Zaloguj się, aby obserwować  
geralt_z_rivii7

Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

6690 postów w tym temacie

Ha! Nic z tego nie zrozumiałem, ale dzięki :D
A gra jak dokładnie wygląda? Jest lista serwerów i sobie wybierasz? Są jakieś polskie?
Pewnie na początku trudno będzie mi to ogarnąć i będę jednym z tych dzieci, które pytają się o wszystko :p
No nic. Zostawiam Steama i niech się pobiera- straszny rozrzut ma, raz 7 godzin, a raz 4 do końca :) Liczę, że wieczorem się uruchomi.
I jeszcze jedno- te 9,800.5 MB to wszystko, czy potem zacznie mi pobierać jakieś kolejne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2011 o 11:07, Radekl2 napisał:

/ciach/


9 GB? To TF2 nie ma już prawie 11GB? :D Polecam Ci zmienić lokalizację z której ścigasz na jakieś inne państwo niż Polska. Np. Korea Południowa, ja stamtąd zasysam z maksymalną prędkością.

Polskich serwerów jest kilka, nierzadko jednak zdarza się, że są wypełnione do cna. Jeżeli chodzi o zagraniczne to polecam UKCS i GTFO, serwerów mają full.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2011 o 11:19, luzac napisał:

9 GB? To TF2 nie ma już prawie 11GB? :D

AAaaaaaaa :( Czyli dziś nie zagram...

Dnia 25.06.2011 o 11:19, luzac napisał:

Np. Korea Południowa, ja stamtąd zasysam z maksymalną
prędkością.

Z Korei ściąga z prędkością 30 KB/s, a w Polsce ponad 100...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2011 o 17:08, luzac napisał:

Heh, po wprowadzeniu F2P Steam nie wytrzymuje natarcia. Trzeba to po prostu przeczekać.

no i to rujnuje mi grę każdą inną niż TF2 a szkoda bo brink teraz dostał update co poprawia kod sieciowy Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten cały model f2p to interesująca sprawa. Razem z nim pojawiła się cała masa ludzi wychowanych na takich pierdach jak Project Blackout, Genesis AD czy na innych darmowych szczelankach. Widać to po stylu gry - od początku do końca jest istny campfest. Pomijam to, że podczas gry jest przesyt snajperów(to się już wcześniej zdarzało), ale grupki zwiadowców i pyrek czających się przy swoich bazach na headshot z nieba, to nigdy żem nie widział. Próbowałem takim świeżakom tłumaczyć, że King of the Hill nie wygrywa się poprzez intensywne patrzenie się na zajęty przez wroga CP, ale widocznie dla nich to zbyt duża abstrakcja.. cóż, ważne że łatwo sobie staty podnieść praktycznie darmowymi fragami. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2011 o 17:48, JohnSnake napisał:

Ten cały model f2p to interesująca sprawa. Razem z nim pojawiła się cała masa ludzi


Pozostaje mieć nadzieję, że wraz z ową masą ludzi pojawią się także osoby, które wiedzą, na czym polega idea "współdziałania". Sam również dopiero teraz dołączyłem do TF2, ale krew nagła mnie zalewa, gdy widzę debilne (z braku lepszego określenia) zachowanie niektórych graczy. To, że czasem jakiś snajper sobie pocampi tu i ówdzie, to jeszcze nie jest wielka tragedia, ale gdy w drużynie tych snajperów jest siedmiu (drużyna dwunastoosobowa), za to medyka ani jednego, robi się mało ciekawie. Co z tego, że pozostała piątka robi co może, skoro i tak nie mają większych szans?

Mam nadzieję, że po pierwszym "tsunami" takich graczy, spora część odejdzie, widząc, że nie dostaje się medali za X fragów, a zostaną jedynie ci, których naprawdę interesuje granie jako część drużyny, a nie "samotny mściciel".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem sobie Tf2 i najpierw włączyłem jedyny dostępny trening (chyba) dla żołnierza pod którym jest napisane, że następne treningi odblokują się, gdy przejdę poprzedni, ale nic się nie dzieje po przejściu tego pierwszego, reszta ciągle jest zablokowana. Poza tym nie wyszukuje mi żadnych serwerów, mogę grać tylko offline w praktyce. Wie ktoś co może być przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2011 o 18:00, Ring5 napisał:

To, że czasem jakiś snajper sobie pocampi tu i ówdzie, to jeszcze nie jest wielka
tragedia, ale gdy w drużynie tych snajperów jest siedmiu (drużyna dwunastoosobowa), za
to medyka ani jednego, robi się mało ciekawie.

To się często zdarzało na długo przed wprowadzeniem F2P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodaj że tacy gracze są łatwym celem dla tych co mają te co najmniej 500 godzin za sobą. Bez jaj wczoraj jak grałem spy to myślałem że padnę backstab meda z gotowym uberem i heavy a newbie pyro co było 1 m ode mnie ani drgnie tylko spierdziela ale i tak musiałem dać nogę bo oporow już na mnie się uwziął XD. Na szczęście grałem na serwie gdzie sporo typa to stara gwardia. Ale widać że sporo większa część nowych graczy nie grała w nic innego niż COD. Bo ci co grali chociaż w ET,Gears of War oraz UT to jeszcze kumają o co biega w Attack/defend , Payload , King of The Hill.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2011 o 19:58, Reffanov napisał:

Mam taki problem... da się przedmioty kupować za pomocą PayPala? Bo nigdzie takiej opcji
nie widzę, jedynie ten Steam Wallet, a nie mogę sobie dodać do niego kasy bo nie mam
aż tyle na PP.

Nie kupuj! Nie daj się komercji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2011 o 19:41, Numenpl napisał:

Dodaj że tacy gracze są łatwym celem dla tych co mają te co najmniej 500 godzin za sobą.

czyli jak za jakiś czas włączę grę to pobiję swój rekord szpiegiem :D :P

mógłby mi ktoś napisać czym będą się różnić gracze którzy kupili grę od tych co pobrali ją za darmo? chyba nie tylko tym że dostaną jedną głupią czapeczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować