Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Colin McRae zginął w katastrofie helikoptera

333 postów w tym temacie

CO do nowych gier z serii Colin McRae... napisze to tylko raz bo meczą mnie te wasze pytania czy będzie gra a jak będzie to czy tylko aby oddać hołd etc...

Wszystko zależy od rodziny Colina czy zgodzą sie aby gra była nadal sygnowana jego nazwiskiem etc... i jak rodzina nie wyrazi zgody to nie powinniście mieć do tego żadnych pretensji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@simprez

to może jeszcze Senna, każdy Papierz z osobna, Chopin, Beethoven, itd. itd.

Umarł zupełnie obcy mi facet którego imię znałem tylko dzięki serii gier. Nie obwijając w bawełnę mam gdzieś czy ktoś rozpacza (oczywiście z forum gram.pl) nad tym. Nawet nie pisał bym komentarza, ale prawdą jest że Ufo2 ma swoje zdanie i nie widzę żadnego powodu dlaczego miałby go nie wyrażać (i nie ma to nic wspólnego z tym, że się z nim zgadzam), i nie wiedzę też powodu abyś mu zwracał uwagę za wyrażanie swojej opinii.
Masz taką jaką masz on ma taką jaką ma i tyle. A ty mówisz o wyrażaniu bólu itp. A czytałeś wypowiedzi ciekawe co będzie z grą ?! rzygać się chce patrząc na to. I nie sądzisz że świeczka koło takiej wypowiedzi to nie pokazówka ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umarł. Normalna kolej rzeczy. Fakt, że przed wcześnie, ale dużo wszak osiągnął za życia i za to mu chwała i pamięć na wieki. Wszak śmierć jest tym co czeka każdego człeka, choć nie koniecznie tą drogą...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A coś musi być?
Postacie z Finala w ogóle nie istnieją.
Skupmy się na człowieku i na tym, by być zawsze gotowymi na śmierć, nie wiadomo jaki los i nas może spotkać;).
I wielki szacun dla Colina za jego osiągnięcia, choć prawie ich nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może Colin nie był bliski memu sercu, może dzieci z Afryki nie targają mym sercem, ale... to ważne, by pamiętać o innych ludziach. Choćby z tego powodu powinny wychodzić kolejne gry sygnowane nazwiskiem Colina. Właśnie po to, by uczcić jego pamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 19:36, ReWelot napisał:

Minuta ciszy dla honorowej ikony gier Coin McRae Rally ;( Wielka szkoda [*]


No bez przesady... sorry ale zachowujesz sie gorzej jak dziecko Neostrady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 19:58, k0rnas napisał:

[*][*][*] ... :(

DUpa,Dupa,Dupa?
Weś ty się wyrażaj!
10 min temu było 19 postów teraz ponad setka!
Colin ma wielu fanów.
Wznoszę toast za Colina!
Niech nie płacze jego dziewczyna!
Wódka piwo i trochę wina!
Wszystko dla Colina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować