Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

PANOWIe !!! Nie chodzi mi o cene (a mam gdzieś te 50 zł). Tą karte będe miał co najmniej 1,5 roku i potrzebuje karty, która wytrzyma długo i będzie wydajna w grach i musi podejść pod Asusa K8N, a ten Radek podejdzie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, Radek podejdzie, ale nie wiem, czy ten 6800GS nie byłby lepszy. Ale to muszę jeszcze zweryfikować na stronach z benchmarkami, bo to różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 12:40, Arclight napisał:

Tak, Radek podejdzie, ale nie wiem, czy ten 6800GS nie byłby lepszy. Ale to muszę jeszcze zweryfikować
na stronach z benchmarkami, bo to różnie bywa.

To jak byś mógł to sprawdz mi to bo ja się na tym nie znam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 12:40, Arclight napisał:

Tak, Radek podejdzie, ale nie wiem, czy ten 6800GS nie byłby lepszy. Ale to muszę jeszcze zweryfikować
na stronach z benchmarkami, bo to różnie bywa.


no to jak nie zalezy mu na kasie to niech kupi wersje 256 bit Gefa 6800GS i 256 mb pamieci za 680zł i bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robię modernizację kompa na którą po sprzedaniu części będę miał 1000 zł. Chciałbym płytę główną, procek 64 bitowy AMD no i kartę :) Zastanawiam się pomiędzy 6600/6800 GS a 7600 GS - ale wtedy tylko starczy na płytę główną... hep :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zależy mu na kasie, to tak. W necie znalazłem, że GTO mimo wieku jest szybszy od 6800GS, za to GS obsługuje nowsze technologie i po podkręceniu jest od GTO szybszy, a przynajmniej ma podobne osiągi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 13:11, syriusz.b napisał:

Czyli mam wziąść... ??? Wasze zdanie... mam max 600 zł...


a) dozbieraj 80 - 90zł i kup Gefa 6800GS 256

b) kup X800GTO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że każda wymagająca gra pokazałaby, że ten 6800GS wcale nie jest szybszy. Benchmarku jako takiego nie znam, być może 3D Mark 03. Zresztą tak napisali ludzie, nie ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wtedy testy nie są obiektywne. Różnic w działaniu widzieć nie będziesz, ale w benchmarkach zawsze te parę punktów karty nVidii będą miały więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sie kieruje iloscia potokow i vertexow :) a 6800 gs w wielu przypadkach mozna odblokowac dodatkowe i miec karte 16/6 :) a to juz robi duza roznice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W niektórych X800GTO też można odblokować 16/6... Zresztą syriusz.b nie chciał karty do podkręcania a kartę, która będzie dobra. A X800GTO wydaje się rozsądniejszym wyborem za te pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.
Chcę spytać - jaką kartę graficzną mi polecicie?
Ja osobiście zastanawiam się nad Geforce 7600GT, Geforce 7800GT, może Geforce 7900GT oraz nad Radeonem X1800XT i Radeonem X1600XT. Którą kartę byście polecili? A może jeszcze jakąś inną? Ale max do 1200zł. Choć osobiście interesowałyby mnie karty do 800zł, bo muszę jeszcze zmienić płytę główną, bo nie mam PCI-Express. Zasilacz mam już odpowiedni.
Reszta mojego sprzętu to AMD 3000+, 768 RAM, płyta jakaś nforce 3 i aktualnie Geforce FX5600XT jeszcze z roczną gwarancją.
Pozdrawiam wszystkich i czekam na rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 18:14, Elbryan napisał:

Witam wszystkich.
Chcę spytać - jaką kartę graficzną mi polecicie?
Ja osobiście zastanawiam się nad Geforce 7600GT, Geforce 7800GT, może Geforce 7900GT oraz nad
Radeonem X1800XT i Radeonem X1600XT. Którą kartę byście polecili? A może jeszcze jakąś inną?
Ale max do 1200zł. Choć osobiście interesowałyby mnie karty do 800zł, bo muszę jeszcze zmienić
płytę główną, bo nie mam PCI-Express. Zasilacz mam już odpowiedni.
Reszta mojego sprzętu to AMD 3000+, 768 RAM, płyta jakaś nforce 3 i aktualnie Geforce FX5600XT
jeszcze z roczną gwarancją.
Pozdrawiam wszystkich i czekam na rady.


dokup sobie do tegom kompytera ram(Zebys miał przynajmniej 1024ram)co do karty to z tych
do 800 kup sobie 7600 ale mógbyś dołoży jeszcze 100 i byś miał 7800gt więc lepiej sobie kup7800gt bo niewiele się różni od 7900gtmniej więcej ta sama cena może droższa o 100zł lub 200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować