Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wygraj grę Loki z Karczmą Diablo II

25 postów w tym temacie

gram.pl

Nowy tydzień kolektyw gram.pl rozpoczyna w klimatach fantasy i gier typu hack'n'slash. Już teraz możecie wziąć udział w pierwszym etapie konkursu zorganizowanego przez redakcję Karczmy Diablo II, w którym na zwycięzców czekają trzy egzemplarze najnowszego przedstawiciela tego gatunku!

Przeczytaj cały tekst "Wygraj grę Loki z Karczmą Diablo II" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja już wygrałem Lokiego tyle że w CD-Action :D Dzisiaj przyszedł. więc raczej nie będę brał udziału, chociaż konkurs ciekawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecałbym tym, którzy będą sprawdzać te recenzje, żeby posiadali kilka czasopism, w których będzie recenzja Diablo 2. Bo zapewne będą tacy geniusze co przepiszą. :/

A w konkursie to udziału nie wezmę, zbyt małe szanse, za dużo roboty przy recenzji. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... gdyby jeszcze gra była warta tego trudu :/. Niestety z tego co widzę po filmikach i po komentarzach w internecie nie wygląda to zbyt dobrze. Jak na razie TQ nadal jest najlepszym clonem D2 :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A żeś Modest konkurs wymyślił :P
Przy moich zdolnościach do posługiwania się słowem pisanym to nawet nie startuję w tej edycji. Poczekam na kolejne :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trochę późno właśnie kupiłem gierkę w sklepie CDPROJEKT - gra jest za...... ( super ) kto jej jeszcze nie ma to biegiem do sklepu ją kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, akurat sobie zacząłem w D''blo II pykać ;-) Oczywiście, wystartuję, pewnie w sobotę coś naskrobię ;-)

PS. Lubię takie konkursy ^^

PS.2. Jak jest "wiele zadań" to będzie też "wiele nagród" ? ^^ Tak pytam, z ciekawości, bo w pozostałych etapach też bym wziął z chęcią udział :-) Tzn. Inaczej, jeżeli weźmie się udział w jednym etapie i dajmy na to się wygra to od razu dostaje się nagrodę czy trzeba wygrać wszystkie etapy oraz jakby się wygrało etap no.1 to można by było wziąć udział w pozostałych? :-) I ja nie jestem pewny siebie, ale tak z ciekawości chcę wiedzieć jak to wygląda dogłębnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować