Zaloguj się, aby obserwować  
geralt_z_rivii7

Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

6690 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2011 o 20:10, Assassin93 napisał:

Ba, to ja jeszcze lepszy trik znam! Otóż najlepiej rozkręcać miniguna w locie, wyskakując
(dosłownie) zza winkla, tak coby wrogów zatopić w morzu ołowiu gdy tylko znajdą się na
horyzoncie.


To jest o tyle dobre, że zaskakuje snajperów. Powoli człapiący zza rogu Heavy jest perfekcyjnym celem, ale już wyskakujący zdobywa cenne sekundy ostrzału wrogów. A teraz jeszcze doszedł Tomislav, minigun, który "rozkręca się" dużo, dużo szybciej od normalnego, ale za to odrobinę wolniej strzela. Świetna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2011 o 00:32, Gregario napisał:

ja widzę tylko te które mam w ulubionych innych nie może mi znaleźć. pewnie za jakiś
czas to przejdzie :)

Jest jeden prosty sposób ale nie u wszystkich działa, klikamy wyszukaj, minimalizujemy tf 2 do paska zadań następnie otwieramy i mamy załadowaną listę serwerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2011 o 00:01, Harrolfo napisał:

Czy Wam też nie znajduje serwerów?


Pół biedy, że nie wyszukuje serwerów. Większość graczy jest wyrzucana od razu/po krótkim czasie z serwerów z powodu przeciążenia serwerów VAC. Nie da się grać innymi słowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tam nie da się. Ściaga się dedyka i zakłada się swój. Dzisiaj przetestowałem u siebie i na uploadzie 640k działał spoko. Ping kolegi we Włoszech wynosił ok. 90, znajomi w Polsce mieli od 30 do 60. Muszę jeszcze tylko nauczyć się konfigurować pewne rzeczy, ale jak toś ma w miarę stabilne łącze i dużo RAM, to mogę polecić takie rozwiązanie dla siebie i znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest Wasza ulubiona klasa postaci? Mi jakoś do gustu przypadł szpieg, bo nie lubię bezmyślnie latać i strzelać :) Snajper też może być. Muszę się tylko podszkolić, bo na razie mi zbyt dobrze nie wychodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2011 o 12:32, Radekl2 napisał:

Jaka jest Wasza ulubiona klasa postaci? Mi jakoś do gustu przypadł szpieg, bo nie lubię
bezmyślnie latać i strzelać :) Snajper też może być. Muszę się tylko podszkolić, bo na
razie mi zbyt dobrze nie wychodzi..

WSZYSTKO. Serio. Kiedyś grałem tylko Sniperem, potem przerzuciłem się na Scouta, Demo, Engiego, ostatnio głównie gram Soldem, trochę Szpiegiem. Ta gra jest świetna głównie dlatego, że każdą postacią gra się inaczej i gdy już mi się znudzi, to zmieniam postać i znowu mi się chce grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie jestem jedynym kogo skusiła możliwość pogrania w gry za darmo. Jako że nie wiem za bardzo o co w ogóle w tej grze chodzi, a została jeszcze godzina downloadu uznałem, że mogę się doedukować ;P. Macie tutaj jakiś krótki poradnik w tym temacie ? Albo jakieś ''pro tipy'' dla newba? Będę wdzięczny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2011 o 12:50, nolif3r napisał:

Albo jakieś ''pro tipy'' dla newba?


1.Jeżeli masz w plecaki czapki, schowaj je i nie wyjmuj.
2.Każdą broń jaką posiadasz testuj wielokrotnie i na różne sposoby, nie zapominając o alt-fire.
3.Każda klasa postaci jest różna i ma określone miejsce w drużynie.
4.Spamuj klawisz E.

Srsly, TF2 nie różni się specjalnie od większości shooterów na rynku, tyle że stawia na bardzo mocne zróżnicowanie klas. Najlepiej pograć wszystkimi trochę i wyrobić sobie styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj przez godzinke sobie ta stronke:

http://wiki.teamfortress.com/wiki/Main_Page

Na poczatek przejrzyj sobie strony o klasach, mapach i trybach gry.

Moglbym tu pisac, ale zajeloby to duzo czasu, a i tak niewiele bym zamiescil..

Na poczatek proponuje grac takimi klasami jak Sold lub Heavy, Snipera tez, ale tylko jak jest ich malo w druzynie, pamietaj o tym, ze druzyna musi byc dobrze zbalansowana, nie moze tez zabraknac medyka (wiec jak nikt go nie bierze, to go wez).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2011 o 13:26, milten6 napisał:

5. CZĘSTO się odwracaj.


No to chyba nie dla mnie gra. Nie mam nawyku częstego odwracania się (zresztą czułość myszy na to mi nie pozwala).

PS.
@numenpl
radzę zaparzyć sobie naparu z melisy czy czegoś tam bo ego ci rozbucha do przesady. Zapomniał wół jak cielęciem był :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2011 o 13:38, SpecShadow napisał:

No to chyba nie dla mnie gra. Nie mam nawyku częstego odwracania się (zresztą czułość
myszy na to mi nie pozwala).


Bez odwracania też da się grać, jednak spora liczba szpiegów czyhających tylko na zrobienie backstaba, pyrki z backburnerem (daje kryty przy atakowaniu w plecy) czyni grę mniej przyjemną. Do tego dochodzi skaut, którym po prostu najlepiej atakować od tyłu, z zaskoczenia, inaczej ma małe szanse na przeżycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować