Zaloguj się, aby obserwować  
Baluk25

Fotka.pl co o tym myślicie?

460 postów w tym temacie

Dnia 18.09.2007 o 21:07, sinir napisał:

Pewnie odpowiedziałeś na ten post dlatego, że masz
akurat 15 lat. Spokojnie. Przesłanie tego posta: "no przecież nie mówię o wszystkich:P"


Oczywiście żartowałem ;) Wiem, że nie wszyscy tacy są. Po prostu z tego zdania wynikało, że sam siebie nazywałeś małolatem ;) A co do mojego wieku to zgadza się, choć jakoś twoja wypowiedź nie odbiła się na moim ego xD

A co do możliwości nagrywania filmiku o sobie, to polecam jeden z tworów użytkownika fotki: http://pl.youtube.com/watch?v=jEVi1v-5Ddo i wszystko jasne. Nic, tylko wrzucać do kwasów ;)
Z resztą już widzę, co wyprawiałyby na nich (filmikach) "Napalone dzieshienciolatki" xD Sukces gwarantowany.

Pozdrawiam
Lesz3yk

PS. 10 dla Ciebie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no ten gostek wymiata. Ja nie mogę xD on ma 17 lat? Ja w to wątpię... He he rozbawił mnie i to bardzo. Interesuję się on jazdą wyczynową na rowerze LOL... Nie wygląda na takiego. Ach ta fotka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.09.2007 o 21:22, Lesz3yk napisał:

A co do możliwości nagrywania filmiku o sobie, to polecam jeden z tworów użytkownika fotki:
http://pl.youtube.com/watch?v=jEVi1v-5Ddo i wszystko jasne. Nic, tylko wrzucać do kwasów ;)
Z resztą już widzę, co wyprawiałyby na nich (filmikach) "Napalone dzieshienciolatki" xD Sukces
gwarantowany.


"(...)najczęściej przesiaduje na piwku, które pije okazyjnie(...)" czy jakoś w ten deseń tekst. No Hit roku, bardziej nielogicznego tekstu nie słyszałem ;) Zdanie wewnętrznie sprzeczne i mętne :D
Ja mam konto na fotce- dlaczego?? "Bo lubię" :D Poznałem tam trochę fajnych osób :) Przynajmniej jak siedzę w robocie to mam z kim gadać na gg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... jak czytam niektóre posty to aż żal mi du** ściska, że tak to brzydko ujmę.
Dziewczyny, które nie lubią kogoś tylko dlatego, że nie mają fotki? Nie chce miec fotki, czyli "laseczki" mnie nie lubią? Olac takie panienki... jak nie chcą się ze mną zadawac, tylko dlatego że nie mam fotki. W takim razie wolałbym wogóle nie miec koleżanek w mojej klasie. Czy taki "XxX laseczki" nie widzą prawdziwich zalet człowieka? No chyba nie, jak widac... Ja w klasie jesten również uważany za dziwaka, tylko dlatego, że fotki nie mam, czytam książki (a to przecierz takie nuuudne...), a przede wszystkim za to, że jestem indywidualistą (jak to ktoś powiedział, szkoła skutecznie walczy z indywidualizmem... chyba miał rację, ostatnio nawet kupiłem sobie tak bardzo modnego i trendy MP3 Playera, ale i tak nie słucham muzkyki dla nich normalnej, czyli "bum klap przez 3 minuty). Cóż, nie chcą mnie akceptowac bo nie mam fotki, to takich kumpli mam gdzieś... tylko, że oni zmądrzeli, akceptują mnie, ale jest też druga strona medalu, dalej uważają mnie za dziwaka, między innymi bo nie mam fotki.

Co do samej fotka.pl, nie mam do niej nic. Oprócz tego, że wychowuje ono pokolenia "pokemonów", w klasie nawet słyszę jak koleżanki gadają takim językiem w realu, a to o czymś świadczy. Tak samo, nie rozumiem do ciężkej chol**** jak można w co drugiej fotce pisac to samo (czyli kochający/ąca, romantyczny itp), a co ważniejsze, jak można oceniac ludzi tylko po ich wyglądzie? Przecierz to nie ludzkie (choc po dłuższym zastanoweniu... jednak bardzo ludzkie), każdy ocenia ludzi po wyglądzie i wierzę w to, że nie ma człowieka, który tego nie robi. Sam oceniam ludzi po wyglądzie, ale staram się nie wyrabia sobie o tym kimś opini tylko dlatego, że ma brzydką twarz, tudzież grube nogi. Dobra wracajym do tematu fotka.pl. Dobra, ocenianie oceniuanu, chora rzecz jak dla mnie, ale jak można oceniac wygląd na podstawie "dyszecka zia dyśieckię". Jak już oceniac, to przynajmniej sprawiedliwie. Naprzykład, o ten mi się nie podoba, dam mu 1... tylko, że ten koleś, który dostanie 1 da komuś innemu 1 w ramach zesmty. Fotka.pl mogła by by naprawdę fajnym serwisem gdyby:
- wyżucono ocenianie zdjęc (toż to główny silnin napędowy tego serwisu, więc go nie usuną)
- gdyby tylko nie te pokemony i różowe panienki + narzyci
- gdyby był tylko internetowym albumem zdjęc, które można sobie dowolnie oglądac, przez zarejstrowanych użytkowników, oczywiście bez oceniania... no najwyżej z komentowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fotka.pl - paskudztwo.... :P Mam konto - bez zdjęć, z fałszywą datą urodzenia (zakładałem mając jeszcze 14 lat, i tylko dlatego, że mnie qmpel namówił xD). Ocena za ocenę to już normalka, komenty typu "jakaś ty ładna, normalnie kocham cię" na porządku dziennym (ordograwja twuj fruk, bo niektórzy muszą walić błędami ortograficznymi). Aż śmiesznie było oglądać na siłę wyzywające foty 15+. Opisów albo nie ma, albo są pokopiowane skądśtam. Oczywiście zdarzają się ludzie inteligentni. ale większość to dziewczyny blachary i faceci dresy bez osobowości. Forum to już totalna załamka - koleś zakłada temat o grach i zostaje zbluzgany za w sumie nie wiadomo co... Gorzej niż na czaach jeśli chodzi o częstotliwość pojawiania się postów xD Do tego jakiś badziewny serwer - serwib bardzo często chodzi jakby chciał, a nie mógł. Foty ponoć wolno się ładują, często się nie chce wczytać, wywala do logowania. A przecież niezła kasę trzepią za te "gwiazdy" - ale zamiast zająć się serwem to wprowadzają rewolucje typu "wybierz czarny kolor gwiazdki" czy też "wystawiaj i otrzymuj ocenę 11" (no przy tym drugim może posiedzieli dłużej niż 5 minut, w końcu chyba lekko się zmienił sposób obliczania średniej). BTW mój kumpel jeden postanowił sprawdzić psychikę użyszkodników - założył konto, wrzucił jakieś fotki wyszperane w necie i zaczął dziewczynom wystawiać oceny od 1 do 4 - w komentach dodawał dlaczego taką ocenę itp. Oczywiście u niego w komentach masa bluzgów na niego, jaki to niedobry jest. Najbardziej rozwaliło mnie to "smiesz dziewczynie z duzegomiasta dac 1 odwdzieczyła ci sie tym samym" - normalnie rotfl xD I jeszcze to "Ty praszczórze zniszczyłeś mi średnią!! Na twoim miejscu niepokazywałabym się ludzią!!" ;) Pokazywał mi też wiadomości na priv - jakaś babka pisała, aby dał jej 10, to się odwdzięczy itp. Dał jej 1 - następna wiadomość, że go znajdzie i jej koledzy go zleją xD

Może też przejdźmy do tzw gwiazd - co to oferuje? :)

"Wyróżnienie oraz login w ulubionym kolorze."
Wyróżnienie niewątpliwie jest pokusą, ale kolor nicka to już mi wisi xD

"Kolorowy opis z możliwością dodawania obrazków."
Teraz się nie orientuję, czy działa w opisie html. Ale kolorki mi niepotrzebne - nie jestem słitasiem który musi mieć różowe wszystko. Obrazki? Od tego jest imageshack :D

"Możliwość oddawania i otrzymywania oceny 11."
Zbędny pierdół (tak to się pisze? xD) dla niedowartościowanych dzeffcynek i chlopcykuff.

"Wyróżnienie w wyszukiwarce."
Cokolwiek to znaczy ;)

"Brak limitu na pisanie i otrzymywanie Prywatnych Wiadomości."
No to już jest chamstwm, powiedzmy sobie szczerze. Ucięło mi komenta gdy pisałem do jednej fajnej dziewczyny, potem musiałem jej wszystko na privie streścić. Ale jakoś w limicie priv się zawsze mieściłem podczas pisania z nią :)

"Pisanie komentarzy bez limitu."
No na to odp powyżej :P

"Możliwość kontaktu poprzez GG lub Skype."
Raczej pokazanie namierów, jeśli osoba je podała. Niektórzy jednak zręcznie wrzucają te dane w opis xD Zresztą - co za problem spytać się na priv? Dla inteligentnych ludzi to chyba nawet mądrzejsze rozwiązanie - osóbka która dostanie prośbę o gg może ocenić, czy pisze z człekiem normalnym :D

"Informacja o tym, kto ma Twój profil w "Ulubionych"."
Ja z tego nie korzystałem... Jak ktoś nie chce aby inni wiedzieli, jaki ma profil w ulubionych to sobie wrzuci do zakładek czy cuś. BTW cały ten podglądacz to też żenada. Po co to? Aby dzieffcynka mogła zobaczyć, że jakiś kolo wchodzi na jej profil ósmy raz - ale ekstaza xD

"Więcej fotek w profilu."
Imageshack i linki w opisie, ew. założenie jakiegoś fotobloga i podanie adresu.

"W pierwszej kolejności otrzymujesz odpowiedź od Fotka.Team."
Jaka korupcja - płacisz? Licz na szybką odpowiedź xD

"Pokazywanie ukrytych osób w podglądaczu."
Nie wiem do końca o so hozzi :)

"Możliwość zakładania klanów."
Iii tam, lepiej się mądrze wypowiadać niż niepotrzebnie zakładać nowe :)

"Brak reklam na podstronach i w e-mailach."
Cżesto mamy reklamy w mailach, więc to normalka i tak. A na reklamy jest sposób - AdBlock Plus w FF. Zresztą aż tak nachalne nie są :)

Pamiętam też, że kiedyś było coś w stylu oglądania zdjęć usuniętych przez moderatorów - innymi słowy żerowanie na napaleńcach, którzy oglądają jakieś gołe babki xD Dobrze, że chociaż to jest usunięte.

I takie pytanko - czy po usunięciu konta można założyć nowe o tym samym nicku? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FoTkA.PeEl tO sUpEr zAbAwA!! zWŁaSzcZa dLa dZieFfcZyneK idĄcyh dO giMnazJum!111 <-- tekst napisany w "fotkowym" języku, bardzo popularnym wśród dziewczyn prosto z fotka.pl. Nie czytelny, absurdalny, dziwny. Taki już jest fReAk :D

A fenomenu fotki.pl chyba nigdy nie zrozumiem. U mnie w szkole chyba nie ma osoby bez swojego konta na fotce, każdy się tym chwali, wystawiają sobie oceny absolutnie nie odpowiadające urodzie. Tak to już jest. Forum to tragedia, ktoś to w ogóle moderuje?! Prócz dziewczyn istnieją też oczywiście chłopcy, także posiadający konta, żeby "powyrywać laseczki". Mam bekę jak czytam niektóre komentarze ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mysle tak głupi stuff ludzie dają 10 za 10 zero oceny ja daje 1 która mi sie nie podoba i potem mają pretensje "szmato zniszczyłeś mi średnia". Dla mnie to jest banda łosi jakieś niby piękne blachary sie tam pokazują zero urody. z tych 6 mil użytkowników 300 kobiet jest ładnych... Kupa 9 latek''ów podających sie za 16 latków to jest już lekka przesada, tak samo kupa ludzi która wali takie byki np: Wymarzony partner "brunet o habrowych oczach z wielkimi ustami to jest muj ideau chłopaka" to najbardziej boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 20:54, Baluk25 napisał:

Mnie też najbardziej wkurza ten ich język...taki głupi i nie da się zrozumieć ;/


ChOcI Ci O jESsYk PoKeMoNoOff ? :D

Właśnie się pozbyłem konta na fotce i ? kamień z serca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam konto na fotce.pl, nawet z 2 zdjęciami... Tak sobie poprostu jest... Z fotka.pl jest tak jak z innymi, podobnymi serwisami randkowymi i czatem. Sporo płytkich ludzi, którzy kopiują z jakiś stron opisy i wklejają do zakładki "o mnie"... Ale oczywiście nie wszyscy, bo nie można mówic, że wszyscy są pustaki... Można poznac ciekawe osobowości, ale wiadomo, że większośc nie traktuje tego wszystkiego poważnie. Z drugiej strony motywy jakimi kierują się ludzie zakładając sobie takowe konto na fotka.pl, są przenajróżniejsze... Chociaż czasami można nieźle się ubawic czytając niektóre mądre opisy typu: "nie oceniaj mnie, bo mnie nie znaszxD", "lubie luxus"xDxD, "uśmiechac sie, tanczyc"xDxD, "dobrą zabawę"xDxD, "nie lubię nuuudyy"xDxD "zakupy" xDxD... można by dodac, że ogolnie pieniądzexD... itp.
no i te głosiki 10 za 10... żenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 12:59, Nat-Sem napisał:

rachciachciach

no beczka jakich malo xD sam mam konto nie wiem czemu:P jak nie mam co robić to po prostu wchodze:) kiedyś zrobilem konto na fotce tylko żeby papcie wstawiać xD ale że to bylo wredne to przestalem:P wierszyki tysz mnie rozwalają zamiast coś od siebie pissać to wiara kopiuje i jeszcze to samo xD no ale mimo wszystko trzeba przyznać że fotka.pl ma wzięcie bo jest w nim baardzo dużo ludzi... niektórzy co prawda są tam dla jaj ale jest jakiś tam procent ludzi którzy biorą to zupelnie na serio...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam konto na fotce, bez żadnych fotek, danych niczego :). Po prostu, gdy mam zły dzień wpisuję fotka.pl i życie staję się zabawniejsze. Wiem, wiem jestem okropny, że nabijam się z pokemonów, a dla wszystkich którzy chcą nawiązać kontakt z którymś z pokemoniastych użytkowników polecam ten translator.
http://styku.za.pl/index.php?id=translate.php

UWAGA!

Stopień skomplikowania: KONIECZNIE EKSTREMALNY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 14:23, milten6 napisał:

Mam konto na fotce, bez żadnych fotek, danych niczego :). Po prostu, gdy mam zły dzień wpisuję
fotka.pl i życie staję się zabawniejsze. Wiem, wiem jestem okropny, że nabijam się z pokemonów,
a dla wszystkich którzy chcą nawiązać kontakt z którymś z pokemoniastych użytkowników polecam
ten translator.
http://styku.za.pl/index.php?id=translate.php

UWAGA!

Stopień skomplikowania: KONIECZNIE EKSTREMALNY!


Wiesz, że tym właśnie sposobem obrażasz mnie i moich kolegów z podwórka? :>

Zniszczyłeś mój światopogląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam konto na fotka.pl i nawet mam na nim trzy zdjęcia :D
Ale są to zdjęcia na desce, nie widać na nich mojej twarzy. Są tylko po to żebym mógł ewentualnie popatrzeć na inne osoby. Ogólnie fotka to jedna wielka komercha. Płacisz 10 zł, po to żeby przy nicku mieć kolorową gwiazdkę. Głupota. Osoby którzy już zapłacą te dziesięć złotych mogą pisać dowolną liczbę komentarzy, otrzymywać ocenę wyższą niż inni, bo 11 (zwykły nie płacący śmiertelnik może otrzymywać i dawać najwyżej 10) i widzieć osoby ukryte. ( Czyli nawiedzone panienki które odwiedzają Twój profil po 20 razy w ciągu godziny i nie chą żebyś wiedział że to Ty ) Nie mówcie tu o pokemonach, bo tego typu osoby są wszędzie - począwszy od for internetowych zakończywszy na serwisie fotka.pl . Nie krytykujmy wszystkich korzystających z fotki, bo jednak te pięć milionów osób to nie tylko pokemony, ale tez i normalni ludzie. Są tacy "ktushy som fajni i majom fajoffego hlopaka" i są też tacy bardziej poważni korzystający z fotki z jakichś własnych powodów. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 21:23, Baluk25 napisał:

ahh ten język fotki.pl...bardzo mnie ciekawi jak ludzie to robią że go rozumieją

Nienawidze tego języka jak ktoś do mnie wyskakuje z takimi tekstami na gg to odrazu jest banowany.
>(teraz ledwo zrozumiałem)
Improwizowałem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować