogole jest. Ale jesli 9800GX2 tak to ta


Młody wiesz ja mimo wszystko mam obawy,że to prawda - patrząc po miom HD3850 i tym jak karta jest zgięta to kanapka od nVidii może być naprawdę ciężka i wyłamać złącze PCI-E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować