Zaloguj się, aby obserwować  
holtwo

Colin McRae zginął - do wszystkich graczy

172 postów w tym temacie

Do Wszystkich Graczy :


Serwis "The Times Online" donosi, że szkocki mistrz kierownicy zginął wczoraj w wypadku lotniczym. Śmigłowiec, którym podróżował Rajdowy Mistrz Świata z 1995 roku runął na ziemię około godziny 16:10 nieopodal Lanark – domu rodzinnego kierowcy. Wśród szczątków maszyny będącej własnością Colina McRae policja znalazła cztery ciała.

„The Sunday Telegraph” donosi, że Jean-Eric Freudiger, manager rajdowca potwierdził, iż kierowca osobiście pilotował śmigłowiec Twin Squirrel. Prawdopodobieństwo, że wstrząsająca wiadomość może być plotką wyklucza fakt, że informacja pochodzi bezpośrednio od Alistera McRae – młodszego brata Colina.


Jean-Eric Freudiger zapewnia, że katastrofa nie mogła być wynikiem błędu pilota. McRae miał opinię bardzo rozsądnego i dobrego pilota. Freudiger jako osoba współpracująca ze Szkotem od siedmiu lat może mieć o tym największe pojęcie. Nieznajomość terenu również nie mogła przyczynić się do wypadku, ponieważ miał on miejsce niecałą milę od XVI-wiecznej rezydencji Colina McRae.

Brytyjska policja potwierdziła, że na pokładzie spalonego wraku znaleziono cztery ciała. „The Times Online” sugeruje, że na mógł się na nim znajdować pięcioletni syn kierowcy – Johnny. Oznaczałoby to, że 39-letni Szkot osierocił córkę Hollie. Policji udało się ustalić, że świadkiem wydarzenia był farmer, co być może ułatwi ustalenie przyczyn wypadku.


Pomódlmy się o niego [*]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 09:55, holtwo napisał:

Pójdę dziś do kościoła za niego... Luink złapałem z WP... Ciekawe co teraz będzie ze wszystkimi
grami z jego imieniem....


A co ma byc? Nic nie będzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 09:56, Union Pacific napisał:

A co ma byc? Nic nie będzie :/


Może poprodukują ich więcej, "w hołdzie". Producenci to z każdej śmierci kasę potrafią wyciągnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba najpopularniejszy kierowca rajdowy na świecie... promował swym imieniem świetną grę rajdową, dzięki temu zaskarbił sobie ogromną popularność i szacunek także wśród graczy...
Ogromna strata, R.I.P Colin McRae

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okropne. Co za ironia losu, jezdzic tyle lat i narazac z kazdym rajdem zycie i zginac w wypadku smiglowca:( Od razu przypomina mi sie wypadek Janusza Kuliga ktory tez mial straszliwego pecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 09:58, Laska-z-Polski napisał:

> A co ma byc? Nic nie będzie :/

Może poprodukują ich więcej, "w hołdzie". Producenci to z każdej śmierci kasę potrafią wyciągnąć...

No nie wiem Richard Burns Rally nie miało kontynuacji po jego śmierci,ale to nie jest najważniejsze szkoda człowieka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy przeczytalem o tym rano na Eurosporcie to mnie scielo.Kolejny swietny kierowca odszedl (Burns tez nie zyje).
My gracze zawdzieczamy mu wiele godzin swietenej zabawy przy rajdowkach.
Ale Dirta 2 sie chyba nie doczekamy:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wielka szkoda, :(
tego rajdowca poznałem jak jeszcze byłem mały, Tata mi o nim opowiadał, zagrywaliśmy się w gry tytułowane jego imieniem i nazwiskiem, m.in. dzięki tym grom w jakiejś tam częście pokochałem motoryzację, poznałem rzeczy związane z radami ( ustawienia auta itd. )
jak przeczytałem nazwe tematu to, aż mi ciarki po plecach przeszły,
od razu pobiegłem to Ojcu powiedziec
wieczny odpoczynek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 10:12, M1k3 napisał:

Ale BBC jeszcze nie potwierdziło tej informacji.

Tia... akt zgonu też nie jest jeszcze sporządzony... i co z tego!? I tak wszędzie już trąbią że nie żyje. Będziesz czekał aż pokażą tobie jego zwłoki, abyś uwierzył?
Ja się teraz zastanawiam czy przypadkiem Codemasters nie zmieni tytułu popularnej serii gier wyścigowych z jego nazwiskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować