Zaloguj się, aby obserwować  
holtwo

Colin McRae zginął - do wszystkich graczy

172 postów w tym temacie

no właśnie jak by kontynuowali serie " Colin McRae " to mogliby dołączyc np. taką biografie, Colina, co osiągnął w wyścigach itd., a w grze np. filmiki z wyścigów z jego udziałem itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 13:56, Sebo7 napisał:

no właśnie jak by kontynuowali serie " Colin McRae " to mogliby dołączyc np. taką biografie,
Colina, co osiągnął w wyścigach itd., a w grze np. filmiki z wyścigów z jego udziałem itd.


Otóż to, oczywiście taka gra była by raczej smutna i nostalgiczna, może nawet mogłaby opowiadać o karierze Colina? Nie wiem, ale moim zdaniem, jako ukłon dla fanów tego mistrza rajdowego, to naprawdę było by coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 14:04, reykan napisał:

Ale właściwie to oni już zidentyfikowali ciało Colina?

Z tego co zrozumiałem, Colin nie żyje na pewno. Do tego zginął prawdopodobnie jego syn, ale to wymaga weryfikacji. Co do pozostałych osób - jeszcze nie wiadomo...

Poprawcie mnie jeśli się mylę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 09:59, Badyl13 napisał:

To chyba najpopularniejszy kierowca rajdowy na świecie... promował swym imieniem świetną grę
rajdową, dzięki temu zaskarbił sobie ogromną popularność i szacunek także wśród graczy...
Ogromna strata, R.I.P Colin McRae


Tak jest Badyl, wielka strata tak dobrego i zarazem walecznego o każde zwycięstwo Colina McRae. Można było brać z niego przykład.
[*] [*] [*]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 14:03, Obi-wan Kenobii napisał:

Eh. No właśnie. Jest możliwość że i jego 5-letni syn znajdował się na pokładzie helikoptera.

Boże! Jaka to tragedia dla Jego żony i córki. Szczerze im współczuję [*].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co za debilny tema---- do wszystkich graczy a co to tylko graczy ma obchodzic? zginol swietny kierowco wsomie no i co z tego byl zwyklym czlowiekiem jak ja czy kto tam i jakby tu kto umarl ciekawe czy by bylo takie halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 14:31, big9smoke1 napisał:

co za debilny tema---- do wszystkich graczy a co to tylko graczy ma obchodzic? zginol swietny
kierowco wsomie no i co z tego byl zwyklym czlowiekiem jak ja czy kto tam i jakby tu kto umarl
ciekawe czy by bylo takie halo

Człowieku, on zrobił tyle dla rajdów samochodowych, że powinno się mu oddać hołd w takim temacie jak ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że była to postać medialna, rozpoznawalna na całym świecie, swoim wizerunkiem, charyzmą i talentem przyciągająca tłumy. Dla graczy jest to bardzo smutna widomość, bo my też nieraz wcielaliśmy się w Colina w serii sygnowanej jego nazwiskiem i bądź co bądź pewna więź nas z nim łączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu: Może jakimś cudem nie zginął? Podobno śmigłowiec był tak okropnie zmasakrowany że nie mogli nawet zobaczyć ciał ofiar. Może jakimś super, ogromnie, gigantycznym cudem uszedł z życiam? Jest na to znikoma szansa, ale jednak istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo, a może jednak? Ale gdyby jednak zginął, to trzeba mu zmienić pseudonim z latającego szkota, bo może budzić niesmak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 14:42, Byl napisał:

Co do tematu: Może jakimś cudem nie zginął? Podobno śmigłowiec był tak okropnie zmasakrowany
że nie mogli nawet zobaczyć ciał ofiar. Może jakimś super, ogromnie, gigantycznym cudem uszedł
z życiam? Jest na to znikoma szansa, ale jednak istnieje.


ta wyjechal rajdowym autem z helikoptera wiesz co mowisz wogle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 14:31, big9smoke1 napisał:

co za debilny tema---- do wszystkich graczy a co to tylko graczy ma obchodzic? zginol swietny
kierowco wsomie no i co z tego byl zwyklym czlowiekiem jak ja czy kto tam i jakby tu kto umarl
ciekawe czy by bylo takie halo


Dziubas, jak podrośniesz i zrozumiesz, co oznacza wyraz "śmierć" ( a przy okazji podłapiesz parę zasad ortografii i interpunkcji ) będziesz mógł się wypowiadać z sensem na takie tematy.

To chyba oczywiste, że gdy ginie ktoś, kogo zna praktycznie każdy gracz ( dzięki grom ) i każdy fan motoryzacji to nie przejdzie to bez echa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że helikopter był jego, nie znaczy, że Colin się tam znajdował. Miał ponoć opinię bardzo dobrego i rozważnego pilota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Colin dla pewnie wielu ludzi był idolem ( tak mi się wydaje ) i dlatego tak przeżywamy jego śmierc, a Twoje zachowanie jest nie na miejscu
Byl
ale brat Colina, o tym powiadomił, wydaje mi się, że jednak nie przeżył nikt, bo Ci farmerzy ( świadkowie ), mówią, że jak helikopter spadł to od razu zamienił się w kule ognia, więc wątpie, że Ktoś przeżył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 14:46, reykan napisał:

Miał ponoć opinię bardzo
dobrego i rozważnego pilota.

zgadza się, ale jak np. helikopter się zepsuł czy coś takiego ? to temu nie zaradzi to, że jest świetnym pilotem, a raczej był świetnym pilotem :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 14:34, Szperacz Robson napisał:

Człowieku, on zrobił tyle dla rajdów samochodowych, że powinno się mu oddać hołd w takim temacie
jak ten.


Nie chrzańcie o rajdach skoro jedyne co was interesuje w związku z jego śmiercią to przyszłość rajdówek z jego imieniem i nazwiskiem na okładce. Już takich smutnych nie udawajcie bo to śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować