Zaloguj się, aby obserwować  
geralt_z_rivii7

Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

6690 postów w tym temacie

Dnia 24.06.2011 o 18:55, Net_com napisał:

Niezły lag teraz na steamie jest przez udostępnienie TF 2 za free.

na żadnym serwie nie ważne jaka gra nie da sie grać bez laga bez jaj na forach brink itp. przeczekać do następnego tyg. aby cholerny motłoch zassał grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 19:50, Numenpl napisał:

> Niezły lag teraz na steamie jest przez udostępnienie TF 2 za free.
na żadnym serwie nie ważne jaka gra nie da sie grać bez laga bez jaj na forach brink
itp. przeczekać do następnego tyg. aby cholerny motłoch zassał grę.

Ja chciałem sobie zainstalować starego Half-Life''a 2 z płyty i też ledwo co dało radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 19:50, Numenpl napisał:

> Niezły lag teraz na steamie jest przez udostępnienie TF 2 za free.
na żadnym serwie nie ważne jaka gra nie da sie grać bez laga bez jaj na forach brink
itp. przeczekać do następnego tyg. aby cholerny motłoch zassał grę.

Niezłe podejście do ożywienia gry, bo ten "motłoch" chce zagrać w fajną grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 20:16, Hydro2 napisał:

> itp. przeczekać do następnego tyg. aby cholerny motłoch zassał grę.
Niezłe podejście do ożywienia gry, bo ten "motłoch" chce zagrać w fajną grę

najlepszy na tekst na jakimś angielskim serwerze
(mniej więcej tak to wyglądało)
A: Why my health isnt regenerating??
B: TF2 its a oldschool team play shooter and only medic have that ability but it does suck anyway.
A: What is the most powerfull weapon??
B: In this game every thing has its positive and negative points no OP in this game.
A: Why each class has diffrent health,weapons & speed.
B: Its called diversity.
A: Okay i going back to COD:BO.

Więc wybacz ale cholerny motłoch to i tak delikatne określenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też nie lubię tego całego... nazwijmy to zamieszania które pojawia się po większej aktualizacji. na szczęście za tydzień powinno się normalnie zrobić na serwerach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra słuchajcie, skończyłem swoją przygodę z tf2 miesiąc po tym jak wprowadzono update ze sklepikiem, teraz widze iż po wprowadzeniu tf''a o zgrozo w f2p część ludzi wróciła, i tu nasuwa się moje pytanie czy zmiany przez ten rok nieobecności poszły na lepsze ? Oraz drugie pytanko czy valve honoruje w jakiś sposób starych wyjadaczy (graczy przed wprowadzenie f2p) , zasłyszałem o koncie premium, lecz mój zachwyt padł gdy usłyszałem ze każdy może je mieć po zakupie czegokolwiek w sklepiku, czy jest coś niepowtarzalnego co jak to nazywacie odróżnia nas od" hołoty"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2011 o 05:36, Redjevel napisał:

Lol czyli dostajemy jedynie głupią czapeczkę? aaa co niby jeszcze zyskaliśmy kupując
grę?
znaczy co daje te konto premium?


Account comparison:
Free
Backpack: 50 slots
Items: Standard
Crafting: Limited blueprints
Trading: Receive items only
Gifting: Can receive gifts

Premium
Backpack: 300 slots (expandable up to 1000)
Items: Standard, Rare and Cosmetic
Crafting: All blueprints
Trading: Full trading
Gifting: Can give and receive gifts

Wszystko jest napisane w FAQ: http://www.teamfortress.com/freetoplay/faq.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2011 o 05:36, Redjevel napisał:

Lol czyli dostajemy jedynie głupią czapeczkę? aaa co niby jeszcze zyskaliśmy kupując
grę?
znaczy co daje te konto premium?


Mamy większy plecak (300 z możliwością rozszerzenia do 1000) , możemy trafiać w trakcie gry na rzadkie przedmioty, nie mamy ograniczonego handlu i systemu prezentów.

Edit: Ops spóźniłem się o 3 min :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2011 o 01:36, DarkWolf_PL napisał:

Dobra słuchajcie, skończyłem swoją przygodę z tf2 miesiąc po tym jak wprowadzono update
ze sklepikiem

Sklepik akurat nie za wiele zmienił w samej rozgrywce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten cały bulwers na "nowy motłoch" jest strasznie przesadzony. Zawsze lubiłem społeczność TF2 za to, że przypadki jakiejkolwiek agresji słownej się nie zdarzały, a jeśli już to naprawdę rzadko. Szczytem wkurzania kogokolwiek był chyba spam techno na mikrofonie. Nagle TF2 stał się grą darmową i zaczyna się zrzędzenie.

Pograłem trochę wczoraj i oprócz faktu, że serwery były zatkane, co jednak zdarzało się PRZY KAŻDYM WIĘKSZYM UPDATE''CIE, wielkiej różnicy nie było. Fakt, zdarzył się medyk w drużynie przeciwnej który bez wzruszenia leczył mnie gdy wbijałem noże w plecy jego kolegów stojących koło wózka, czy goście natarczywie pytający jak w tej grze zdobywa się itemy. Ale to już występowało, gdy za TF2 trzeba było sypnąć groszem.

Rozumiem, niektórzy z was kupili OB już w dniu premiery i nieźle sypnęli groszem, ewentualnie trochę później. Ale ostatnimi czasy TF2 można było kupić za bezcen. Ja sam mam TF2 za 5 złotych, bo kupiłem OB w promocji EA Classics gdzie cały zestaw kosztował mnie 25 złotych. Poza tym, żeby stać się tym użytkownikiem premium, i tak trzeba sypnąć Valve minimum 5 dolarów bądź 5 euro, bo tyle wynosi minimalna stawka Steam Walleta. Poza tym, pieniądze które wydaliście na grę dawno dawno temu już się zamortyzowały. Bo chyba nikt mi nie powie, że kupił OB po czym nie grał w TF2 przez ostatnie 3,5 roku. Choć fakt, tu mogę się lekko mylić, bo niektórzy mogli być grą niezainteresowani. Ale wtedy co ich interesuje, że jeden z elementów zestawu stał się darmowy. Tak samo dziwię się ludziom którzy już dawno postawili krzyżyk na TF2 a zrzędzą, jakby grali po 16 godzin dziennie i nagle nie mogli wbić na swój ulubiony serwer. Kto sypnął za grę trzy lata temu, miał możliwość grania w nią przez te ostatnie trzy lata. I robił to. Już to jest pewną cechą uprzywilejowania użytkownika premium.

Sam gram w tą grę od półtorej roku. I bawię się znakomicie, choć przyznam, że w pewnym momencie miałem już dosyć, ale tylko dlatego, że poświęciłem jej zbyt wiele czasu. A że są ludzie, których bardziej obchodzi co ma ich postać na głowie, co z tego? Lwia większość pójdzie na serwery trade''a, a jeżeli już ktoś będzie to robił w trakcie normalnej gry, to zazwyczaj się go pogoni i nie ma problemu. Pomijam już fakt, że Valve wrzuciło do gry tony darmowego contentu w czasach, gdy nawet zbroję dla konia starając ci się wcisnąć za bling bling. Cały ten flame na TF2 uważam za mocno przesadzony. I nie wydaje mi się, że wiele się zmieni po tym jak gra przeszła na system F2P. Jest teraz kocioł, ale za tydzień, góra dwa, nikt nie będzie go pamiętał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ściągam to już od wczoraj, a zostały jeszcze niby ponad 4 godziny...
Ciekawi mnie tylko, czy będzie wielka różnica w grze między premium, a zwykłymi graczami. Jeśli tak to długo nie pogram i będziecie mieli jednego człowieka z motłochu mniej :)
PS. Widziałem te różnice, ale chodzi mi o samą rozgrywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różnic nie będzie. Wszyscy mają 4 rakiety w wyrzutni, każdy może postawić wieżyczkę i korzystać z ubercharge''a. No chyba, że wejdzie na saigns.de. :P

Miłej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować