Zaloguj się, aby obserwować  
geralt_z_rivii7

Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

6690 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2011 o 17:20, konio1073 napisał:

Czy przy internecie mobilnym 3Mb/s z limitem 3 GB i komputerem spełniających wymagania
sprzętowe mogę liczyć na płynną grę ?


A do jakiej prędkości spada Ci prędkość łącza po przekroczeniu limitu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2011 o 19:08, ArkStorm napisał:

> Czy przy internecie mobilnym 3Mb/s z limitem 3 GB i komputerem spełniających wymagania

> sprzętowe mogę liczyć na płynną grę ?

A do jakiej prędkości spada Ci prędkość łącza po przekroczeniu limitu ?

Hmm... Czy ja wiem ? Jakiś megabajt będzie. A co ?

kuba9876543210

Ping raczej wysoki, w CoD 4 multi miałem jakieś 120-150, a o wymagania nie ma się co martwić :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2011 o 22:07, Richmond94 napisał:

Mam pytanie: ile jest warta jedna etykieta z opisem i jedna etykieta z nazwą?


Oba: 1 metal ze złomu,ewentualnie 2. Nie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Etykietę z opisem możesz sprzedać za metal z odzysku + 2 metale ze złomu lub więcej (sam sprzedałem za 2 metale z odzysku), zaś za etykietę z opisem możesz dostać 1 metal z odzysku. Nie słuchaj bobobo, bo z tego co mówi, śmiem twierdzić, iż ma niewielkie pojęcie o kwestii cen... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2011 o 10:21, ww3pl napisał:

Jasne, bez żadnych problemów - skąd takie obawy? ;-) Mityczny Windows 7 uchodzi za platformę
pod Microsoft Word?

Wiesz, z natury jestem bardzo nerwowy :). Ale dobrze przynajmniej, że TF 2 działa. W sumie tyle mi starczy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, sprzedałem zanim przeczytałem, obie etykiety razem za 2 z odzysku i tą czapeczkę Ellisa. Co tam, człowiek się uczy na błędach, a ta czapa wygląda fajnie na Grubym :D

A czy te nowe czapki, np. Big Country Engiego są dużo warte? Mam akurat tą czapkę i nie wiem za ile opchnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2011 o 12:29, Richmond94 napisał:

A czy te nowe czapki, np. Big Country Engiego są dużo warte?


Pewno sporo, warto je sprzedać póki jest ich jeszcze stosunkowo niewiele, potem ich cena na pewno spadnie.
Dam Ci dobrą radę, by sprawdzić cenę danego przedmiotu użyj tej stronki: http://tf2tp.com/ . Logowanie jest w pełni bezpieczne (za pośrednictwem strony Steam), możesz wystawiać wszystko co masz w plecaku, określić co za to chcesz i sprawdzać oferty innych. By zorientować się ile warty jest dany przedmiot i co ludzie za niego oferują użyj wyszukiwarki i w wishlist wybierz przedmiot który chcesz sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narzekałem ostatnio na politykę "itemową" TF2, że gra schodzi na psy i wszystko idzie w złym kierunku. Tymczasem wszedłem sobie na Headcraba, popykałem z godzinkę. Przedmiotów, fakt, od zarąbania, takie, siakie, owakie. Ale ogólnie? Klimat, zabawa, absurdalnie durny humor kolegów z Headcraba. W sumie nic się nie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orange Box zamówiony, najprawdopodobniej we wtorek dołączę do społeczności TF2. Mam nadzieję że gramowicze pomogą mi w rozpoczęciu przygody z tą grą oraz że znajdę paru kompanów do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2011 o 19:01, Gromo napisał:

Orange Box zamówiony, najprawdopodobniej we wtorek dołączę do społeczności TF2. Mam nadzieję
że gramowicze pomogą mi w rozpoczęciu przygody z tą grą oraz że znajdę paru kompanów
do gry.


Co ty dla TF2 kupowałeś OB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2011 o 20:05, Salwatorowiec napisał:

Co ty dla TF2 kupowałeś OB?


Dla samego TF nie, ale głownie dla niego, Portala mam a HL1 ie przypadł mi aż tak do gustu, ale w HL2 pewnie spróbuję. No i HL2 to gra z największą liczbą modów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2011 o 20:23, Gromo napisał:

> Co ty dla TF2 kupowałeś OB?

Dla samego TF nie, ale głownie dla niego, Portala mam a HL1 ie przypadł mi aż tak do
gustu, ale w HL2 pewnie spróbuję.


To HL1 był w orange boxie!? To mój był chyba wybrakowany.
HL2 to tytuł godny uwagi, epicki na swój sposób(przez godzine bawiłem się chuśtawką i klockami na początkowym poziomie lol). Za to na TF2 to najlepsza strzelanka na multi spośród dostępnych na reynku(serio!).
Trochę wkurza mnie to kampienie na respie jednej z drużyn, kiedy jesteś tylko mięsem armatnim(albo spy''iem xD). I nie mogę zrozumieć tego całego BOOOMu na czapki, jakoś mnie nie kręcą i mało jest czasu na ich podziwianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, miałem na myśli HL2. Ja mam tylko nadzieję, że HL2 nie będzie tak straszył jak HL1, jedyne gry-horrory jakie ukończyłem to FEAR i Stalker więc mam już dość. Portala mam, był rok - dwa temu za darmo rozdawany na steamie. A TF2 biorę ze względu na humor, grafikę, frajdę z gry. Brat uwielbia gry fps z możliwością budowania więc pewnie engi będzie grał, spy też mu się podoba z gameplayi. Ja bardziej scout/medyk/spy/engi/heavy, ale to zobaczę za parę dni. Co do czapek to brat lubi takie gierki, on potrafi grać w 6 gier przez prawie 8 lat zmieniając je raz na pół roku do nawet dwóch lat, wiec pewnie będzie moją główną pompą generującą syf na hełmy/bronie. Mnie się gry szybko nudzą więc pewnie skończę po zdobyciu paru broni i przegraniu kilku miesiącu, ale kto wie, może mnie wciągnie. Z tego co przeczytałem to TF2 już można powoli nazywać fps z elementami mmo. Niestety nigdzie nie znalazłem źródeł opisujących bardziej szczegółowo system otrzymywania syfu i nowych broni, wiem jedynie że syf można zdobyć niszcząc broń lub łącząc inny syf. TF2 biorę też za sprawią wielu przychylnych wideorecenzji i pozycji w top grach dekady/platformy/gatunku i innych takich rankingach. Mam nadzieję że nie będę żałował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2011 o 23:40, Gromo napisał:

Ja mam tylko nadzieję, że HL2 nie będzie tak straszył


Czasem może przestraszyć, najwięcej chyba w Ravenholm :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2011 o 11:34, Salwatorowiec napisał:

Nie przypadł bo grafikę mam słabą?

Nie, grafika nie ma dla mnie znaczenia. Grałem w fallout jeden i jest boski, pomimo grafiki starej jak świat. Poprostu nie lubię horrorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować