Zaloguj się, aby obserwować  
geralt_z_rivii7

Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

6690 postów w tym temacie

Ostrzegam tylko - ostatnio wielu ludzi na polskich serverach mówi o częstych hackach, dzisiaj to dotknęło moją koleżankę, po czym koleś z jej konta wysłał mi nick do podrabianego forum niby steam ze znajomym interface jednak oferujący jakieś darmowe produkty po zalogowaniu się, z tego co wiem ten sam link został wysłany wszystkim z jej friend listy.

Tak wiem nikt z odrobiną rozumu by nie wchodził w takie linki ale będę czuł się lepiej wiedząc że ostrzegłem tych którzy nie przeglądają dokładnie treści linku i że teraz będą mieli się na baczności.

PS: Odpowie mi ktoś na na wcześniej zadane pytania? -,0

Edit: kuźwa nie tu miało być na temacie steama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że tak się choć raz pochwalę (głowy)... :)
Dla niektórych może nic niezwykłego, ale jakież było moje zdziwienie, gdy po szale obrony punktu nagle zobaczyłem, że Podbipięta może się schować ;)

20101219154935

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dziś dostałem Orange Boxa (a w nim oczywiście TF2) od kolegi na święta, gra z serii wydawniczej EA Classics (żółte pudełko), jeszcze zafoliowana. Loguje się na swoje konto Steam i chcę aktywować grę, ale pisze mi że ten klucz już ktoś aktywował...czy wie ktoś jaka może być tego przyczyna, bo gra jest całkiem nowa...?
Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2010 o 17:28, Ashakel napisał:

Witam,

Dziś dostałem Orange Boxa (a w nim oczywiście TF2) od kolegi na święta, gra z serii wydawniczej
EA Classics (żółte pudełko), jeszcze zafoliowana. Loguje się na swoje konto Steam i chcę
aktywować grę, ale pisze mi że ten klucz już ktoś aktywował...czy wie ktoś jaka może
być tego przyczyna, bo gra jest całkiem nowa...?
Z góry dziękuję za pomoc.

Nawet nie wiesz jak łatwo można ponownie zafoliować grę : ) Pracownicy z Empików, Tesco czy innych takich często stosują takie praktyki. Musisz odzyskać konto za pomocą Steam Supportu, nic innego nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2010 o 18:29, Ashakel napisał:

To pisać do nich czy iść do sklepu i awanturować się...?

Awanturowanie się wydaje się być łatwiejszą drogą, jak masz rachunek itp. to czemu nie spróbować... Jak to nie podziała to masz 100% gwarancji odzyskania konta poprzez SteamSupport : ) Tak więc nic nie stracisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 14:51, Crew_900 napisał:

Dziwne, wszedłem do gry i widzę, że znalazłem świąteczny klucz do skrzynek więc klikam
OK. przechodzę do ekwipunku i go tam nie ma : /

To musiał być błąd, bo zdaje się, że kluczy nie można znaleźć.

EDIT: O przepraszam, widzę, że na święta się rzucili. :P Szkoda, że oddałem wszystkie skrzynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 14:51, Crew_900 napisał:

Dziwne, wszedłem do gry i widzę, że znalazłem świąteczny klucz do skrzynek więc klikam
OK. przechodzę do ekwipunku i go tam nie ma : /


ja tak miałem z rafinem xD - znalazłem niby metal rafinowany wchodze w eq a tu bida :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2010 o 11:11, Crew_900 napisał:

Heh, wczoraj na 6 godzin zostałem grę, przychodzę i patrzę 20 przedmiotów znalazłem xD


ahaha good for''ya mate - to jest dobry dżedaj xD ja założyłem na lokalu serv na cp_manor i mi wydropiła haloweenowa czapa w srodku grudnia jak afczylem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2010 o 18:23, Buhahahahaha napisał:

Jak włączyć konsole?

W opcjach, pod sterowaniem, masz "Ustawienia zaawansowane", a tam jak wół jest, czy włączyć konsolę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2010 o 18:23, Buhahahahaha napisał:

Jak włączyć konsole?

albo dopisujesz -console w np. skrócie na pulpicie na końcu ścieżki pliku docelowego. ewentualnie jak uruchamiasz grę przez steama to -console można dopisać tam w właściwościach gry w "opcjach uruchamiania"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować