Zaloguj się, aby obserwować  
geralt_z_rivii7

Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

6690 postów w tym temacie

Dnia 01.08.2011 o 00:37, gogiell napisał:

Najbardziej denerwuje mnie jednak fakt, iż przedmioty niemal po każdym update zmieniają
swoje nazwy, często w tragiczny sposób, czyt. ostatnia poprawka. O ile nazwa dla Larrkin
Robina jest przegenialna, to przetłumaczenie "Baazar Bargain" na "Dalekosiężny Dżezail"...
pozostawię bez komentarza.


Cóż, mamy takiego jednego, który sili się na takie rzadkie wyrazy ku uciesze "góry". Ja wychodzę z założenia, że moje tłumaczenie ma być zrozumiałe dla odbiorcy, tamten, że powinno rozwijać jego zdolności językowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie łuku Łowcy. Zcraftowałem go na rzecz Sydnejskiego Usypiacza, a chciałbym teraz go odzyskać. Czy istnieje możliwość, aby on dropnął lub w jakiś inny sposób go zdobyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 02:49, Mercuror napisał:

Cóż, mamy takiego jednego, który sili się na takie rzadkie wyrazy ku uciesze "góry".
Ja wychodzę z założenia, że moje tłumaczenie ma być zrozumiałe dla odbiorcy, tamten,
że powinno rozwijać jego zdolności językowe.


To już zamiast TEJ nazwy która jest dziwna i znajdywana raczej tylko w krzyżówkach, owy sztucer można by nazwać po prostu afgańską strzelbą, albo starać się przetłumaczyć prawie dosłownie nazwę angielską (''Bazarowa okazja'' - obowiązkowo w cudzysłowie) co brzmiało by o wiele lepiej.. Ale cóż, niektórzy wolą na siłę uszczęśliwiać ludzi łamiącym język nazewnictwem.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewien, że można go wycrafcic, nie wiem czy można go dropnąć - pewnie tak, jednak mi się to jeszcze nie zdarzyło ;) Zamieszczam zdjęcie z planem wytworzenia łuku. Trzeba liczyc na szczęście,że uda nam się stworzyć Łowcę, a nie jedną z pozostałych 2 broni ;]

20110802131221

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko,odblokowalem mieczyk Demomena bodajze Perski cos tam i nie moge wykonac szarzy(mam jeszcze jeden w plecaku ale slabszy od tego).Musze miec jakis specjalny przedmiot czy cos zeby wykonac ta szarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 12:11, szaryczlowiek napisał:

Mam pytanko,odblokowalem mieczyk Demomena bodajze Perski cos tam i nie moge wykonac szarzy(mam
jeszcze jeden w plecaku ale slabszy od tego).Musze miec jakis specjalny przedmiot czy
cos zeby wykonac ta szarze?


Musisz mieć tarczę. Dostaniesz jedną za kamień milowy.
http://wiki.teamfortress.com/wiki/Splendid_Screen
http://wiki.teamfortress.com/wiki/Chargin''_Targe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A opłaca się tyle itemów na żetony marnować? Nie lepiej wymienić choćby 2 itemy za jeden łuczek? :)
Co do itemów z Deus Ex - wreszcie Engie coś dostał, zawsze był zdeczka niedopieszczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2011 o 14:41, plada napisał:

> Nowe itemy wyglądają OBŁĘDNIE.
>
> http://www.teamfortress.com/deus-ex/
Wyglądają świetnie! Pasują do zwariowanego klimatu lat 50-tych...
Oh, wait...


TF 2 już dawno temu przestał się trzymać tylko i wyłącznie jednych ''ram czasowych'' jak już przy sprzęcie jesteśmy.. komu się to nie podobało, to grę już zdążył sobie najpewniej odpuścić soł - tak, nowe itemy prezentują się na prawdę dobrze. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu przebijająca snajperka, nie raz z tęsknotą wspominałem czasy kiedy jednym strzałem dwóch gości dało się położyć z Sydney''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stwierdzić muszę, że tf2 jest teraz kompletnie niegrywalne z punktu widzenia osoby, ktora grala kiedys w to baardzo duzo w tym ligowo...
te przedmioty to wszystko, to jakies mmo a nie stara dobra strzelanka

valve pozyskuje nowych fanow, spoko, ale traci przy tym starych oddanych, bleh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować