Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Szopenowski jRPG na PS3 w ulepszonej wersji

40 postów w tym temacie

To miłe, że robią grę o Fryderyku Szopenie - przynajmniej więcej osób będzie wiedziało, kim on był. ^^
A gra rzeczywiście wygląda pięknie. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 12:14, Harvenar napisał:

Fajnie, że oni także potrafią docenić geniusz
naszego kompozytora.

Potrafią, potrafią :). Mieszkam niedaleko miejsca urodzenia Szopena i główną część turystów odwiedzających Żelazową Wolę (miejsce gdzie urodził się Szopen) stanowią Japończycy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolę zachodnie cRPG (poszukiwacze przygód, ogrom questów itd.).. jRPG ma zawszę taką samą fabułę: japoński nastolatek, który stracił rodzica/ów teraz ma uratować świat przed złem i zbiera (lub nie) ekipę innych nastolatków, z którymi za pomocą efektownymych błysków rozwala wszystkie potwory = jednowątkowy przekolorowany hack ''n'' slash

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 12:24, MacJak napisał:

Wolę zachodnie cRPG (poszukiwacze przygód, ogrom questów itd.).. jRPG ma zawszę taką samą fabułę:
japoński nastolatek, który stracił rodzica/ów teraz ma uratować świat przed złem i zbiera (lub
nie) ekipę innych nastolatków, z którymi za pomocą efektownymych błysków rozwala wszystkie
potwory = jednowątkowy przekolorowany hack ''n'' slash


No to ten wyżej przykład to jak nic pasuje do twojego opisu. eh.. myśleć zanim coś głupiego się napisze :P

Zasadnicza różnica jest tym ze cRPG to jak napisałeś poszukiwacze przygód a jRPG to jedna wielka przygoda :) więc czasami po co szukać ?:). JA raz w takie gram a innym razem w takie (dla tych jRPG kupiłem PS2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jRPG o Chopinie... To musi być hit! :P A tak serio to mogliby zrobić konwersję na PC-ta, bo już dawno żaden japoński RPG na kompa nie wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HAHAHA. Szkoda że nie wyjdzie na PC ale byłby polew. Gra o Chopinie. To by mogli zrobić takiego Guitar Hero jako Fortepian Hero i taki fortepian plastikowy gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować