Zaloguj się, aby obserwować  
geralt_z_rivii7

Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

6690 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2009 o 20:40, Kirabaxior napisał:

W grze nie ma najlepszej klasy. A fragów malutko ;p

Może nie malutko na tryb Arena na mapie Granary, na której gra 16 osób ???

PS Każda klasa jest na swój sposób najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pyro z blowbackiem jest genialny,a podrzucanie nieświadomego grubasa bezcenne. A co do updata to bronie dla demo uważam za nieudane. Butów jeszcze nie znalazłem chociaż mam 2x direct hit i 2x buff baner.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj już czytałem poradniki, jak wycraftować buty dla solda, pograłem chyba z 5 minut i nagle wypadły :D. Chociaż w sumie jak gram Direct Hitem to jakoś tak czuję, że mało są przydatne, bo rocket jumpy są mniejsze :P. Dlatego wolę te buty do zwykłej wyrzutni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 23:59, SoundWave napisał:

> Pamieta ktos jakie mialem acc na steamie bo zgubilem i stracilem orange boxa ?
Un4given-DoT
Haslo: razor

O dzięki, akurat miałem ochote pograć w TF2.

pzdr.

Madoooc, podaj swój Steam ID, już gramy wieczorem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nazwałbym Pyro noobowską klasą. Oczywiście, w bezpośrednim starciu twarzą w twarz zabija, aż miło (albo twarzą w plecy- zajść kogoś od tyłu z backburnerem, kocham to po prostu). Przynajmniej zabijał do momentu, gdy wyszedł update dla Demo...
Jednak samo dobiegnięcie do przeciwnika nie jest wcale takie proste. Soldier, Demo czy Heavy z łatwością zabiją cię, zanim choćby znajdziesz się w zasięgu. Dlatego trzeba się kryć, zachodzić od tyłu, czekać na przeciwników.
Moim zdaniem opinie "Pyro-noob" biorą się z frustracji spowodowanej ogromnymi obrażeniami, które Pyro zadaje, gdy już nas dorwie. Bardzo często mi się zdarzało, że grając Pyrem przez całą grę ginąłem, po czym nagle miałem 3 fragi w ciągu paru sekund, bo dorwałem grupkę niczego nie spodziewających się przeciwników. Równie dobrze można powiedzieć, że Sniper jest dla noobów, bo zabija jednym strzałem przez pół mapy, Heavy ma absurdalnie dużo punktów życia, a Scout jest nie do trafienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 13:13, Madoc napisał:

> Madoooc, podaj swój Steam ID, już gramy wieczorem!
Hasło też chcesz?

hm, daj, pogram sobie na dwóch kontach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Pyro nie jest noob. Grałem sporo tą klasą, właśnie z Backburnerem i czajenie się za rogiem, potem wychodzenie niczym Spy za przeciwnikiem jest osom. Pyronoob, bierze się z tego, że gracz po prostu lubi grać pyro, ale na mapie z małą ilości przeszkód, czy jako pchający wózek w Payloadzie, jest po prostu mierny. Każda klasa ma swoje wady i zalety i trzeba dobrze to wykorzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie zaznaczam, że w tej grze jestem totalnym nubkiem, grałem ledwie godzinke i jeszcze nie bardzo ogarniam tą gre.

Mam pytanie, jak w tej grze zdobywa się przedmioty dla klas? Póki co dostałem cośtam dla medyka, mimo, że tą klasą nawet nie grałem. Jak to jest z tymi przedmiotami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogą losowo wypaść albo możesz zdobyć przedmioty, które można umieścić w slotach dla broni itd. przez osiąganie achievementów - po określonej ilości dostajesz achievementa milestone (dokładna nazwa zależy od klasy) i dostajesz itema, zależnie od klasy, którą milestone zaliczyłeś. Czapki wypadają losowo, a gunboats - buty dla Soldiera, zmniejszające obrażenia od rocket jumpów, chyba też są losowe, nie wiem. Jak dotąd własnych achievementów (a zarazem i itemów, oprócz czapek) nie ma tylko Engineer.

Itemy można także craftować - łączyć ze sobą rózne przedmioty, by otrzymać inne. Ja się w to na razie nie bawię :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótko mówiąc Pyro jest noobklasą, kiedy gra się stylem na tzw. W+M1. Wtedy zresztą i tak jest prosto go rozwalić, zwłaszcza heavy czy soldier, także scout.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 22:23, Ray759 napisał:

Wypaść czyli co? z fraga czy jak?

Nawet nie. Po prostu sobie grasz, a tu nagle dostajesz łuk. Naprawdę, tak to działa. Ale dosyć rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 12:38, Zarajev napisał:

> > Pamieta ktos jakie mialem acc na steamie bo zgubilem i stracilem orange boxa
?
> Un4given-DoT
> Haslo: razor
O dzięki, akurat miałem ochote pograć w TF2.

pzdr.

Madoooc, podaj swój Steam ID, już gramy wieczorem!


Eh widzę że nie ma nawet tutaj kręgosłupa moralnego ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 23:17, Numenpl napisał:

Ja natomiast coraz częściej spotykam się z narzekaniem na Scottish Resistance bo pisze
się że to jest OP w defensywie!!

natomiast w powietrzu zawodzi do ataku nie przydaje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 22:30, Madoc napisał:

> Wypaść czyli co? z fraga czy jak?
Nawet nie. Po prostu sobie grasz, a tu nagle dostajesz łuk. Naprawdę, tak to działa.
Ale dosyć rzadko.


Nie do końca rzadko :D Po 25 minutach gry nastepuje tzw. losowanie przez gre dla ciebie itemu. Masz 20% szansy że go dostaniesz czasem dostaniesz 2 pod rząd co 25 minut a czasem i przez 3h nic. Zależy czy masz szczęście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować