Zaloguj się, aby obserwować  
geralt_z_rivii7

Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

6690 postów w tym temacie

Dnia 21.06.2011 o 20:14, Madoc napisał:

Ciekawe czy
każda klasa dostanie taki mafijny update.


IMO Każda klasa dostanie update, ale każdy dzień będzie miał inną tematykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Środa okazała się być dniem miłości dla Solda, który dostanie aż dwa zestawy broni. Biedna Pyrka dostanie z kolei jedynie wybuchowe race. No i chyba nie będzie update''u dla Enga. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Staty nowych broni wydają się być robione na odczepnego, z dotychczasowych wszystkim itemów cieszy mnie tylko Tomislav, Atomic Bat, Detonator i packa na teamsojuszników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 08:26, Ostrowiak napisał:

To teraz TF2 jest darmowe.

A co z tymi, którzy wydali pienięse ;(


Mamy czapę Prove of Purchase, konto premium dożywotnio, czyli możemy do woli crafcić (zwykli userzy nie mają wszystkich planów crafcenia, pewnie czapek), handlować, mamy z 6x więcej slotów w plecaku. BTW ktoś wie, czy nasze itemy zamienią się w klasyczne/vintage? Bo jakoś loadout niedostępny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W FAQ jest napisane, iż każdy gracz F2P może przekształcić swoje konto na premium po zakupie dowolnego itemu ze sklepu. Czyli tak naprawde, Tf2 kosztuje teraz "co łaska".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 09:46, Dared00 napisał:

Ahahahah, za takie rzeczy kocham Valve ;)

A nowe Meet the Medic... popłakałem się z zajebistości.


Ja miałem tak samo, jak oni zrobią film na bazie TF2 z takich animacji to będę na nim ryczał jak bóbr, to był epic "Meet the Team" of epic epicness of epic! Mam nadzieję, że "Meet the Pyro" będzie jeszcze lepszy. Mogliby jakoś smoka Spyro do tego wpleść, jakiś wątek z tego filmiku Spy & Pyro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 09:53, Richmond94 napisał:

> Ahahahah, za takie rzeczy kocham Valve ;)
>
> A nowe Meet the Medic... popłakałem się z zajebistości.

Ja miałem tak samo, jak oni zrobią film na bazie TF2 z takich animacji to będę na nim
ryczał jak bóbr, to był epic "Meet the Team" of epic epicness of epic! Mam nadzieję,
że "Meet the Pyro" będzie jeszcze lepszy. Mogliby jakoś smoka Spyro do tego wpleść, jakiś
wątek z tego filmiku Spy & Pyro :)

Spyro jest od Acti, oni kopyrajtów tak łatwo nie oddadzą ;)

Lol, czy ktoś był już na oficjalnym forum TF2? Cóż... "shitstorm" to dosyć delikatne określenie tego, co się tam dzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 09:54, Dared00 napisał:

Lol, czy ktoś był już na oficjalnym forum TF2? Cóż... "shitstorm" to dosyć delikatne
określenie tego, co się tam dzieje ;)


Activision tak zesmoliło Spyro, że po The Eternal Night to już nie jest ten sam smok... Ale wracając do tematu, jest już dostępny loadout? Laptop mi się psuje, nie mogę sprawdzić w grze osobiście. Jak ta nowa czapa wygląda, za zakup gry przed jej "zfreetoplayowaniem"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*Happy Face*.
Grałem trochę w TF2 na x360 -ale tam gra była po prostu słaba; lagi były nie do zniesienia. Później kilka godzin spędziłem grając podczas free weekend na PC (ponad 3 lata temu?) i świetnie się bawiłem. Dlatego teraz bardzo się cieszę, że mam okazję grać sobie za darmo z tymi wszystkimi update''ami. No i jeżeli rzeczywiście wystarczy zakupić dowolny przedmiot z item-shopu by zdobyć premium... Valve naprawdę pokazało klasę!

Swoją drogą - czy w darmowym TF2 jest Source SDK (do grania w mody). Nie mam już swojego starego konta z CSS a chciałbym zagrać w kilka modyfikacji którymi kilka lat temu się bawiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 10:13, KrisK91 napisał:

Nie mam już swojego starego konta z CSS a chciałbym zagrać w kilka modyfikacji którymi kilka lat temu się > bawiłem.


A moze chcialbys teraz to konto z powrotem ode mnie odkupic? :D

Swoja droga, troche obawiam sie, ze przyjda teraz hordy cheaterow...w razie bana tylko nowe konto wystarczy zalozyc. No ale moze VALVe cos wymysli...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już udostępnia grę takiej rzeszy ludzi, to na pewno coś wymyśli Valve. Ale w końcu przeżyliśmy premium graczy na serwerach, np. saignsa, to przeżyjemy cziterów :) Jesteśmy zahartowane w bojach, rakietowe hopaki! Waaagh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę lipa, bo grę kupiłem chyba 1.5 tyg temu i jeszcze nie zainstalowałem.
Mam tylko nadzieję, że do gry nie dopadnie się motłoch z Polski i Rosji, jak w przypadku Alien Swarm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 10:50, Growin napisał:

Trochę lipa, bo grę kupiłem chyba 1.5 tyg temu i jeszcze nie zainstalowałem.
Mam tylko nadzieję, że do gry nie dopadnie się motłoch z Polski i Rosji, jak w przypadku
Alien Swarm.

Ja gram zazwyczaj na Headcrabie, tam jest tylko motłoch z Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować