Zaloguj się, aby obserwować  
geralt_z_rivii7

Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

6690 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2010 o 20:10, kuba9876543210 napisał:

Dobra, otwieram wintera :D

cokolwiek ci wypadnie jest nic nie warte i można to kupić za 5 skrzynek : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 18:51, YoRRu napisał:

> Dobra, otwieram wintera :D
cokolwiek ci wypadnie jest nic nie warte i można to kupić za 5 skrzynek : )

No, nie do końca.
Skrzynki są bardzo mało warte, jeśli wypadł co jakiś nowy itemek sprzedasz za scrapa/kilka.
Może też wypaść nowa czapka, no ale szansa na to jest niewielka.No i jest jeszcze unusual.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 12:38, Maddey napisał:

> > Dobra, otwieram wintera :D
> cokolwiek ci wypadnie jest nic nie warte i można to kupić za 5 skrzynek : )
>
No, nie do końca.
Skrzynki są bardzo mało warte, jeśli wypadł co jakiś nowy itemek sprzedasz za scrapa/kilka.
Może też wypaść nowa czapka, no ale szansa na to jest niewielka.No i jest jeszcze unusual.


za 5 skrzynek mogę kupić ellis cap, za ellis cap byle jaką czapkę, tą czapkę zamieniam na vintage hatless, ten hatless zamieniam na 2 zwykle czapki, ktore wymieniam na v. hatlessy i tak w kółko aż do unusuala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 13:36, YoRRu napisał:

> > > Dobra, otwieram wintera :D
> > cokolwiek ci wypadnie jest nic nie warte i można to kupić za 5 skrzynek : )

> >
> No, nie do końca.
> Skrzynki są bardzo mało warte, jeśli wypadł co jakiś nowy itemek sprzedasz za scrapa/kilka.

> Może też wypaść nowa czapka, no ale szansa na to jest niewielka.No i jest jeszcze
unusual.

za 5 skrzynek mogę kupić ellis cap, za ellis cap byle jaką czapkę, tą czapkę zamieniam
na vintage hatless, ten hatless zamieniam na 2 zwykle czapki, ktore wymieniam na v. hatlessy
i tak w kółko aż do unusuala.

Nie wymienisz Ellis Capa na czapke...No chyba że u jakiegoś idioty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2010 o 18:23, Buhahahahaha napisał:

Jak włączyć konsole?

To zależy jaką. Jeśli chodzi ci o PS3 to wciskasz guzik, a jeżeli o Xboxa to musisz nacisnąć przycisk. Na Wii się nie znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 14:07, Maddey napisał:

Nie wymienisz Ellis Capa na czapke...No chyba że u jakiegoś idioty...


Wymieniłem 8 :( 2x na vintage, a raz na bill's hata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 14:17, Danio237 napisał:

To zależy jaką. Jeśli chodzi ci o PS3 to wciskasz guzik, a jeżeli o Xboxa to musisz nacisnąć
przycisk. Na Wii się nie znam...


AHAhahahahahaaa... Każdy lubi, kiedy wypowiedziana przez niego rzecz śmieszy innych, lecz tobie się to najwyraźniej nie udaje zbyt często.

@All

Czemu po nagraniu dema i próby wywołania go TF2 się zawiesza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem kiedyś na starszej karcie graficznej z jakimś configiem który dodawał fpsy, teraz mam nową kartę graficzną i poustawiałem sobie wszystkie detale na maxa. Gra chodziła ładnie, grafika ładna. Wyłączyłem. Włączyłem i teraz postacie mam takie jak na screenie załączonym. Wcześniej tak nie było. Wczoraj postanowiłem odinstalować TF''a i Steama po czym od nowa zainstalowałem Steama i TF''a. Dalej mam to samo. Co to może być ?

20110106121751

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2011 o 12:18, Chlorofil napisał:

Grałem kiedyś na starszej karcie graficznej z jakimś configiem który dodawał fpsy, teraz
mam nową kartę graficzną i poustawiałem sobie wszystkie detale na maxa. Gra chodziła
ładnie, grafika ładna. Wyłączyłem. Włączyłem i teraz postacie mam takie jak na screenie
załączonym. Wcześniej tak nie było. Wczoraj postanowiłem odinstalować TF''a i Steama
po czym od nowa zainstalowałem Steama i TF''a. Dalej mam to samo. Co to może być ?


Podejrzewam, że gry odpalałeś ze skrótów w steamie, więc teoretycznie powinny się usunąć...
ale sprawdź, czy nie masz czegoś dopisanego w linii komend. Nie wiem czy Steam Cloud ma
wpływ na ustawienia grafiki... może nie masz ustawionej synchronizacji i ciągle pobiera jakieś
stare ustawienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2011 o 12:27, maggit napisał:

Podejrzewam, że gry odpalałeś ze skrótów w steamie, więc teoretycznie powinny się usunąć...
ale sprawdź, czy nie masz czegoś dopisanego w linii komend. Nie wiem czy Steam Cloud
ma
wpływ na ustawienia grafiki... może nie masz ustawionej synchronizacji i ciągle pobiera
jakieś
stare ustawienia?


Czyli co mam zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpisać w komendach uruchamiania gry "-autoconfig", włączyć, wyłączyć, usunąć komendę, odpalić grę od nowa i wtedy już na spokojnie ustawić wszystko jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2011 o 13:15, luzac napisał:

Wpisać w komendach uruchamiania gry "-autoconfig", włączyć, wyłączyć, usunąć komendę,
odpalić grę od nowa i wtedy już na spokojnie ustawić wszystko jak należy.


A gdzie mam wpisać tą komendę dokładnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2011 o 17:51, Chlorofil napisał:

A gdzie mam wpisać tą komendę dokładnie ?

jak masz skrót na pulpicie to na końcu ścieżki pliku docelowego lub jak nie masz skrótu na pulpicie to w steamie w bibliotece klikasz właściwości gry i w pierwszej zakładce masz opcje uruchamiania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować