Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Colin McRae zginął w katastrofie helikoptera

333 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2007 o 16:57, mefiperes napisał:

Kolejna tragedia lotnicza

:( :(
i znowu kolejni ludzie giną :( :(
wieczny odpoczynek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 17:19, Elwer napisał:

A tam sratatata. Jakoś setkami dzieci, umierającymi w Afryce z głodu, chorób itp. prawie nikt
się nie przejmuje...

Bo nikt z nas ich nie widział, nie znał... Poza tym to wiele osób się przejmuje, tylko nie mają jak pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 16:56, Czedwik napisał:

Ciekawe czy po jego śmierci seria gier sygnowanych jego nazwiskiem będzie kontynuowana. Może
trochę to niesmaczne, ale w przypadku znanych ludzi mamy masę takich przypadków, że po ich
śmierci nadal ukazują się produkty oznaczone ich nazwiskiem. Zarobić na czyjejś śmierci też
można...


ja rowniez tak sadze - powinni wydac ostatnia czesc (jezeli nad nia pracuja) i zakończyć to na dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 17:29, Gall historyk napisał:

A ilekroć zagramy w grę jego imienia oddamy
mu hołd

Hołd? Bez przesady, tytuł sygnowany Jego nazwiskiem jest po to, aby gra lepiej się sprzedawała, a Colin godząc się na to otrzymał sporą sumkę pieniędzy. Hołd to trochę za duże słowo ... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiedzmy sobie szkoda człowieka, bo to prawda odszedł doskonały rajdowiec, ale czy wy go w ogóle znaliście ( rozmawialiście, czy widzieliście go)? raczej wątpię, ale na myśl przychodzą słowa pewnego dyktatora "śmierć jednostki to tragedia, śmierć milionów to tylko statystyka" Nie mniej był osobą wielką i żal mi człowieka, jak każdej umierającej co kilka sekund osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[*] Smutne, nie pamiętam go dobrze bo mam dopiero 15 lat ale mimo to uznawałem go za świetnego kierowce :[
Nie rozumiem tylko po co te posty typu "co będzie z serią gier wyścigowych??" - a kogo to obchodzi?? umarł świetny człowiek, równie dobry kierowca i do tego ojciec i mąż!! więc na razie nie obchodzi mnie (i was powinno też!!) co będzie z tą dobrą serią wyścigówek :[
[*]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 17:37, bezimienny15 napisał:


Nie rozumiem tylko po co te posty typu "co będzie z serią gier wyścigowych??" - a kogo to obchodzi??

dokładnie tak jakby gry były ważniejsze od człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować