Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pełna setlista gry Guitar Hero 3

48 postów w tym temacie

Im dalej w tekst, tym bardziej opadała mi szczęka. AFI, Muse, Iron Maiden...
Ale In Flames - Take This Life mnie dobiło... Cudo!
Ja chcieć Guitar Hero na PieCa. ;] Najlepiej, żeby ktoś ufundował. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się stosunkowo spokojnie. Te kawałki Kiss, Poison czy Rage Against the Machine są w miarę luźne. Poziom trzeci to powoli cięższe granie, choć nadal nic trudnego. "When You Were Young" Killersów jest fajne, tak samo jak Suck My Kiss RHCP. I poziom czwarty, gdzie zaczyna się sieczka. Paranoid Sabbsów. :) Piąty to taki trening przed hardkorem jaki czeka nasz później... Slash i Bloc Party to fajny wstęp do szóstego poziomu, gdzie czeka już na nas White Zombie. Genialny, genialny. :) Tak samo Tenacious D... A dopiero poziom 7 to sieczka. Knights of Cydonia to ostre riffy, tak samo jak w Stricken. Ale ostatni poziom rozwala wszystko. Mocny Slayer, potem kilka znanych wykonawców. A bonusy? Cudowne. :) In Flames (jezu, mam do tego nuty - na normalnej gitarze to niemożliwe zrobić), Kaiser Chiefs, Killswitch Engage... Mniam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GENIALNIE! Na prawdę kilak perełek sie znalazło, szcególnie na wyższych poziomach. Az się zastanowię nad kupnem :D. Mozna w to grać bez gitary [np. tak jak we Fretsy]? Bo pewnie sporo gitka będzie kosztować a mnie za bardzo nie stać :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie rozumiałem popularności tej gry. Nie lepiej kupić sobie prawdziwą gitarę zamiast bawić się w takie ''namiastki''? Ja rozumiem symulator formuły 1, bo na jazdę prawdziwym bolidem większość osób ma jakieś 0.00001% szansy, ale symulator grania na gitarze? Co to za problem kupić sobie gitarę? Pierwszą z nagłośnieniem spokojnie da radę kupić w cenie tej gry + konsoli ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 22:59, Klimos napisał:

Tryb co-op?
To do tego chyba 2 gitary będzie potrzeba, co lekko może podnieść koszta takiej zabawy :/


No cóż, gra w singlu jest świetna, to czemu nie zrobić co-opa, który zwielokrotnia zabawę?? Przecież nikt nie każe Ci kupować od razu dwóch gitar. Namów jakiegoś kolegę, i sprawa załatwiona ;)

zbysheck -> można grać bez gitary, przy pomocy klawiatury.

Bulgoth -> http://en.wikipedia.org/wiki/Guitar_Hero_%28series%29#Common_gameplay_elements

Ted Undead -> GH to nie symulator gitary, tylko gra zręcznościowa. To jest coś zupełnie innego ;) Jasne, że warto uczyć się grać na prawdziwej gitarze, ale nie ma to wiele wspólnego z grą w GH.

Mimizu -> http://en.wikipedia.org/wiki/Guitar_Hero_III:_Legends_of_Rock tutaj są podane master tracki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie najważniejsze jest, żeby przewodową gitarę z wersji PC dało się użyć na xbox (i na odwrót) i grać w co-opie i wtedy będziemy z au_rel''em wymiatali:) jak ktoś będzie miał pewność, że to będzie chodziło razem to dajcie linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jak widać dużo exclusive na konsole zaczyna wychodzić na PC. Czyli jak widać ten rynek gier nie umiera. Jeszcze tylko zapowiedź GTA4 na PC i jestem w 7 niebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 19:08, Gol Galad napisał:

Bueheheh...
Przy premierze GH3 z pewnością wzrośnie liczba metali na świecie ;]


nie licz na to, metalu w tej grze malutko:P o wiele za malo, no ale ta gra jest o rocku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować