Zaloguj się, aby obserwować  
geralt_z_rivii7

Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

6690 postów w tym temacie

Mają praktycznie wersję taką jak gra została wydana . Tf 2 Bardzo się zmienił od premiery na Pc ( czy na lepsze to nie koniecznie ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemacik... Dropnal mi ostatnio Unusual Haunted Metal Scrap (Lvl 4) i nie wiem czy crafcic bron czy moze czapke, a pozniej ew. bron jak dorobie sie jeszcze jednego Refined Metal... Czy jak skonczy sie event bedzie ja mozna dalej scraftowac te dwie czapki/bronie? I czy dalej bedzie dropil ten metal po zabiciu bronia melee, Horseless Headless Horsemann'a?
z gory thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metal dropi ino raz, bo i ino raz możesz zdobyć achivmenta Gored. Z tego co słyszałem, wykorzystać metal będzie można także i po update''cie, więc nie musisz się martwić, jeżeli braknie ci teraz metalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lvl 4 metal mozna miec tylko jednego, drugiego jesli jest zapakowany, ale nie wiem czy ten drugi tylko kupic mozna, czy moze tez dropnac. A achievementa raz sie tylko zdobywa.

Dnia 03.11.2010 o 14:57, luzac napisał:

wykorzystać metal będzie można także i po update''cie, więc nie musisz się martwić, jeżeli braknie ci teraz metalu.


wykorzystac, ale czy wydropic? ;) jak scraftuje tego co teraz mam, chcialbym zdobyc kolejnego do kolejnej czapki :P tylko nie wiem czy po evencie zdobycie tego metalu dalej bedzie mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 15:46, kuba9876543210 napisał:

Lvl 4 metal mozna miec tylko jednego, drugiego jesli jest zapakowany, ale nie wiem czy
ten drugi tylko kupic mozna, czy moze tez dropnac. A achievementa raz sie tylko zdobywa.


> wykorzystać metal będzie można także i po update''cie, więc nie musisz się martwić,
jeżeli braknie ci teraz metalu.

wykorzystac, ale czy wydropic? ;) jak scraftuje tego co teraz mam, chcialbym zdobyc kolejnego
do kolejnej czapki :P tylko nie wiem czy po evencie zdobycie tego metalu dalej bedzie
mozliwe.

Wyorzystać będzie można po evencie, wydropić za rok, co do drugiego zapakowanego metalu to ja ktoś kupi gift wrapa za 2€ i ci da metal to będziesz miał. PS. craftuj czape. Metal samemu można zdobyć tylko raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykorzystać w crafcie. Przecież napisałem, że dropi się tylko po wykonaniu achivmenta, ergo, dropi się tylko raz. Jeżeli chcesz zdobyć kolejnego, musisz mieć kogoś życzliwego który zapakuje ci ten metal do gifta, jak sam wspomniałeś. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem The Orange Box i zainstalowałem gry. Czy do TF2 jest aż 4gb aktualizacji? Bo do pozostałych gier aktualki zajmowały tylko 300-600mb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 20:27, nagura napisał:

Kupiłem The Orange Box i zainstalowałem gry. Czy do TF2 jest aż 4gb aktualizacji? Bo
do pozostałych gier aktualki zajmowały tylko 300-600mb...

Tak. Do Team Fortress wypuszczono MASĘ aktualizacji. Praktycznie 10-11 sztuk tego, co obecnie nazywa się DLC i sprzedaje za grube pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 20:27, nagura napisał:

Kupiłem The Orange Box i zainstalowałem gry. Czy do TF2 jest aż 4gb aktualizacji? Bo
do pozostałych gier aktualki zajmowały tylko 300-600mb...


Wiesz aktualizacje do TF2 wychodzą praktycznie codziennie a czasami są "gigowe update" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dared00 & bobobo dzięki za tak szybkie odpowiedzi. Wydało mi się troche dziwne, że sama gra zajmuje mi ok 1,8gb a aktualizacja grubo ponad 2x tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 22:08, Ostrowiak napisał:

IMHO wal troszkę wiecej z pały. Nic tak nie wkurza wroga jak melee frag ^_^



Taaa, ale tutaj ciężko, bo dopadnie cię sold i nici z drwiny ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 21:47, Viitrik napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=-dHgCEikQlE

Mój gameplay scoutem. Oceni ktoś mój skill?


Dobrze by było jakbyś dopracował editing filmiku:
- usunął hud
- nie włączał randomowo różnych efektów
- przewijał nudne partie (Typu bieganie po pustych korytarzach bądź czekanie na respa)
- nagrał to zgodnie z formatem yt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 23:15, Buhahahahaha napisał:

> http://www.youtube.com/watch?v=-dHgCEikQlE
>
> Mój gameplay scoutem. Oceni ktoś mój skill?

Dobrze by było jakbyś dopracował editing filmiku:
- usunął hud
- nie włączał randomowo różnych efektów
- przewijał nudne partie (Typu bieganie po pustych korytarzach bądź czekanie na respa)
- nagrał to zgodnie z formatem yt



Po 1, co to hud? :P
2. Hm, usunę te pare efektów, można na yt podmienić filmik?
3. Jaki to format? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest najgorzej ;)
Turbina nie jest za dobrą mapą dla scouta- staraj się unikać biegania w wąskich gardłach (szczególnie tunelach).

Dnia 06.11.2010 o 21:47, Viitrik napisał:

Ps. zapraszam na schoolskilla :D

Jeśli ten filmik nagrywałeś na nim to ja podziękuje.
Kryty po zdobyciu intela...

No i muzyczka fajna.

A, i jeszcze czym nagrywałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 23:33, gogiell napisał:

Doczepić można się do tego, że nie strejfujesz, co czyni Cię łatwym celem dla soldierów/demomenów.


Tzn. skakanie w kółko? Akurat nie było dobrych soldów demo, więc się nie opłacało :P


Nagrywałem Frapsem. Na schooskillu gram bo po prostu lubię ten server, a że kryty po intelu jest wkurzające, ale co zrobić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 23:58, Viitrik napisał:

> Doczepić można się do tego, że nie strejfujesz, co czyni Cię łatwym celem dla soldierów/demomenów.


Tzn. skakanie w kółko? Akurat nie było dobrych soldów demo, więc się nie opłacało :P


Nagrywałem Frapsem. Na schooskillu gram bo po prostu lubię ten server, a że kryty po
intelu jest wkurzające, ale co zrobić :P

Grać na headcrabie, na schoolskillu widze że kryty stanowczo za długie. IP headcrabka : 95.160.171.180:27015 Pozostałych też zapraszam ;) Grasz całkiem nieźle,przetestuj sobie short stopa, całkiem fajna giwera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować