Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą Medal of Honor: Airborne - skok siódmy

26 postów w tym temacie

Lucas the Great

Ostatnim z siedmiu zaplanowanych skoków jest, jak zapowiedzieliśmy, nasz redakcyjny "rzut okiem" na grę. Roland testował ją na rozmaitych poziomach trudności i zdecydował się na analizę punkt po punkcie. Zapraszamy więc do zapoznania się z recenzją Medal of Honor: Airborne.

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z grą Medal of Honor: Airborne - skok siódmy" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demko nawet mi się spodobało, jednak z zakupem pełnej wersji wstrzymam się do czasu, gry będę miała lepszego kompa. Granie w 800x600 i wszystko na Low to żadna przyjemność :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minus drugi (i największy) - respawn przeciwników

to przekresla Singla MoHa... naprawde kretynski bug, ktory zabija nomralna gre...

Minus trzeci - SI wrogów i zachowanie bohatera

kolejna koszmarna wada, ktora robi z singla nudna i nieciekawa gre...

Minus czwarty - długość rozgrywki

130 PLN za 5 godzin gry ??? [Multi dopiero powstanie, mody i mapy, tryby]

Plus czwarty - technikalia

shadery ? oswietlenie ? Czy dzis mozna zrobic dobra gre a nie tylko dobra grafike ??? MoH:A jest tego doskonałym przykladem, piekna grafika, a sama rozgrywka NIEDOPRACOWANA !!! Na co komu piekne obrazki na monitorze, jak co chwile bedziemy kląc tworcow za beznadziejne rozwiazania...

[...] totalny brak fizyki.

I znowu zamiast zrobic relistyczna gre, dostalismy ładne obrazki na monitorze... jak producent moze byc tak ślepy, czy w dzisiejszych studiach pracuja tylko graficy ??? Dochodze do takiego wniosku po grze w nowego MoHa - dzisiejsze studio FPS => 90% Grafikow, 5% Ludzi od Gameplaya i 5% Ludzi od dodatkow (fizyka itp)

Plusów i minusów wyszło tyle samo

nie zgodze sie... ja tam zabardzo plusow nie dostrzegam... co nam po pieknej grafice jak gameplay ma wiele ograniczen i niedociagniec... i ta fikcja w grze, co to ma byc ???

Podsumowuja EA jedzie na opinii i servuje nam niesmacznego odgrzewanego kotleta... od pierwszego MoH: AA (dodatki byly dobre), seria notuje tendencje spadkowa... no coz nie kazdy potrafi z twarza zakonczyc serie - licza sie tylko dolce wydojone od ludzi - BA ale najgorsze jest to ze im gry coraz slabsze i mniejdopracowane to coraz wiecej ludzi je kupuje na skutek medialnej propagandy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym wczytywaniem leveli to Pan recenzent chyba trochę przesadził. Mam 1GB Ramu i loading co najwyżej trwał u mnie 2min. Giera ogólnie jest fajna ale strasznie krótka 4h na normal i po zabawie. Trochę mało tej akcji jak na 139zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sześć misji?? każda po 30-60minut zabawy?? odnawiający sie wrogowie?? przecież to śmierdzi na kilometr że to produkcja nie warta instalowania tym bardziej że taka "przyjemność" kosztuje i to niemało.
a miało być tak ładnie, cóż wyszło na to że ładna w tej grze jest tylko grafika, a jak wiadomo nie tylko ona waży nad tym czy tytuł jest dobry czy nie.
szkoda gadać, MoHA to wtopa straszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się takiego crapu po MEDAL OF HONOR: AIRBORNE ...szkoda wielka.
- brak fizyki - nie można rozwalic głupigo wazonu czy skrzynki a co dopiero przewracać worków z piaskiem.
- Super-uber-SS - to bez sensu - S-F FPS zrobili
- Respawn wrogów - porażka.
- 5h gry za 139 zł ?!
- "konolowość" rozgrywki się kłania - tak to jest jak się nie chce popracować tylko idzie się na łatwiznę...

Może wyjzdie jakiś patch (czy servicepack właściwie) zmieniający grę bez tego nie dam zanią więcej niż 50 zł - sorry jest masa dobrych gier.

Dla mnie MOH: airborne 6/10 - i to taka po znajomości ocena - przez sympatię do FPS in WWII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS: Jak bym chciał pograć w niedopracowanego FPS w realiach IIWW to bym kupił Mortya 3 - ponad 100 zł w kieszeni ;)
Cieszy mnie, że gram.pl po całym "tygodniu z" ostatecznie w recenzji gry wymieło jej wady. Ciekawe czy też by tak było z gra wydawaną przez cdp ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w końcu przeczytałem wszystkie teksty.
Dzisiaj przeczytałem te teksty:

# SKOK PIĄTY: ...czyli wykład o broni, z jakiej wróg do nas będzie strzelał - fajnie, że naziści mają jej mniej niż alianci...
# SKOK SZÓSTY: ...czyli wycieczka krajoznawcza po polach bitewnych - bardzo fajna wycieczka, pouczająca bym nawet powiedział...
# SKOK SIÓDMY: ...czyli rzut okiem na samą grę - no i to na co czekałem od samego początku... Mam tylko nadzieję, że to - Cóż, czyżbyśmy mieli do czynienia z powolnym upadkiem serii Medal of Honor?. Oby to była jedynie przejściowa słabość... - będzie tylko przejściową słabością xDxDxD

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.., od kiedy seria Medal of Honor "chwali się dokładnym odwzorowaniem realiów drugiej wojny światowej"
Wszystkie części KONSOLOWE zawsze miały motywy fikcyjne i to było ich smaczkiem. Taki Frontline czy Rising Sun były po prostu mistrzowskie, gdyż nie były dokładnym odwzorowaniem 2WW. Ja bym MoH''y (konsolowe) raczej porównywał do Wolfenstein''ów niż CoD (pod względem fabuły).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LoL, rozwalają mnie teksty typu "Ta gra to nic wielkiego, vide recka w CD-A".... recka w której Mac Abra obniżył ocene gry za etap, który przechodził niby w godzine... ciekawe że mnie to zajęło 20minut :P A tak poza tym, nigdy nie kierujcie sie recenzjami... miałem anulowac zamówienie MoHa, ale było już za późno.... teraz wiem że to byłby największy błąd tego roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli wygląda na to,że EA znowu skupiła się wyłącznie na grafice,nie na gameplayu.
Czy oni nigdy się nie nauczą że odgrzewanie kotletów,bądź skupianie się na samej grafice na dłuższą metę po prostu nie wystarczy, i zaszkodzi dodatkowo wizerunkowi firmy?

Grę i tak kupię, bo jestem fanem serii i strzelanin wojennych, ale na pewno nie za 140zł.Nie za płacę tyle za 6 godzin gry, multiplayer nie wiele tu pomaga. Poczekam aż stanieje, albo jak ktoś łaskawie rzuci po niższej cenie na pewnym znanym serwisie aukcyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No coz gre przeszedlem i wrzucam Wam moje spostrzerzenia. Najpierw minusy
- gdzie jest pozycja padnij???
- gdzie jest staly przycisk celowania? Reka odpada od ciaglego PPM
- update giwer. Powinny byc po skonczonej misji. Nagle zrzucili mi lunete to stg44?? hehe
- inteligencja przeciwnikow. Roja sie chlopcy kompletnie bez sensu i nic z tego nie wynika
Reaguja tylko na rzucony granat
- respawn wrogow. Bez przerwy sie roja :)
- fizyka gry a raczej jej kompletny brak. Nie powinni tworzyc misji z udzialem czolgow jak maja taki engine
- Jesli ma to byc gra osadzona w realiach 2WS to co robia kolesie-cyborgi z MG42 pod pacha? albo kolejni walacy do piechoty z panzerschrekow? albo walenie z dziala bezodrzutowego do tygrysa... no i ta nieograniczona amunicja do pistoletu
- system odznaczen. Czy ktos mi powie jak je uzyskac? W statystykach sa informacje ale nijak sie ma to do rzeczywistosci
- punktowane specjalne strefu zrzutu. Zla wiadomosc :), tak jak gra zapamietuje Twoje postepy w grze (punkt kontrolny) to po tym jak cie zaciukaja i znow skaczesz ze spadochronem twoje konto odkrytych stref zrzutu jest wyczyszczone. Przez to zrobienie misji na maxa jest dla mocno wytrwalych i pozbawionych poczucia logiki
- czas gry. Na najwyzszym poziomie gralem ok 10 godz
- granie w sieci. Male serwery, upierdliwa nawigacja, nie zapamietuje ustawien filtrow serwerow. Po rozlaczeniu z konkretnego serwera przerzuca do menu glownego gry. Wiec z powrotem trzeba poczekac az sie animacja zakonczy, potem wejsc w multiplayer itd
- cena.
a plusy
+ czujniki granatow (COD2? :)
+ update giwer (tylko z sensem)
+ grafika
+ animacja postaci. Skoki, bieg
+ skoki ze spadochronem !!!
+ wychylanie sie. Super pomysl ( tylko ten przycisk...)

oglonie mila strzelanka osadzona w czasach (nie realiach 2 WS) mocno niedopracowana, archaiczna w konstrukcji (brak fizyki)
Podejrzewam ze EA lepiej by wyszlo na dopracowaniu i zrobieniu kontynuacji Pacific Assault
Chyba ze pojawili by sie nijnie :)
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 11:28, DoomnY napisał:

Za pół roku EA wyda dodatek, a za rok drugi. EA ma graczy w 4 literach, kasa! kasa! kasa!!!


a no walsnie . Kurde amja tyle bilonu agry nie potrafia zrobic jakieś super . Airborne jest dla ams ktore uwielbija zwykle fpps

dla prawdziwych fanwo to jest kaszanka i kit ( dla mnie ) Inwestuje w coh of , medal na to nie zasługuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować