Zaloguj się, aby obserwować  
geralt_z_rivii7

Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

6690 postów w tym temacie

Niektore systemy, bodajze PB (nie wiem jak VAC) moga banowac na adresy MAC i nr. seryjny HDD... ale zarowno jeden jak i drugi mozna latwo zmienic.
Mozliwe, ze beda tez z innych czesci PC zbierac dane.. albo po prostu zawra umowy ze wszystkimi ISP swoich klientow o ich szczegolowe dane polaczen (:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozkręca się w ułamek sekundy, do tego bezgłośnie - w ten sposób Heavy może bardzo łatwo zaczajać się na wroga, lub reagować na zasadzki bez żadnej zwłoki.

Wadą jest mniejsze tempo wyrzucania pocisków... Ale czy to naprawdę wada? Dzięki temu amunicją można zarządzać oszczędnej i prowadzić ostrzał precyzyjny.

Po paru rundkach z Tomisławem gorąco go polecam, broń prześwietna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 12:55, luzac napisał:

No nie wiem. TF2 ostatnimi czasy można było kupić za grosze, więc to większej różnicy
nie robi.

Robi, bo gracze F2P są bardziej skorzy do hackowania niż ci płacący nawet grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę po bardzo długiej przerwie do gry (w związku z ostatnimi wieściami), a tu jakiś sklepik, przedmioty, czapki, ekwipunek, duperele, pierdoły - co się porobiło? Nie grałem kiedyś dużo w TF2, ale myślałem, że to czysta rozgrywka z jedną bronią do odblokowania dla każdej klasy - przynajmniej tak było kiedyś.
A przeglądarka serwerów jak miała trudności z wyszukaniem czegokolwiek tak nadal ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dowiedziałem, że TF2 jest za darmo... a właśnie miałem kupić Orange Boxa. Wcale się z tego tytułu nie cieszę bo ponoć nawet graczy którzy dopiero teraz kupią Orange Boxa będą mieć konta free a Ci co już mają Orange Boxa będą mieli premium. Jak to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 15:13, Grinczar napisał:

Wchodzę po bardzo długiej przerwie do gry (w związku z ostatnimi wieściami), a tu jakiś
sklepik, przedmioty, czapki, ekwipunek, duperele, pierdoły - co się porobiło? Nie grałem
kiedyś dużo w TF2, ale myślałem, że to czysta rozgrywka z jedną bronią do odblokowania
dla każdej klasy - przynajmniej tak było kiedyś.

No, wrzucili sporo gratów. Ale gra się nadal tak samo przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 15:34, Chlorofil napisał:

Jeżeli kupię w sklepie teraz Orange Boxa to będę miał konto free ?

Nie, powinieneś mieć konto "standardowe", w końcu zapłaciłeś za TF2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 15:06, maggit napisał:

Robi, bo gracze F2P są bardziej skorzy do hackowania niż ci płacący nawet grosze.


A bo wcześniej nie było aimbotów, wallhacków, czy kradzieży kont. W ogóle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łał, trzeba było spróbować cos scraftować około godziny 6, wtedy bys poznał prawdziwe znaczenie słowa "przeciążony".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie poczekaj, póki co jest oblężenie jak to zwykle bywa przy update''ach, powinieneś dostać ją w najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 16:45, Viitrik napisał:

Czemu nie dostałem tego Proof of Purschase a kupiłem TFa dawno?

Dostaniesz w najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 16:23, luzac napisał:

> Robi, bo gracze F2P są bardziej skorzy do hackowania niż ci płacący nawet grosze.
A bo wcześniej nie było aimbotów, wallhacków, czy kradzieży kont. W ogóle!

Były, tylko wtedy jak ktoś tak robił, to miał VAC bana i musiał kupować grę od nowa. Bardzo fajna kara za cheatowanie. Teraz sobie zakłada osobne konto i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować