Zaloguj się, aby obserwować  
MajorZero

Metal Gear Solid - Filmowa gra na ekranach kin

8 postów w tym temacie

Na zeszłorocznym E3 Hideo Kojima zdradził, że Konami podpisało umowę z jedną z hollywoodzkich wytwórni. Niedawno ujawniono, że za MGSa będzie odpowiedzialny Sony Pictures Entertainment. Producentem ma zostać były szef New Line Cinema Michael De Luca. Executive producerem będzie sam Kojima. Film ma zawitać na ekranach kin w 2009 roku.

Ostano krążą plotki jakoby Christian Bale miał zagrać Solid Snake''a. Zamieściłem zdjęcie Bale''a jako SS. ;) Mówi się także o Sean Bean''ie. Dla mnie jest już trochę za stary na Snake''a.

Podobno akcja ma się toczyć w Shadow Moses, lokacji z MGS1. Osobiście chciałbym, aby wymyślili coś nowego. Ważne jest umiejętne przełożenie emocji przeżywanych w grze przez Snake''a na język kina.

Tutaj fanowska twórczość.

1) http://www.youtube.com/watch?v=GA4cMk1Mx1Q

2) http://www.youtube.com/watch?v=aaDSpp8evVk&mode=related&search=

20070918135104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 14:00, MajorZero napisał:

Ostano krążą plotki jakoby Christian Bale miał zagrać Solid Snake''a. Zamieściłem zdjęcie Bale''a
jako SS. ;) Mówi się także o Sean Bean''ie. Dla mnie jest już trochę za stary na Snake''a.


Bale jako Snake był by idealny, za to Seana Bean''a widział bym w roli Liquida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 14:14, Mroku21 napisał:

Bale jako Snake był by idealny, za to Seana Bean''a widział bym w roli Liquida.


Jest mały problem, ponieważ Liquid to klon Big Bossa tak samo jak Solid. Chyba, że jakoś inaczej to wymyślą.

Zamieściłem zdjęcie Beana. Tylko to jest zdjęcie za czasów kiedy grał w Czasie Patriotów. Wygląda jak Snake.

20070918142154

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możemy podyskutować. Wolelicie by film był animacją komputerową czy filmem konwencjonalnym z aktorami?

Ja chciałbym filmu z aktorami. Tylko ludzie są w stanie zagrać ludzkie emocje. Aktorzy daliby inne światło na MGSa. Zobaczylibyśmy postacie z gry w nowym rodzaju, że tak się wyrażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować