Zaloguj się, aby obserwować  
Pojmen

Dwmerowa kosta

6 postów w tym temacie

Mam takie małe pytanko. Gram juz sobie jakiś czas w Morrowind i dostałem pierwsza akcję dla gildii Ostrzy. Jak każdy wie jest to znalezienie w ruinach koło Balmory dwmerowej kostki. Ja te ruiny przeszedłem wzdłuż i wszerz i tej kosteki znaleźć nie moge. jeśli ktoś powiedziałby mi gdzie ja odszukac, to byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam.

20070917151454

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 15:15, Pojmen napisał:

Mam takie małe pytanko. Gram juz sobie jakiś czas w Morrowind i dostałem pierwsza akcję dla
gildii Ostrzy. Jak każdy wie jest to znalezienie w ruinach koło Balmory dwmerowej kostki. Ja
te ruiny przeszedłem wzdłuż i wszerz i tej kosteki znaleźć nie moge. jeśli ktoś powiedziałby
mi gdzie ja odszukac, to byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam.

Jak wejdziesz do tych ruin to zaraz przy wejsciu u góry jest coś w rodzaju... nie wiem...balkonu (?), wystarczy wziąść miksturę lewitacji i tam będzie na półce gdzieś leżeć, ale dobrze nie pamietąm czy tak to było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 15:15, Pojmen napisał:

Mam takie małe pytanko. Gram juz sobie jakiś czas w Morrowind i dostałem pierwsza akcję dla
gildii Ostrzy. Jak każdy wie jest to znalezienie w ruinach koło Balmory dwmerowej kostki. Ja
te ruiny przeszedłem wzdłuż i wszerz i tej kosteki znaleźć nie moge. jeśli ktoś powiedziałby
mi gdzie ja odszukac, to byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam.


Link do odpowiedniego tematu podany, na przyszlosc polecam skorzystanie z wyszukiwarki

Instrukcja obsługi wyszukiwarki :) ---> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=9716&pid=27

Jesteś tu pierwszy raz? Zapraszamy do tego wątku!---> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=7998&u=5187

Kłódeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 15:15, Pojmen napisał:

Mam takie małe pytanko. Gram juz sobie jakiś czas w Morrowind i dostałem pierwsza akcję dla
gildii Ostrzy. Jak każdy wie jest to znalezienie w ruinach koło Balmory dwmerowej kostki. Ja
te ruiny przeszedłem wzdłuż i wszerz i tej kosteki znaleźć nie moge. jeśli ktoś powiedziałby
mi gdzie ja odszukac, to byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam.


Tutaj masz opis zadania:
http://www.morrowind.pl/morrowind-hasphat-antabolis-i-drobna-przysluga-d-mor_wg_z_2.html

Następne pytania we wspomnianym wątku.

Pozdrawiam,
temat zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Kostkę dwemerów zdobyć można bez zwiedzania całego kompleksu Arkngthand. Po wejściu do kompleksu należy przejść przez most i zejść na sam dół. Tam czeka na nas dwóch przeciwników. Potem należy wejść po skale na górny taras. Tam po lewej są drzwi. Za drzwiami znajduje się Chief, który lekkim przeciwnikiem nie jest. Po zabiciu Chiefa bierzemy z półki Dwemer Puzzle Box. I to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować