Zaloguj się, aby obserwować  
geralt_z_rivii7

Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

6690 postów w tym temacie

Dnia 21.01.2010 o 18:22, plada napisał:

> Stricte FPS, jak to Valve ma w zwyczaju, wyjątki - Bonk!, taunty, Sandvich oraz
mody.
Przekładając na polski, to kiedy używasz napoju Bonk! (Scout), robisz tzw. taunt (klawisz
G) oraz jak jesz kanapkę (Heavy) masz widok z 3-osoby ;)

jak heavy je sandvich to stricte to taunt

25zł opłaca się, nawet jak się nie spodoba to i tak małe pieniądze

co do polaków to jak trafisz, część uważa, że po polsku gada z 99.9% populacji świata, inni są bardzo dobrzy, teamwork, rozumieją po angielsku, osobiście z polaków to kojarzę Dragonlord z UKCS ^^ innych których spotkałem to idioci

podsumowując, jeśli znasz angielski w podstawowym zakresie i chcesz multi z podziałem na klasy, kupuj, w innym wypadku może być różnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 13:30, Slappy napisał:

Ale ciekawi mnie właśnie TF2. Mógłby mi ktoś coś powiedzieć o tej gierce? Fajna? Lepsza
niż BF Heroes?

Żaden sieciowy FPS nie wciągnął mnie tak jak ta gra. 9 bardzo zróżnicowanych klas, świetny klimat rozgrywki, masa osiągnięć, duży nacisk na grę drużynową, ciekawe tryby rozgrywki, świetne mapy, fajne bronie dodatkowe, pozwalające dostosować sobie klasę do własnego stylu gry (pisząc "fajne" pomijam zestaw Demomana). Spodoba ci się, na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 20:38, Aku230 napisał:

co do polaków to jak trafisz, część uważa, że po polsku gada z 99.9% populacji świata,
inni są bardzo dobrzy, teamwork, rozumieją po angielsku, osobiście z polaków to kojarzę
Dragonlord z UKCS ^^ innych których spotkałem to idioci

Bo żeś nie grał na serwerze headcrab.pl ;) Kira też tak mówił, aż przyszedł tu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 21:50, plada napisał:

Bo żeś nie grał na serwerze headcrab.pl ;) Kira też tak mówił, aż przyszedł tu :D

Headcrab jest spoko bez dwóch zdań, ale nie zapominajmy, że mimo wszystko nie ma on żadnej blokady na dzieci i idiotów. Choćby ostatnio graliśmy w jakieś punkty kontrolne. Przeciwnicy błyskawicznie zajęli środkowy i pierwszy nas, a trzech prosów z naszej drużyny zaraz "no nieeee, za szybko, bez sensu, nie mamy już szans, co żal, weźcie w ogóle". Często też zdarzają się sytuacje, gdy pół drużyny uznaje, że każdy z nich jest świetnym snajperem. Wtedy w dwunastoosobowej drużynie mamy sześciu snajperów. Żeby było ciekawiej, właśnie atakujemy, dodatkowo tak naprawdę jeden, góra dwóch z nich potrafi strzelać, reszta im zasłania cele. Sytuacja dość często powtarza się w przypadku Engineerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko podpowiem, byś nie zrażał się początkami. Gra może wydać się strasznie chaotyczna, najlepiej jest zacząć od serwerów grających tylko jedną mapę, by zapoznać się z rozgrywką i klasami. Inaczej pogubisz się w mapach jeszcze zanim opanujesz choć jedną klasę.

Poszukaj serwerów Dustbowl only (UKCS hostuje aż dwa, co jest lekką przesadą...), to chyba najbardziej popularna mapa w grze. Ew. 2fort, którego popularności nie potrafię zrozumieć, ale też z jakiś przyczyn przyciąga ludzi. I unikaj aren, bo to już wyższa szkoła jazdy.

A nawet jeżeli gra nie przypadnie Ci do gustu, masz w Orange Boxie Portal, którego wstyd nie znać (mimo tego, że żarty słowne z nim związane stały się nie do zniesienia już miesiąc po premierze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2010 o 22:02, DragonLord napisał:

Ew. 2fort, którego popularności nie potrafię
zrozumieć, ale też z jakiś przyczyn przyciąga ludzi.

No jak! Przecież tam jest taka radosna rzeźnia, że aż miło! Do tego jest to jedna z niewielu map, na których świetnie gra mi się każdą klasą postaci, prócz Solda, Meda i Heaviego, którymi nie gram wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy, 2fortowcy, macie jakieś magiczne serwery? Jak ja na jakiś trafiam, to z miejsca zamienia się w 2engineer, 2sniper lub ich kombinację, a jak niedobitki grające innymi klasami jeszcze siedzą na defie to w ogóle jest mega fun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 22:02, DragonLord napisał:

Ja tylko podpowiem, byś nie zrażał się początkami. Gra może wydać się strasznie chaotyczna,
najlepiej jest zacząć od serwerów grających tylko jedną mapę, by zapoznać się z rozgrywką
i klasami. Inaczej pogubisz się w mapach jeszcze zanim opanujesz choć jedną klasę.

Poszukaj serwerów Dustbowl only (UKCS hostuje aż dwa, co jest lekką przesadą...), to
chyba najbardziej popularna mapa w grze. Ew. 2fort, którego popularności nie potrafię
zrozumieć, ale też z jakiś przyczyn przyciąga ludzi. I unikaj aren, bo to już wyższa
szkoła jazdy.


2forts, wszyscy głosują na to, ale na 2 forts wszyscy piszą kto to wybrał ^^
btw na częsci ctf też się niczego nie nauczysz, vide 2forts

Dnia 21.01.2010 o 22:02, DragonLord napisał:

Headcrab jest spoko bez dwóch zdań, ale nie zapominajmy, że mimo wszystko nie ma on żadnej
blokady na dzieci i idiotów. Choćby ostatnio graliśmy w jakieś punkty kontrolne. Przeciwnicy
błyskawicznie zajęli środkowy i pierwszy nas, a trzech prosów z naszej drużyny zaraz
"no nieeee, za szybko, bez sensu, nie mamy już szans, co żal, weźcie w ogóle". Często
też zdarzają się sytuacje, gdy pół drużyny uznaje, że każdy z nich jest świetnym snajperem.
Wtedy w dwunastoosobowej drużynie mamy sześciu snajperów. Żeby było ciekawiej, właśnie
atakujemy, dodatkowo tak naprawdę jeden, góra dwóch z nich potrafi strzelać, reszta im
zasłania cele. Sytuacja dość często powtarza się w przypadku Engineerów.


tylko 6?

klasa na rozpoczęcie, heavy +50 do posiadania medyka ^^

arena jest dobra, ale tylko gdy jest najwyżej 10 osób, najlepiej 5-7, potem to już za mała mapa (świetna na przyciąganie ludzi na serva)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 18:56, Ostrowiak napisał:

TF2 chodzi płynnie na słabszych komputerach, tyle że:

-efekty wrzucone niżej
-internet dobrej jakości

Ale nie na moim :( To naprawdę gruchot złomu :( Więc myślę o zakupie na konsolę xbox 360 ale nie wiem ile graczy w to gra na konsoli a od tego zależy czy kupię tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 10:44, ankle napisał:

> TF2 chodzi płynnie na słabszych komputerach, tyle że:
>
> -efekty wrzucone niżej
> -internet dobrej jakości
>
Ale nie na moim :( To naprawdę gruchot złomu :( Więc myślę o zakupie na konsolę xbox
360 ale nie wiem ile graczy w to gra na konsoli a od tego zależy czy kupię tą grę.

z konsolowej zrezygnuj od dawna valve nie wydaje updatow dla żadnej klasy dla konsolowych wersji, mało map itp, wiec zapomnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś na takim sprzęcie w tf2?
procesor:2,80GHz
ram:2GB
karta:512Mb
Na jakich detalach można grać i czy będzie chodzić płynnie? (Jak tak to wystarczy że kupię niwą kartę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 14:42, ankle napisał:

Gra ktoś na takim sprzęcie w tf2?
procesor:2,80GHz
ram:2GB
karta:512Mb
Na jakich detalach można grać i czy będzie chodzić płynnie? (Jak tak to wystarczy że
kupię niwą kartę)


Ja mam procka 2.13GHz, 1GB RAM i radka HD4670 z 512MB pamięci i śmiga płynnie na wymaksowanych detalach w rozdziałce 1280x1024 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 13:30, Slappy napisał:

Witam.
Niedaleko mnie w MM jest promocja Orange Box za 25zł. Tak wiem opłaca się jak diabli
dlatego nie zwlekam.
Ale ciekawi mnie właśnie TF2. Mógłby mi ktoś coś powiedzieć o tej gierce? Fajna? Lepsza
niż BF Heroes?


Jak masz Orange Box za 25 zl to bierz i nie gadaj ;]. 5 świetnych gier nie ma co się zastanawiać.
Co do TF2 to wg. mnie to jest kilka gier w jednej, bo każdą klasą gra się zupełnie inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 22:33, DragonLord napisał:

Czy Wy, 2fortowcy, macie jakieś magiczne serwery? Jak ja na jakiś trafiam, to z miejsca
zamienia się w 2engineer, 2sniper lub ich kombinację, a jak niedobitki grające innymi
klasami jeszcze siedzą na defie to w ogóle jest mega fun.

Fakt, sniperów jest zawsze dużo, sam najczęściej gram sniperem. Tyle że zazwyczaj nie prezentują oni zbyt wysokiego poziomu, tylko campienie, łatwo ich zabić czymkolwiek. Engineerów też dużo, ale nie do przesady. Ja lubię tam grać też Spyem i Pyro. Pyro ogólnie świetny na tę mapę, dużo rogów i zakamarków. Również Demomanem można się nieźle pobawić. Często też widuję Scoutów, biegających po tym środkowym daszku. Ogólnie raczej zawsze trafiam na w miarę rozsądnych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 19:26, filip29 napisał:

Dlatego najlepiej wchodzić na serwery z ograniczoną ilością klas. Np. Strefa gier.

na strefie najpewniej gdy zaczynasz wyzwą cie od noobów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, tyle się namęczyłem, zdobywając aczivy, myślałem, że jakiś fajny item wpadnie. No i wpadł, Chargin Targe dla Demomana, ale to jest jakieś takie dziwne :P. A poza tym za ileś tam aczivów dla Engiego, Ubesav i Uberwyrzutnia strzykawek (inna nazwa, ale chyba myśl przewodnia zachowana :D). Normalnie nie po to biję 40 ludzi z działka, nie mam 69 punktów w rundzie, i nie jestem najbardziej wartościowym graczem, żeby zbierać przedmioty, które na nic mi się nie przydadzą !!!. Szkoda, że nie zdobyłem nic lepszego :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.01.2010 o 14:46, Benqiu napisał:

Ja mam procka 2.13GHz, 1GB RAM i radka HD4670 z 512MB pamięci i śmiga płynnie na wymaksowanych
detalach w rozdziałce 1280x1024 :)


Nie sądzę że idzie na maxa na takim procku...A tak wogóle opłaca się kupować nową kartę graficzną 512Mb za 200zł z AGP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeee... nie prościej po prostu wbić poszczególnie milestone''y?

Poza tym, acziki dla Engie''go? Nie miał jeszcze update''a, więc nie ma aczików. Może wbiłeś globalne aczki, za nie nie ma itemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować