Zaloguj się, aby obserwować  
Baluk25

Fotka.pl co o tym myślicie?

460 postów w tym temacie

Ja już od ładnych paru miesięcy nie mam konta na fotce. Ludzi boli że używałem wszystkich kwadracików oceniających. Ech... ile to wzbudzało agresji. Nie mówiąc już o tym, że niewiele osób czyta opisy. Ja przykładowo dałem w swoim opisie jakieś 10 ostrzeżeń o zachowaniach, które skończą się jedynką w ocenach. I co? Wiele osób nie zna chyba alfabetu łacińskiego, bo się nie zrozumieliśmy. A opisy mają się nijak do rzeczywistego charakteru osób. Kopiowane po 50 razy wierszyki, teksty piosenek (obowiązkowo hip-hopowych), jakieś motta, co większość osób nie umie ich zinterpretować. A pod spodem... poke-wyliczanka co się lubi a co nie. No i mam udawać, że nie widzę różnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wciąż słyszę głos koleżanki: Ty to debil jesteś, bo nie dość że nie miałbyś zamiaru wrzucać swoich fotek i dawać opisów, to nie masz konta na Fotce. lol, z kumplami nie wiedzieliśmy czy się śmiać, czy płakać :P Eh, a takich osób jest coraz więcej. W dodatku, te osoby kompletnie nie widzą nic złego w pisaniu pokemoniastym językiem czy masą błędów ortograficznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 23:49, Jaki Ganh1 napisał:

A ja wciąż słyszę głos koleżanki: Ty to debil jesteś, bo nie dość że nie miałbyś zamiaru
wrzucać swoich fotek i dawać opisów, to nie masz konta na Fotce. lol, z kumplami nie
wiedzieliśmy czy się śmiać, czy płakać :P Eh, a takich osób jest coraz więcej. W dodatku,
te osoby kompletnie nie widzą nic złego w pisaniu pokemoniastym językiem czy masą błędów
ortograficznych.

Bo to jest tak, dziewczyny grami się nie interesują i w jedyne co grają to simsy. Dziewczyny internetem się nie interesują i jedną z pośród kilku stron jaką znają to fotka.pl. Tylko tam przesiadują bo na gram.pl nie chce mi się pisać , albo czegoś czytać gdzie indziej(wiem to i czuję) Tak jest w większości przypadków. Moje niektóre koleżanki jak widzą aparat to od razu pojawiają się zdania "nie dawaj mnie na fotkę!" "dasz to na fotkę?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 15:03, Heterko napisał:

Bo to jest tak, dziewczyny grami się nie interesują i w jedyne co grają to simsy.

Dowody proszę, bo wiesz ja mogę powiedzieć to samo, ale udowodnić mi nie idzie. Więc moze ty jak umiesz tak rzucać zdaniami na prawo i lewo udowodnisz mi ze to prawda, bo ja ci Dominiku nie wierze np :P

Dnia 22.09.2008 o 15:03, Heterko napisał:

Dziewczyny internetem się nie interesują i jedną z pośród kilku stron jaką znają to fotka.pl.

Znów prosze o dowody. Bo widzę ze ty kierujesz sie jakimiś stereotypami. Sam znam dziewczyny które w internecie robią o wiele ciekawsze rzeczy niż np. Ty. Też bzdurne słowa rzucone na post.

Dnia 22.09.2008 o 15:03, Heterko napisał:

Tylko tam przesiadują bo na gram.pl nie chce mi się pisać , albo czegoś czytać gdzie indziej

Tak, bo wszystkie dziewczyny muszą pisać na gram.pl specjalnie dla ciebie. Poczekaj...a czy to nie ty kolekcjonowałeś kiedyś dziewczyny w znajomych na GS? Tak, to byłes ty Dominiku, pamiętam.

Dnia 22.09.2008 o 15:03, Heterko napisał:

(wiem to i czuję) Tak jest w większości przypadków.

To ja ci radzę wyzdrowieć bądź zmienić trochę ustawienia tego myslenia i czucia. Tak daleko nie zajdziesz. A te "wiekszosci przypadków" to też prosze do udowodnienia.

Dnia 22.09.2008 o 15:03, Heterko napisał:

Moje niektóre koleżanki jak widzą aparat to od razu pojawiają się zdania "nie dawaj mnie na fotkę!" "dasz to
na fotkę?"

No bo przepraszam cie bardzo ale jeżeli ktoś robi zdjecia i wrzuca na n-k czy fotka.pl i ty tam jesteś i nie wyszedłeś za dobrze to chyba chcesz się upewnić a nie potem obrażać się że wrzucił zdjecie na którym wyglądasz jak nie napisze kto.

Widzisz Dominiku, każdy umie napisać post i mieć +1, gorzej tylko potem udowodnić to co sie w tym poście nawypisywało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 15:12, wip_01 napisał:

> Bo to jest tak, dziewczyny grami się nie interesują i w jedyne co grają to simsy.

Dowody proszę, bo wiesz ja mogę powiedzieć to samo, ale udowodnić mi nie idzie. Więc
moze ty jak umiesz tak rzucać zdaniami na prawo i lewo udowodnisz mi ze to prawda, bo
ja ci Dominiku nie wierze np :P
Weś się odczep od jakiegoś dominika. Wszystkie dzieczczyny nie grają tylko w simsy, ale znam 4 a 3 z nich grają tylko w simsy.

Dnia 22.09.2008 o 15:12, wip_01 napisał:

Znów prosze o dowody. Bo widzę ze ty kierujesz sie jakimiś stereotypami. Sam znam dziewczyny
które w internecie robią o wiele ciekawsze rzeczy niż np. Ty. Też bzdurne słowa rzucone
na post.

Bo widzę i słyszę, jak ciągle rozmawiają tylko o fotce, żadna nie zboczy z tematu przechodząc na np youtube.

Dnia 22.09.2008 o 15:12, wip_01 napisał:

Tak, bo wszystkie dziewczyny muszą pisać na gram.pl specjalnie dla ciebie. Poczekaj...a
czy to nie ty kolekcjonowałeś kiedyś dziewczyny w znajomych na GS? Tak, to byłes ty Dominiku,
pamiętam.

> (wiem to i czuję) Tak jest w większości przypadków.
To ja ci radzę wyzdrowieć bądź zmienić trochę ustawienia tego myslenia i czucia. Tak
daleko nie zajdziesz. A te "wiekszosci przypadków" to też prosze do udowodnienia.

> Moje niektóre koleżanki jak widzą aparat to od razu pojawiają się zdania "nie dawaj
mnie na fotkę!" "dasz to
> na fotkę?"
No bo przepraszam cie bardzo ale jeżeli ktoś robi zdjecia i wrzuca na n-k czy fotka.pl
i ty tam jesteś i nie wyszedłeś za dobrze to chyba chcesz się upewnić a nie potem obrażać
się że wrzucił zdjecie na którym wyglądasz jak nie napisze kto.

Widzisz Dominiku, każdy umie napisać post i mieć +1, gorzej tylko potem udowodnić to
co sie w tym poście nawypisywało.
O co ci chodzi z +1 ? Bo tego nie rozumiem. I z kąd się wzią u ciebie Dominik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 15:19, Heterko napisał:

O_O

Na przyszłość: Jeżeli masz zamiar odpisać, to naucz sie pierw formatować post tak aby można było go przeczytać. Jeżeli to jest za trudne, to chodziaż by było widać to co ty napiszesz. Przykro mi, ale nie mam możliwości odpisania Ci na twój post, ponieważ jest taki balagan że nie idzie sie odczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 15:03, Heterko napisał:

Bo to jest tak, dziewczyny grami się nie interesują i w jedyne co grają to simsy.

Taaaa?! A co Ty, dziewczyna jesteś, że wiesz w co gramy? Ja akurat w Simsy nie gram, wolę coś typu Hitmana, Splinter Cella czy GTA. Więc bardzo proszę, nie kieruj się stereotypami. I nie oceniaj, jak nie wiesz.

Dnia 22.09.2008 o 15:03, Heterko napisał:

tam przesiadują bo na gram.pl nie chce mi się pisać , albo czegoś czytać gdzie indziej

Oj akurat są takie, którym się chce pisać na gramie :P Oj są. I konta na fotce.pl nie mam. Uważam to za stratę czasu. Zobacz w moje statystyki zanim sypniesz kolejnym, obraźliwym (dla mnie) stereotypem ;/

Dnia 22.09.2008 o 15:03, Heterko napisał:

to i czuję) Tak jest w większości przypadków. Moje niektóre koleżanki jak widzą aparat
to od razu pojawiają się zdania "nie dawaj mnie na fotkę!" "dasz to na fotkę?"

W większości? Nie oceniaj ludzi jedną miarą. To, że wiele dziewczyn podnieca się fotką nie znaczy, że musisz wszystkie tak oceniać i wrzucać do jednego wora. Pomyśl, jakbyś się czuł, gdybyś przeczytał (a choćby tutaj, ode mnie, choć ja takich głupot nie wypisuję), że wszystkim facetom chodzi tylko o jedno. Fajnie? No niezbyt. Nie każda dziewczyna to różowa lala a''la fotka.pl co sobie sama zdjęcia do lustra robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak tak, ty jesteś jak to się mówi twarda laska ^.^ Ale większość dziewczyn to wciąż odchudzające się, wciąż wymyślające tysiąc powód: Jestem za brzydka, gruba itd... ew. egoistyczne zdziry, że tak to nieładnie ujmę, i dla takich fotka to ich oczko w głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 18:31, Jaki Ganh1 napisał:

No tak tak, ty jesteś jak to się mówi twarda laska ^.^

Wiem o tym :D A tak na poważnie to odpisałam na tamtego posta, bo wkurzyło mnie to, że "dziewczyny to jedynie w simsy grają". Takie wrzucanie do jednego worka denerwuje. Dziewczyna a dziewczyna to nie jest to samo. Jedna owszem, będzie sobie sama robiła zdjęcia do lustra i podniecała się swoim wyglądem, ale inna np. obejrzy mecz, czy pogra w coś sensownego. No i te simsy... jakby tam chociaż było, że: "dziewczyny to jedynie w CS-a grają" to co innego :D

Dnia 22.09.2008 o 18:31, Jaki Ganh1 napisał:

Ale większość dziewczyn to wciąż
odchudzające się, wciąż wymyślające tysiąc powód: Jestem za brzydka, gruba itd...]

Ja się nie odchudzam. Wręcz przeciwnie - schudłam ostatnio i niezbyt mi się to podoba;D A czy jestem brzydka...? Nie... chyba nie :D

Dnia 22.09.2008 o 18:31, Jaki Ganh1 napisał:

egoistyczne zdziry, że tak to nieładnie ujmę, i dla takich fotka to ich oczko w głowie...

Owszem. Ale co do samej fotki (bo w końcu o tym temat) to: nie nie i jeszcze raz nie. Nie mam czasu na sprawdzanie "komciaków" i podniecanie się, że wow, ten przystojniak z sąsiedztwa zostawił maxa. Bo taką samą notę dałby pewnie wszystkim moim koleżankom. I po co mi taka forma dowartościowywania się? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2008 o 17:47, mała16 napisał:

Taaaa?! A co Ty, dziewczyna jesteś, że wiesz w co gramy? Ja akurat w Simsy nie gram,
wolę coś typu Hitmana, Splinter Cella czy GTA. Więc bardzo proszę, nie kieruj się stereotypami.
I nie oceniaj, jak nie wiesz.

Nie ,ale znam 5(pomyliłem się wcześniej jak napisałem 4) grające dziewczyny i 4 z nich grają tylko w simsy. Teraz znam ciebie piątą, czyli 2 co nie gra w simsy, lub tylko w simsy. Na tym się opieram młoda damo. I nie kieruję się stereotypami tylko konkretnymi przykładami dziewczyn. I nie pisz, że "jak nie wiesz to nie pisz" Bo ja wiem.

Dnia 22.09.2008 o 17:47, mała16 napisał:

>
Oj akurat są takie, którym się chce pisać na gramie :P Oj są. I konta na fotce.pl nie
mam. Uważam to za stratę czasu. Zobacz w moje statystyki zanim sypniesz kolejnym, obraźliwym
(dla mnie) stereotypem ;/

Wiem, że jest parę, ty się do nich zaliczasz. Ale mam konto na foblo, to jest blog internetowy, a dziewczyny dają tam same zdjęcia. A poza tym, pracuję i widzę, że dziewczyny są już genetycznie leniwe( około 50%). Więc sądzę, że na forach nie przesiadują. Oczywiście moje stwierdzenia nie są 100% prawdą, ale żadne stwierdzenie nie ejst tu 100% prawdą.

Dnia 22.09.2008 o 17:47, mała16 napisał:


Dnia 22.09.2008 o 17:47, mała16 napisał:

W większości? Nie oceniaj ludzi jedną miarą. To, że wiele dziewczyn podnieca się fotką
nie znaczy, że musisz wszystkie tak oceniać i wrzucać do jednego wora. Pomyśl, jakbyś
się czuł, gdybyś przeczytał (a choćby tutaj, ode mnie, choć ja takich głupot nie wypisuję),
że wszystkim facetom chodzi tylko o jedno. Fajnie? No niezbyt. Nie każda dziewczyna to
różowa lala a''la fotka.pl co sobie sama zdjęcia do lustra robi.

Wiem, dlatego napisałem w większości. Ale ty tego za bardzo jakoś nie zaówarzyłaś. Nie napisałem, że wszystkie dziewczyny myślą tylko o fotce. Więc twoje stwierdzenie "... wszystkie tak oceniać i wrzucać do jednego wora" jest błędne, bo wszystkie was do jednego wora nie wrzucam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 20:39, Heterko napisał:

Na tym się opieram młoda damo. I nie kieruję się stereotypami tylko konkretnymi
przykładami dziewczyn. I nie pisz, że "jak nie wiesz to nie pisz" Bo ja wiem.

Napisałeś takie zdanie:

Dnia 22.09.2008 o 20:39, Heterko napisał:

> Bo to jest tak, dziewczyny grami się nie interesują i w jedyne co grają to simsy.

Jedyne co grają to simsy... i na czym to opierasz? Na 5ciu dziewczynach, które takie są? Heh... zabawne. Owszem, możesz napisać, że ze wszystkich dziewczyn jakie znasz wiekszość gra tylko w simsy, ale pisanie tezy, że "dziewczyny się grami nie interesują i jedyne w co grają to simsy" to nie jest zbyt ok... ;/

Dnia 22.09.2008 o 20:39, Heterko napisał:

moje stwierdzenia nie są 100% prawdą, ale żadne stwierdzenie nie ejst tu 100% prawdą.

No tak, tylko pisanie, że dziewczyny grają w simsy lub nic tylko fotka nie jest ok, wobec dziewczyn, które takie NIE SĄ. I weź to też w swoich opiniach pod uwagę, bo wyrażasz się o dziewczynach jakby to był jeden klon różowo - pokemonowych laleczek z fotka.pl. Ja np. piszę, że owszem (przykładowo), są tacy, którzy zdradzają dziewczyny, ale są i tacy, którzy są wobec swoich wybranek uczciwi.

Dnia 22.09.2008 o 20:39, Heterko napisał:

wszystkie tak oceniać i wrzucać do jednego wora" jest błędne, bo wszystkie was do
jednego wora nie wrzucam.

Przykro mi, ale napisałeś to w taki sposób, iż można było odnieść takie wrażenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie. Pewna osoba założyła mojej siostrze konto na fotce. Umieściła tam zdjęcia nie tylko mojej siostry, ale też osób z rodziny i powypisywała obraźliwe rzeczy. Co mam robić ? Zgłosiłem naruszenie regulaminu, ale konto nadal jest. Osoba ta przyznała się do tego i nie chce usunąć konta. Co robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Ofc mozesz to na policję zgłosić. Jakiś paragraf na to jest :)
@mała16
Masz rację dziewczyny nie tylko graja w simy, zresztą to juz bardzo stary stereotyp, jak już widzę że dziewczyna w cos gra to dość często jest to GTA. Zresztą mało to ja dziewczyn na WoW''ie widziałem ? No to by było na tyle ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 16:05, White Eagle napisał:

Mam do was pytanie. Pewna osoba założyła mojej siostrze konto na fotce. Umieściła tam
zdjęcia nie tylko mojej siostry, ale też osób z rodziny i powypisywała obraźliwe rzeczy.
Co mam robić ? Zgłosiłem naruszenie regulaminu, ale konto nadal jest. Osoba ta przyznała
się do tego i nie chce usunąć konta. Co robić ?

Idź na policję. Ja raz coś zgłaszałem, fajnie tam jest. Jest prawo prywatności więc nie może umieszczać zdjęć z czyimiś twarzami.

Dziś normalnie z nudów wchodzę na forum na fotce.pl i tam każdy tworzy temat jaki mu się podoba. Na jakąś pojedyńczą sprawę. U nas byłby temat zamknięty np "frytki z keczupem" Ale jak temat jest nieaktywny przez tydzień to jest usuwany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zaraz pokaże wam szczyt bezwstydności, oczywiście w serwisie fotka.pl Znalazłem to zdjęcie przypadkowo bo moja dziewczyna przeglądała zdjęcie z konkursu na fotce i się natknelismy na to coś.

http://www.fotka.pl/klan/804740/Californication2/Galeria.html?strona=3&sort=

Czwarte zdjęcie od lewej na samej górze.
To się nazywa być bezwstydną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.09.2009 o 15:27, Citkowsky napisał:

To się nazywa być bezwstydną.


no straaaaaszne.
mało to cycków w necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 15:29, Azra napisał:


> To się nazywa być bezwstydną.

no straaaaaszne.
mało to cycków w necie?



a to według ciebie normalne, że ktoś w serwisie fotka daje swoje nagie zdjęcie ot tak o?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 15:31, Citkowsky napisał:

a to według ciebie normalne, że ktoś w serwisie fotka daje swoje nagie zdjęcie ot tak
o?


Szczerze? Mnie osobiście wcale to nie dziwi. ;)
Jak ktoś nie ma czym się wyróżnić to robi coś w tym stylu, klasyczna gówniarska postawa. Szkoda tylko, że tak naprawdę niczego nowego nie pokazuje. Ale małolaty jej pokroju pewnie będą się ślinić = wyższe oceny czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie mam problem gdy daje komuś ocene po chwili wyskakuje mi Wystąpił błąd podczas komunikacji z serwerami Fotka.pl. Spróbuj ponownie za chwilę.Wiecie o co w tym chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować