Zaloguj się, aby obserwować  
geralt_z_rivii7

Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

6690 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2011 o 23:16, Budo napisał:


Wypadły mi dzisiaj butki Alibaby i perska szabla. Jeszcze tarcza i będzie fun ^^


Nie lubię pedodemo z szarżą :D

Spoiler

btw. nie mogę znaleść topica z tradem więc dam tu i jak ktoś mi podlinkuje - sprzedam strange pain train(pociąg bólu) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 21:05, Madoc napisał:

> a dla demo miecze i tarcze.
Błagam cię, nie. Bądź porządnym czarnym Szkotem i zostań przy granatach.


Albo DemoPanem :D

---

Btw. wyszedł jeszcze dziś jakiś update z itemami bo wchodzę na trade_plazę a tam ludzie z kosmicznymi itemami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 02:55, astradamus napisał:

Btw. wyszedł jeszcze dziś jakiś update z itemami bo wchodzę na trade_plazę a tam ludzie
z kosmicznymi itemami.

1.07 wyszło kilka nowych itemków, sprawdź sobie na wiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 17:51, Gregario napisał:

> Btw. wyszedł jeszcze dziś jakiś update z itemami bo wchodzę na trade_plazę a tam
ludzie
> z kosmicznymi itemami.
http://www.tf2.com.pl/artykul/tf2-aktualizacja-2011-07-01

O, przywrócili stronę do życia? Ostatnio kilka razy patrzyłem, to wyskakiwało że domena jest do sprzedania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 20:18, Marekvader napisał:

> > Btw. wyszedł jeszcze dziś jakiś update z itemami bo wchodzę na trade_plazę
a tam
> ludzie
> > z kosmicznymi itemami.
> http://www.tf2.com.pl/artykul/tf2-aktualizacja-2011-07-01
O, przywrócili stronę do życia? Ostatnio kilka razy patrzyłem, to wyskakiwało że domena
jest do sprzedania...


może od czasu gdy TF2 stał się FTP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stronka działała cały czas. Co prawda zmienił się adres (teamfortress.pl -> tf2.com.pl), ale przerw w działaniu nie było. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dzięki wielkie dla znanego filantropa Rokuto, który jak wszystkim wiadomo wspiera ubogich i biednych f2p graczy w tfa, coby sobie mogli demo poszarżować ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planuje zakupić TF 2 (taak mimo, że jest f2p) i tak się zastanawiam (o ile znajdę w sklepie). Łatwo wejść w produkcje i tak normalnie, porządnie grać czy na serwach panuje "chaos", a na bardziej ogarniętych serwach wywalają newbie? Jak myślicie długo jeszcze pożyje ta produkcja, bo mam zamiar przerzucić się z CoDa 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejście na F2P zapowiada, że nasza przygoda z TF2 raczej szybko się nie zakończy. Mikrotransakcje to dla Valve złoty interes. Co do traktowania newbie, ostatnimi czasy jest spory rage i w ogóle, ale jeżeli jesteś nastawiony na współpracę nie powinny czekać Ciebie żadne nieprzyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak od dawna szukam gry, w której można współpracować, ale taki stary battlefield 2 nie przypadł mi do gustu, bo tak naprawdę każdy robi co chce i jak nie masz znajomych to nie pograsz (mało kto gra u mnie w multi), więc nie wiem jak to będzie w TF2. Jeszcze jedno: Ci, którzy mieli płatną wersje zachowują jakieś profity. Czy jeśli teraz kupie tą gre to też dostanę coś więcej niż ci co ściągnęli grę z internetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy pociski, które zadają obrażenia krytyczne są całkowicie losowe, czy jednak używana broń ma na to jakiś wpływ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2011 o 12:51, Robhaal napisał:

Czy pociski, które zadają obrażenia krytyczne są całkowicie losowe, czy jednak używana
broń ma na to jakiś wpływ?

Jeżeli mają na to jakiś wpływ, to jest to zapisane w statystykach broni. A tak to randomrandomrandom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować