Zaloguj się, aby obserwować  
geralt_z_rivii7

Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

6690 postów w tym temacie

Bajkowa kraina zza maski Pyro kojarzyła mi się tylko z jednym, sławnym ostatnio światem i do ostatniej sekundy czekałem na jakieś aluzje do kucyków :P Był jeden jednorożec, ale jakiś niedorobiony. Cóż, tak czy siak MTP to kawał epickiego filmu, którego formy raczej nikt się nie spodziewał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2012 o 23:12, Richmond94 napisał:

i do ostatniej sekundy czekałem na jakieś aluzje do kucyków :P

Również bardzo tego chciałem - nieustraszony/a ("He''s not there, is she?") Pyro, krwawy/a pogromca kucyków, to było by takie piękne i idealnie pasujące do przysłowiowego "kill it with fire"... ale rzecze się trudno, to Valve ;_;

@gogiell "In young girl''s heart", tralala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łaj?!

Update mega, tylko co z tego.. nie mogę się nim cieszyć. Uruchamiam steama, ale nie pobiera aktualizacji do TFa.. wtf? Próbuję uruchomić w takim razie TFa i.. :O :O Jakim kufa cudem nie mam zainstalowanego TFa?! Przecież przedwczoraj grałem! WTF?! ŁAJ?!

Spotkał się ktoś jeszcze z takim problemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie wczoraj kupić parę przypalonych kluczy do nowych skrzynek, żeby ich nie zmarnować - jutro rano wyjeżdżam i nie będę miał dostępu do internetu. No i Mann Co. Store po kliknięciu w "Checkout" w nieskończoność wyświetla komunikat "Checking out..."
Dziś to samo. Jest szansa, że w parę godzin (do jutra rano) jakoś magicznie się to naprawi? Do supportu już napisałem, ale jakoś nie śpieszą się z odpowiedzią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze sie przyznac ze dopiero za drugim razem zrozumialem przeslanie filmiku z meet the pyro i musze przyznac ze jest iscie szatansko genialny:D niewiniatko pyro rozsiewajacy szczescie kazdemu dookola:D:Dhaha masakra.

BTW w TF2 dalej mozna grac darmowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do oddania za nic 9 skrzynek (6 zwykłych i 3 przypalone). Może się komuś przydadzą. Łapać mnie przez profil na steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561197993477508

I żeby nie było tak zupełnie offtopowo, czy macie taki problem że po zamknięciu TF2 zostaje proces HL2.exe i UIOverlay.exe (jakoś tak) powoduje to że steam wyświetla mi info jakobym był w grze nadal. Procesy te da się zabić ale nie jest to najbardziej optymalne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie grałem w gry na silniku Source, dzisiaj odpaliłem tf2 i dziwny problem mam gdyż z daleka widzę jak cienie u mne migają, podejdę blisko to już nie. Używam sterów 304.79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, próbuję stworzyć Loch-n-Load dla Demomana.
Wymaga 2 Reclaimed Metal i Szkockiego Oporu. Oczywiście, że ten za osiągniecie się nie przetwarza. Ale że ten ze sklepu również?
Jakieś inne pomysły niż wtopienie 1500h w TF2 i handel za czapki, których nie mam (mam jakiś cylinder, czapkę z daszkiem i maskę foki) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować