Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Age of Empires III: The Asian Dynasties - zamówienia przedpremierowe w sklepie gram.pl

22 postów w tym temacie

gram.pl

W sklepie gram.pl ruszają dziś zamówienia przedpremierowe na grę Age of Empires III: The Asian Dynasties. Drugie rozszerzenie do hitowego RTS-a, wprowadzające do gry trzy nowe, dalekowschodnie nacje, dostępne jest u nas już od 46,90 PLN.

Przeczytaj cały tekst "Age of Empires III: The Asian Dynasties - zamówienia przedpremierowe w sklepie gram.pl" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 20:59, KubaaPL napisał:

mam pytanko jak ma sie gre aoe zwykla bez niczego to mozna mie to


Informacja na okładce w karcie przedmiotu mówi, że do gry potrzebna jest podstawowa wersja Age of Empires III, więc będziesz mógł zagrać jeżeli takową posiadasz. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 21:03, KubaaPL napisał:

ale jak mam normalne aoe zwykle bez niczego to bede mogl grac w to ??? bo ja mam dopiero
11 lat wie wiecie


Musisz posiadać grę Age of Empires III aby móc zagrać w dodatek.
Okładka podstawki wyglądala podobnie do tego:
http://www.gram.pl/sk6_9Qfh2_Age_of_Empires_III.html
nie miała tylko tego sreberka po bokach.

Jezeli posiadasz Age of Empires 1 czy 2, to nie zagrasz, tak na wszelki wypadek informuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dodatek będzie 100% PL, czy jak to miało miejsce z Heroes of Might and Magic v: Tribes of the East że kinówka, czy będzie to 100% ENG ?????

TotE mają by 100% Pl (tak jak podstawka i HoF) Tak mi się zdaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy zamówić... Podstawka była świetna i ciekawa jednak dodatek tylko taki sobie (dotąd nie miał w sobie tyle chęci by przejść kampanię). Może jak w końcu skończę Warchiefs to się skuszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 21:13, DArkon1990 napisał:

A dodatek będzie 100% PL, czy jak to miało miejsce z Heroes of Might and Magic v: Tribes of
the East że kinówka, czy będzie to 100% ENG ?????


Rodzaj polonizacji zapewne pozostanie taki jak w przypadku podstawki i dodatku, czyli nie pamiętam jaki ;p

A co do TotE to zawartość newsa chyba ostatniego plotkę o kinowej polonizacji zdementowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprobujcie pograć po necie, tam dopiero zabawa. Kampania śmierdzi :P. Jeśli chodzi o kompatybilność, to wszyscy z dodatkiem TWC czy bez będą mogli grać W TAD. Na multi jest to rozwiązane tak, że przy każdej grze będzie zaznaczone czy host ma dodatek TWC czy nie ma ;).

Oby tylko postarali się o dobry balans rozgrywki, bo do tej pory od premiery podstawki ciągle jest nierówno. Miejmy nadzieje ze Big Huge Games wie co robi i wreszcie doczekamy się tego idealnego patcha i balansu w stylu tego ze StarCrafta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować