Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jack Thompson a GTA IV

51 postów w tym temacie

Dnia 19.09.2007 o 17:19, kLaUZeR90 napisał:

hehe dobre dobre, rany czy ten człowiek nie wie że cały świat się z niego śmieje xD



penwie nie ;D buahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh. Pewnie zablokują tą scenę, ale jakiś modder stworzy mo w stylu hot tea (parafraza nazwy modu do San Andreas nieprzypadkowa ;) ) i to odblokuje. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Jack''a Thompsona:
-skrót GTA oznacza: Gonić Thompsona Armią
-specjalnie broń Thompson będzie się zacinać, co ma być aluzją do Pańskiej ukrytej wady wymowy
-40% przechodniów będzie miało takie fryzury jak Pańska, a z lotu ptaka będzie można po ich układzie przeczytać: "GTA V: możesz szykować kolejny termos z kawą"
-w grze zapewne pojawi się garnitur, czarny (!!!), podobny do Pańskiego, który ma nierówny krój, pozwij, jeszcze ktoś pomyśli, że na procesach Panu niewygodnie siedzieć
-pojazdy będą jeździć z prędkością 50 km/h, co jest oczywiście aluzją do szybkości składanych przez Pana pozwów do sądu (50 pozwów na godzinę)
-ostatnie: cena gry to dokładnie 1/493 części pana honorarium za 6 miesięcy, 13 dni i 3 godziny pracy w roku fiskalnym. To niedopuszczalne, by Rockstar ujawniał Pańskie wynagrodzenie.
Jutro Pan złoży tą petycję, a może, kto wie, jeden z twórców GTA umrze ze śmiechu czytając to i pozostałe pańskie pozwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 13:44, Konflikt napisał:

Ja tylko prosze żeby ta gra była dłuższa od gta:sa i większa mapa.


Już wiadomo że na pewno mapa nie będzie większa, a jak czwórka była by krótsza od Sana to bym sie nawet nie zdziwił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<rotfl> Jack Thompson PWN3D
Świetny pomysł z jednej strony. Jednak z drugiej, to nie wiem czy Take Two nie przegięło. Coś mi się swego czasu obiło o uszy, że podpisywali jakieś porozumienie czy coś w tym rodzaju, że już nie będą na siebie najeżdżać :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować