Zaloguj się, aby obserwować  
geralt_z_rivii7

Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

6690 postów w tym temacie

Czy jest taka opcja żeby na delikwenta złożyć skargę i wysłać ją do Valve? Ten VAC nic nie działa. Biegaja z haxami i mają to w dupie. Najgorsi są inżynierowie i stawianie przez nich 5 wieżyczek w przeciągu 10 sekund. To jakiś absurd. Przez taką dzieciarnie grać się nie da. Jeszcze śmieszą mnie Ci co twierdzą że w CS-ie i innych grach co jest VAC to niema haxów. Nie tylko na NS grają z czitami bo na steamie też ostro jadą i nie dostają bana na VAC-u bo to jest jakaś ściema a nie system anty-cziterski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2011 o 23:34, Rokuto napisał:

Zapewne grałeś na serwerze gdzie można wykupić sobie konto premium. Nic nowego.

Postanowiłem sobie, że kiedyś odżałuję te kilka euro i kupię sobie na miesiąc premium - ku chwale wielkiego trololo. Jeśli spojrzeć na listę - https://www.saigns.de/premium/ - to tylko Pyro nie dostał tam megaubera (kiedyś chyba Backburner miał strumień, ale teraz i tak ma, z tym, że nielimitowane ammo), a reszta to masakra istna. Superimba engie to jedno (i jego trudne do zniszczenia, spamujące rakietami dispensery...), ale taki skaut ma 5 skoków, do tego szybszych - pół mapy się tak przeskoczy D:
Ta potęga, ta moc... Takiego uczucia nie ma pewnie nawet Mr President of America ze swoją rakietową walizeczką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kij z premium. Większą satysfakcję sprawia totalne zdominowanie graczy premium. Jako, że kocham to robić, zawsze gram na saigns.de (i do tego doublecross coś pięknego). Zabawa przede wszystkim :)
Co do pyro. Szybko strzela tymi swoimi flarami. To potrafi wkurzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=MnNqWUAc2Xg
Jak wiecie, teraz jest dużo radochy z "Replayami". Jako że jest to chyba odpowiedni temat, to zamieszczam tu mój filmik z nadzieją, że go obejrzycie i polecicie znajomym :) Nie jest to nic specjalnego, po prostu filmik o życiu na Idle Serverze, mający na celu nabicie tych paru filmowych aczików. Dzięki za oglądanie, polećcie znajomym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno serwery Idle nie były tak zapchane :D Durne ludziska zamiast nastawić sobie serwer offline do ajdlowania z okazji podwójnego dropu siedzą na wszystkich możliwych serwerach... Gdzie nie lognę, to 3/4 drużyny stoi w miejscu, reszta gada i chwali się, ile im to czapek nie powypadało...
A Wy, drodzy gramowicze, ajdlujecie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2011 o 15:30, Net_com napisał:

Jak w końcu jest z TF 2 ? Dawno nie grałem i nie wiem czy grać na becie czy normalnie
?

normalnie ;] wg mnie nie opłaca się za bardzo ściągać bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 16:36, Crew_900 napisał:

jeżeli kupiłeś wersję niemiecką to nie usuniesz jej.

Nieprawda.

Napisz do Steam Supportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem,że to nie ładnie z mojej strony,ale muszę się z wami podzielić moimi zarąbistymi statami które dzisiaj wywinąłem na harvescie ;)

20110618191603

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście już dzisiaj blog TF''a?^^

Spoiler

Wszystko mi mówi że Meet the Medic zbliża się wielkimi krokami. Najpierw ostatnia strona Meet the Director, teraz to. Niech tylko będzie tak klimatyczne jak Meet the Sniper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Valve chyba specjalnie się nie spieszyło z tym,co? ;) Tera czekać ma Meet the Pyro.

PS. Wiecei skąd można zdobyć potwierdzenie,że Pyro to dziewczyna? Tak pokazują an wszystkich machinimach,a na jednej jest pokazane,że właśnie Pyro (Pyra?) mówi do graczy "koniec" "zawiedliście" tym damskim głosem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 20:41, bobobo napisał:

PS. Wiecei skąd można zdobyć potwierdzenie,że Pyro to dziewczyna? Tak pokazują an wszystkich
machinimach,a na jednej jest pokazane,że właśnie Pyro (Pyra?) mówi do graczy "koniec"
"zawiedliście" tym damskim głosem xD


Strasznie duzo Hamburgerów musi jesć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować