Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Need for Speed: Pro Street - zapowiedź

106 postów w tym temacie

no w koncu bedzie model zniszczen w NFS, brakowalo mi go od czasu kiedy odpalilem viper racing ;]
obawiam sie tylko ze maszyna potrzebna do dzwigniecia tego bedzie musial byc naprawde wypasiona i nie wiem czy do modelowania zniszczeninie bedzie juz potrzebny chipset PhisX Agei ale ten 2 generacji nad ktorym pracuja ;]
w kazdym badz razie jesli kogos bedzie stac na maszyne zeby grac na full to ma doznanai gwarantowane ... jeszcze tylko pozadny fotel i kierownica z forcefeedbackiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm MisioKGB.Dlaczego piszesz że Pro street zapowiada sie jak Carbon a to będzie ten sam żal??? Przecież Carbon wcale superowo się nie zapowiadał.2 rzeczami którymi dodal coś nowego, to były auta American Muscle i jazda w Canyon''ie.Aha i jeszcze jedno, jeżeli mówisz że obszar po którym będziemy jeżdzić w Pro Streecie to tani Western, to ja jestem pewien w 100%, że grubo się mylisz!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Myśle, że EA wkoncu się postarało:D
Jak dla mnie Carbon to konkretna porażka ze wzgłędu na "realizm", wiedzą ci co w niego grali:]
Pro Street jak dla mnie będzie na 3 miejscu zaraz po Undergroundzie i Most Wanted.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować