Zaloguj się, aby obserwować  
geralt_z_rivii7

Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

6690 postów w tym temacie

Ooo,zapowiada sie kozacko,tylko mam nadzieje ze ta cooperacja nie bedzie polegala tylko i wylacznie na wspolnym przyciskaniu lewego przycisku myszki i ladowaniu tyle srutu ile jest w te roboty a na czyms jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2012 o 02:03, Mercuror napisał:

Tryb kooperacji w TF2 dla 6 osób. Absolutny strzał w dziesiątkę ze strony Valve.

Just Valve being awesome.

Nie mogę się doczekać, brzmi rewelacyjnie. I ten westernowy zwiastun, jak zwykle arcydzieło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 05:04, luzac napisał:

Możesz grać w MvM za darmo!*

* - Ale jak chcesz zdobyć bajeranckie itemasy, musisz nam bujnąć eurosa.

Tylko kosmetyki, więc whatever. Poza tym, mam gwarancję zdobycia bajeranckiego itemu, nie tak, jak ze skrzynkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 08:33, Dared00 napisał:

Tylko kosmetyki, więc whatever. Poza tym, mam gwarancję zdobycia bajeranckiego itemu,
nie tak, jak ze skrzynkami.

Nie tylko, by zagrać np. na dedykowanych serwach mann co. również musisz posiadać ów ticket : "A Tour of Duty Ticket gives you access to Mann Up Mode, and can be purchased from the Mann Co. Store for $0.99. " , jak dla mnie dość mocny skok na kasę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 11:25, DarkWolf_PL napisał:


> Tylko kosmetyki, więc whatever. Poza tym, mam gwarancję zdobycia bajeranckiego itemu,

> nie tak, jak ze skrzynkami.
Nie tylko, by zagrać np. na dedykowanych serwach mann co. również musisz posiadać ów
ticket : "A Tour of Duty Ticket gives you access to Mann Up Mode, and can be purchased
from the Mann Co. Store for $0.99. You do not need a Tour of Duty Ticket to play Mann
vs. Machine on non-Mann Co. servers" , jak dla mnie dość mocny skok na kasę .


W tym momencie złość mnie napędza :D

1) Mieć 98centów na steam shop
2) Nie móc się połączyć ;c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 11:25, DarkWolf_PL napisał:

Nie tylko, by zagrać np. na dedykowanych serwach mann co. również musisz posiadać ów
ticket : "A Tour of Duty Ticket gives you access to Mann Up Mode, and can be purchased
from the Mann Co. Store for $0.99. " , jak dla mnie dość mocny skok na kasę .

No tak, ale za ten jeden bilet masz dostęp do dedykowanych serwerów i gwarancję przedmiotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 20 minutach się dorwałem, bez biletu. Świetna zabawa, polecam. Ciężko niesamowicie, do tego przez większość czasu graliśmy w 5 osób, ale i tak sporo satysfakcji. Dotarliśmy do 6 rundy, potem część drużyny chciała zacząć od początku, a mnie wywaliło ze Steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Dotarliśmy do 6 rundy, potem część drużyny chciała zacząć od początku (...)
Nie można zaczynać od początku. Miałem taką sytuacje, że robo-demoman z bombą zablokował się w strefie, gdzie nie można było go atakować. Wybiliśmy wszystkie pozostałe boty i ktoś zrobił vote na restart mapy... Jednak połączenie z serwerem zostało utracone i koniec grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się dobrze bawię w nowym trybie bez żadnych cholernych biletów. Wystarczy odrobina pomyślunku w ustawieniach wyszukiwarki serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować