Zaloguj się, aby obserwować  
Sajmonis

Problem z flota w The Settlers IV

3 posty w tym temacie

Witam serdecznie wszystkich!!:)
Mam maly problem w S4 a mianowice mam wybudowana STOCZNIE mam wzniesiona PRZYSTAN buduje statki mam kilka wojennych , prom i transportowy. Nie mam pojecia jak mam zaladowac ludzi i caly sprzet zeby zaatakowac przecinika:/ Prosze o pomoc Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 01:47, Sajmonis napisał:

Witam serdecznie wszystkich!!:)
Mam maly problem w S4 a mianowice mam wybudowana STOCZNIE mam wzniesiona PRZYSTAN buduje statki
mam kilka wojennych , prom i transportowy. Nie mam pojecia jak mam zaladowac ludzi i caly sprzet
zeby zaatakowac przecinika:/ Prosze o pomoc Pozdrawiam

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3628&u=65 Settlers IV Temat ogólny
Instrukcja obsługi wyszukiwarki http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=9716&u=47

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 01:47, Sajmonis napisał:

Witam serdecznie wszystkich!!:)
Mam maly problem w S4 a mianowice mam wybudowana STOCZNIE mam wzniesiona PRZYSTAN buduje statki
mam kilka wojennych , prom i transportowy. Nie mam pojecia jak mam zaladowac ludzi i caly sprzet
zeby zaatakowac przecinika:/ Prosze o pomoc Pozdrawiam

To jest chyba najsłabszy punkt tej gry. Aby tylko zaatakować przeciwnika mając dużo wojska trzeba załadować go na promy i przewieźć na wybrany teren. Doprpwadzić wojsko w pobliże promów, zaznaczyć kilkanaście jednostek i kliknąc na prom. Schody są z tym, że nie zawsze udaje sie od pierwszego razu. To ,że sie udało poznajesz po charakterystycbyn kliknieciu i zniknięciu nad głowami znaczków wynikających z zaznaczenia jednostki.
Aby przewozić towary, po przeciwnej stronie musisz wybudować przystan. Musisz mieć wóz pionierski. Załądować go tak samo jak żołnierzy, przewieźć, rozładować i wypakować. Póćniej przekształcić osadników w kopaczy i budowniczych i na odkrytym terenie wybudować przystan. Problem polega na tym, że trzebadobrze wybrać teren rozładowania, bo nie wszędzie3 da się tą przystań wybudować, czasami nie trafia się i trzeba wysłąć nastepny wóz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować