Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Top 10 gier według Warrena Spectora

55 postów w tym temacie

szkoda że nie znalazło sie miejsce dla DeusEXa, co z tego że maczał przy tym paluchy.
co zaskakuje w tej liście to to że brak na niej takich tytułów jak PES, Fallout, Gran turismo czy Civilization któte to wymieniłbym jednym tchnieniem gdyby sie mnie ktoś spytał o 10 najlepszych gier. ale to moje zdanie jednak biorące pod uwage rzesze fanów gier w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pamiętać, że to prywatna lista tego pana, więc znajdują się na niej według niego najlepsze gry. Nie warto więc pisać postów typu "a gdzie to... tamto...". Nie każdemu musi sie to podobać :P

Moja prywatna lista wyglądałaby inaczej, bo inne gry lubię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże, czemu się rzucacie, że nie dał w tym top10 (12) tego czy tamtego? Przecież, już na początku tego artykułu można przeczytać, że to JEGO top10 (12) czyli 10 gier NAJLEPSZYCH dla Niego -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwny gust:P Nie tego sie spodziewalem po tworcy genialnego thiefa...
Same proste i "dziecinne"(w sensie 11+ wedlug ESRB) gierki.(no przynajmniej zdecydowana wiekszosc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No podał to co lubi + gry kultowe ;] ja jak grałem w te gry byłem mały a on zacinał w nie jak melomania tak jak ja teraz np. w WoW W3 itd. wiec lista jest jak najbardziej trafna :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jejku, nie zawsze każda kultowa gra jak Civ czy Fallout musi należeć do ulubionych. Każdy ma swoje zdanie, trzeba wiedzieć, że ktoś może mieć inne. Gość jest doświadczony i widzi różnicę pomiędzy grami nowymi a tymi sprzed kilku-kilkunastu lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 12:27, BigFish napisał:

Boże, czemu się rzucacie, że nie dał w tym top10 (12) tego czy tamtego? Przecież, już na początku
tego artykułu można przeczytać, że to JEGO top10 (12) czyli 10 gier NAJLEPSZYCH dla Niego -.-


nikt sie nie rzuca, no chyba że ty ze swoim postem :/ i do tego typu sprawy wzywasz Boga..
musisz być wielce oburzony, a ja tylko napisałem że moja lista wyglądałaby troche inaczej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również uważam że ten pan ma dziwny gust. niby o gustach sie nie dyskutuje, ale takie zestwawienie w moich oczach go nieco dyskredytuje., w mysl zasady powiedz w co grasz a powiem ci kim jesteś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawa lista - lubię, gdy ludzie nie ograniczają się tylko do jednej platformy sprzętowej. Widać, że pan Spector jest fanem Linka, grał również w H-L - wiadomo, gdy tworzył boskiego Deus Exa musiał zaczerpnąć trochę rzeczy od konkurencji. Tetris i Ultima nie dziwią - Warren zaczynał właśnie wtedy, gdy te gry królowały i przechodziły swój renesans. Diablo i Warcraft II - bezapelacyjnie doskonałe gry, widać jest więc, że Warren lubuje się też w grach Blizzarda (a gdzie StarCraft? ;) ). No i ICO - jedna z tych gier, które otarły się o sztukę. Chociaż bardziej bym polecił Shadow of the Colossus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 12:08, SzolMisz napisał:

Nazwał bym tą listę "arcadową":)) Takie tytuły dość starsze:P Pozdrawiam


Człowiek starszy od znakomitej większości tu wypowiadających się, więc tytuły też starsze. Ja również w swojej liście Top 10 umieściłbym sporo tytułów mających te c.a. 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 12:46, Beleth napisał:

Xzwart - Manhunta się spodziewałeś?

Raczej calej masy kultowych RPG-ow i strzelanek...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 12:56, Xzwart napisał:

> Xzwart - Manhunta się spodziewałeś?
Raczej calej masy kultowych RPG-ow i strzelanek...:)

Mówisz masz. Spójrz na listę w artykule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować