Zaloguj się, aby obserwować  
geralt_z_rivii7

Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

6690 postów w tym temacie

Dnia 16.04.2011 o 08:15, Wujek-Alfred napisał:

Nikt nie każe wam bawić się w żaden trade, można porostu grac. W dodatku wiele serwerów
ma możliwość ukrycia wszystkich ofert z wymianami, a uciążliwych graczy można wyciszyć.


Ale nie da się takim czymś ukryć prawdy niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 11:55, Ostrowiak napisał:

Tiaa, Tf2 jest martwy i schodzi na psy a nadal grają w niego setki tysięcy mordek.

Widzę sprzeczność...?


Może gra w niego te setki tysięcy mordek,jak to powiedziałeś,ale z każdym dniem ta liczba się zmniejsza przez beznadziejne podejście twórców do tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 12:44, bobobo napisał:

Może gra w niego te setki tysięcy mordek,jak to powiedziałeś,ale z każdym dniem ta liczba
się zmniejsza przez beznadziejne podejście twórców do tej gry.

Faktycznie, 4 lata po premierze, a oni regularnie dodają za darmo nowy content, dodatkowo dodali opcjonalny sklepik, w którym możesz kupić sobie rzeczy, które i tak mogą wydropić.

Beznadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, dobra nie rozumiecie. Oczywiście chwała im za to,że dodają nowe przedmioty i mapy za darmo,chwała. Lecz nie uważacie,że oni czasem przesadzają? Gdy był Enginner Update,wszystko było jak należy,nie można było się wymieniać i wszyscy skupiali się faktycznie na grze. A teraz? Co chwilę widze na serwach od jednego gościa "Kupię Dupalacz" i gdy już go kupił,zaraz potem pisze "Kupię klucz do engiego i nowy nóż do spy" Rozumiesz o co mi chodzi? Gracze bardziej skupiają się na handlowaniu itemkami,które i tak nijak podniosą ich umiejętności. Można być mistrzem świata i to na podstawowym ekwipunku. Koniec rozmowy,bo nei długo się zrobi jeszcze większy bajzel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nonsens. Chęć zakupu nowego itema nie ma na celu zwiększenia skillu gracza, tylko poznanie nowego contentu - skoro jest nowa broń, czemu z niej nie korzystać, testować i dawac feedback?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie powinny byc 2 typy serwerow: trade-only i zwykle. Na tych drugich wymiana przedmiotow powinna byc zablokowana. Dlaczego? Ano dlatego, ze na serwerach FFA nie raz i nie dwa moj team przegral, bo wiecej czasu spedzal na wymianach niz na samej grze.

@bobobo

Mysle, ze jednak liczba graczy sie nie zmniejsza:)

Jedyne co mam VALVe do zarzucenia, to zmiane systemu dropow, losowy system bardziej mi sie podobal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeżeli graliście od premiery, graliście w jakiś sposób ligowo, lub chociażby lepiej i podoba wam się obecny stan tej gry to tylko pozazdrościć..

co pare miesięcy uruchamiam sobie popatrzeć jak to wygląda i po prostu jest to smutne, miliardy nowych przedmiotów, ciągłe handlowanie nimi podczas gry, chgw co jeszcze... bleh.

nowe mapy? gracze robią dużo lepsze mapy niż te serwowane przez valve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.04.2011 o 17:20, kuba9876543210 napisał:

Jedyne co mam VALVe do zarzucenia, to zmiane systemu dropow, losowy system bardziej mi
sie podobal.


A teraz jaki jest? Nadal losowy,czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mi się nie podoba nowe podejście do przedmiotów. Narosło ich od cholery, różnią się jakimiś pierdołami w sumie. Tak mniej więcej do Engie Update było dobrze, wprowadzanie nowych przedmiotów od community i kolejnych gratów moim zdaniem jest bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 17:28, Onybic napisał:

jeżeli graliście od premiery, graliście w jakiś sposób ligowo, lub chociażby lepiej i
podoba wam się obecny stan tej gry to tylko pozazdrościć..

co pare miesięcy uruchamiam sobie popatrzeć jak to wygląda i po prostu jest to smutne,
miliardy nowych przedmiotów, ciągłe handlowanie nimi podczas gry, chgw co jeszcze...
bleh.

nowe mapy? gracze robią dużo lepsze mapy niż te serwowane przez valve.

Popieram w 100%
Valve przesadza i robi grę dla dzieciaków, które podnieca zbieranie różnych śmieci(takie pokemony z czipsów)
Itemki nie powinny dropić, po 1 upie dla każdej klasy, kilka mapek i starczy.
CS:S też nie wiadomo po co updatowali, ale to już nie ten temat.
Ps. nie miałem zamiaru obrazić grających w tf2, tylko stronę w która idzie valve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2011 o 17:20, konio1073 napisał:

Czy przy internecie mobilnym 3Mb/s z limitem 3 GB i komputerem spełniających wymagania
sprzętowe mogę liczyć na płynną grę ?


Internet - ok
komputer - ok
limit 3 GB - niezbyt,bo sama gra waży ok 1-2 GB,a same patche jakieś 2-3 GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2011 o 17:25, bobobo napisał:

> Czy przy internecie mobilnym 3Mb/s z limitem 3 GB i komputerem spełniających wymagania

> sprzętowe mogę liczyć na płynną grę ?

Internet - ok
komputer - ok
limit 3 GB - niezbyt,bo sama gra waży ok 1-2 GB,a same patche jakieś 2-3 GB.

Ostatni raz gdy grałem, gra pobierała po instalacjii 2 GB. Teraz jest inaczej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2011 o 17:27, konio1073 napisał:

Ostatni raz gdy grałem, gra pobierała po instalacjii 2 GB. Teraz jest inaczej ?


A kiedy ostatnio grałeś? ;) Pewnie trochę dawno,i dodano trochę tych aktualizacji,które trochę ważą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli tylko min. wymagania to na wysokie detale sie nie nastawiaj. :-P

Internet - update''y moga szybko wyczerpac Twoj miesieczny(?) limit transferu.

Aha, w innych grach jakie masz pingi u Twojego obecnego ISP?
Jesli wysokie, to w TF2 (oczywiscie tez:P) beda wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować