Zaloguj się, aby obserwować  
PRINCE_JANEK

Leposy gra w sieci Heyah

21 postów w tym temacie

Heyah uruchomiła Leposy - pierwszą w Polsce, tak rozbudowaną grę społecznościową na komórki. Przy pomocy telefonu komórkowego użytkownik wchodzi w wirtualny świat zamieszkany przez stworzenia zwane Leposami, stale odwiedzany przez tysiące graczy.

Każdy może stworzyć jedynego w swoim rodzaju leposa - stworzenie "żyjące" w telefonie Heyah, którego charakter i wygląd zależy od użytkownika. Przez całą dobę gracz może wydawać leposowi polecenia wysyłając wiadomości SMS, natomiast zmiany w ustawieniach leposa użytkownik dokonuje poprzez serwis internetowy. Wizerunek gotowego Leposa można sobie przesłać za pomocą MMS-a. Użytkownicy mają za zadanie opiekować się swoim "zwierzątkiem", mogą także komunikować się z innymi leposami i wchodzić z nimi w interakcje. Mają również możliwość publikowania swoich pomysłów na forum, wymyślania nowych obiektów i zjawisk. Równocześnie właściciel każdego leposa może wziąć udział w wielu wydarzeniach i konkursach nie tylko wpływających na świat gry, ale również pozwalających zdobyć atrakcyjne nagrody.

Gra pozwala na budowanie społeczności dzięki udziałowi w wieloosobowych przedsięwzięciach rozgrywających się w świecie, gdzie wszystko jest możliwe i zmienia się w zawrotnym tempie. W ten sposób gracze współtworzą wirtualną rzeczywistość.

Heyah postanowiła wprowadzić na rynek komórkowy grę Leposy obserwując rosnącą popularność gier wieloosobowych oraz zainteresowanie użytkowników wirtualnymi światami współtworzonymi przez społeczności użytkowników. Zwłaszcza, że komórka doskonale nadaje się na mieszkanie dla wirtualnego pupila. Jest zawsze przy nas, zawsze włączona i zawsze gotowa połączyć nas z przyjaciółmi.

Tekst pochodzi z jednej ze stron internetowych.

Słyszeliście coś o tym. Ponoć będzie to jedna z najbardziej rozbudowanych gier na komórki... Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna gra. ^^^ Pierwsze 250 SMS jest za darmo. Potem można wykupić następne 250 za 2,44, albo inny pakiet np. 50 SMS za 51 gr. Ja mam nick PJMW i mam 4 lvl. A 250 SMS wykorzystałem w zaledwie 2 godziny zabawy :P. Piszcie swoje nicki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też w to grałem ale już mi się znudziło :D Mój nick to MASTER43 bodajże :D Chyba zacznę z powrotem grać ale nie mam kasy na koncie :/ Zabawa przednia ale jeden gość mnie zgniótł swoim Leposem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 20:31, PRINCE JANEK napisał:

Ja też w to grałem ale już mi się znudziło :D Mój nick to MASTER43 bodajże :D Chyba zacznę
z powrotem grać ale nie mam kasy na koncie :/ Zabawa przednia ale jeden gość mnie zgniótł
swoim Leposem :P


Jak zaczniesz to napisz.
Aha, stworzę chyba stado o nazwie gram.pl jakby co to się zapisywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 20:51, wasik.klin napisał:

Heh... Na pewno się w to zabawię. A co do starteru w CDA, to też o tym słyszałem. Muszę kupić
nowy numer, bo jeszcze nie mam.


Napisz jaki będziesz miał nick. Coś słyszałem, że z Ery też idzie, ale pewien nie jestem... Wszelkie informacje znajdziesz na www.leposy.heyah.pl odwiedź też forum i przeczytaj FAQ najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 20:54, PJ MW napisał:

> Heh... Na pewno się w to zabawię. A co do starteru w CDA, to też o tym słyszałem. Muszę
kupić
> nowy numer, bo jeszcze nie mam.

Napisz jaki będziesz miał nick. Coś słyszałem, że z Ery też idzie, ale pewien nie jestem...
Wszelkie informacje znajdziesz na www.leposy.heyah.pl odwiedź też forum i przeczytaj FAQ najlepiej.


Spoko, napiszę! Dobrze by było, gdyby działało w Erze, bo mam aktualny numer właśnie z Ery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 20:57, wasik.klin napisał:

> > Heh... Na pewno się w to zabawię. A co do starteru w CDA, to też o tym słyszałem.
Muszę
> kupić
> > nowy numer, bo jeszcze nie mam.
>
> Napisz jaki będziesz miał nick. Coś słyszałem, że z Ery też idzie, ale pewien nie jestem...

> Wszelkie informacje znajdziesz na www.leposy.heyah.pl odwiedź też forum i przeczytaj FAQ
najlepiej.

Spoko, napiszę! Dobrze by było, gdyby działało w Erze, bo mam aktualny numer właśnie z Ery.


Sprawdź, może pójdzie... Przecież Heyah pobiera zasięg z Ery i ogólnie są ze sobą spokrewnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2007 o 20:58, PJ MW napisał:

Sprawdź, może pójdzie... Przecież Heyah pobiera zasięg z Ery i ogólnie są ze sobą spokrewnione.


Niestety nie... Przysłali mi odpowiedź, że podałem nieprawidłową komendę.

Sms trzeba wysłać na numer 8089, a to jest numer, na który wysyła się promocje do Ery... Może ta gra chodzi tylko w Heyah, mimo że Heyah jest z Erą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 21:04, wasik.klin napisał:


> Sprawdź, może pójdzie... Przecież Heyah pobiera zasięg z Ery i ogólnie są ze sobą spokrewnione.

>

Niestety nie... Przysłali mi odpowiedź, że podałem nieprawidłową komendę.

Sms trzeba wysłać na numer 8089, a to jest numer, na który wysyła się promocje do Ery... Może
ta gra chodzi tylko w Heyah, mimo że Heyah jest z Erą?


Najprawdopodobniej tak, jesteś skazany kupić starter za 5zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2007 o 21:10, PJ MW napisał:


Najprawdopodobniej tak, jesteś skazany kupić starter za 5zł :D


A no jestem... Chyba, że będzie starter w CDA, to wtedy nie będę skazany. Zobaczę jutro. Na pewno napiszę wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 21:14, wasik.klin napisał:


>
> Najprawdopodobniej tak, jesteś skazany kupić starter za 5zł :D

A no jestem... Chyba, że będzie starter w CDA, to wtedy nie będę skazany. Zobaczę jutro. Na
pewno napiszę wtedy.


Startera w CDA nie zobaczysz, był on już bodajże w numerze na wrzesień.

Może masz Click z przed miesiąca? Tam też był ten starter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2007 o 21:21, PJ MW napisał:

Może masz Click z przed miesiąca? Tam też był ten starter.


Nie mam, bo nie kupuję Clicka... Najwyżej wydam tę piątkę i kupię starter... Ale dobra - skończmy spamować. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2007 o 21:21, PJ MW napisał:

Startera w CDA nie zobaczysz, był on już bodajże w numerze na wrzesień.


Ja tam we wrześniowym numerze nie miałem startera, CDA coś tam wspominało, że w jakimś CDA będzie starter, ale w końcu nie dali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 21:53, tomek ostry napisał:


> Startera w CDA nie zobaczysz, był on już bodajże w numerze na wrzesień.
>

Ja tam we wrześniowym numerze nie miałem startera, CDA coś tam wspominało, że w jakimś CDA
będzie starter, ale w końcu nie dali...


Ja myślałem, że był... Ja dokupiłem sobie teraz nowe części i należę do stada ETK :D Fajna gierka, bardzo fajna, ja cały czas ładuję sobie energię i kupuję nowy sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować