Zaloguj się, aby obserwować  
geralt_z_rivii7

Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

6690 postów w tym temacie

Dnia 19.08.2011 o 16:22, Onybic napisał:

stwierdzić muszę, że tf2 jest teraz kompletnie niegrywalne z punktu widzenia osoby, ktora
grala kiedys w to baardzo duzo w tym ligowo...
te przedmioty to wszystko, to jakies mmo a nie stara dobra strzelanka

Jakie znaczenie dla rozgrywki ma fakt, że są nowe przedmioty? Nikt ci nie każe używać tych przedmiotów, jak już koledzy napisali (mi osobiście odpowiada fakt, że mogę sobie dopasować postać do własnego stylu gry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czytanie ze zrozumieniem +2.

nie napisałem, ze ma to jakis wplyw na ligi, dodalem tylko, ze ja osobiscie kiedys gralem ligowo.

to, ze nie musze uzywac przedmiotow to racja i ich nie uzywam, ale generalnie psuja one gre dodajac jakies dziwne bonusy itp. ze starej normalnej strzelanki powstalo pseudo mmo, tyle na ten temat.

moje obiektywne* zdanie, nie ma co naskakiwac od razu.

*subiektywne ;e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i ludzie się chwalą czego to oni nie mają, a ten ma już wszystkie itemy dla snajpa z Deus Exa dropniete/wycraftowane, a ten ma autentyki, ten siamto, ten owamto. No i zwykła ludzka złośliwość, żeby najpierw ludzi w handlu w konia robić, a potem na czacie czy przez mikro wyśmiewać, że najnowszą czapę za 3 bronie oddał (bo gracz nowy albo niekumaty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po to ludź wymyślił dialog by drogą rozmowy mieszać dwa poglądy subiektywne i je uzupełniać.

Nowe bronie dodają grze kolorytu i powodują, że ludzie zwyczajnie się nie nudzą. W ligach też to widać.

Narzekać mogę na model ekonomiczny, kretyńskie crate i różne jakości przedmiotu, cholernie nieadekwatne przepisy craftingowe i pierdylion czapek - wolałem, gdy było ich <30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2011 o 11:43, Stalker69 napisał:

Ktoś ogarnia jak działa to wymienianie przedmiotów na gry? Jest jakaś oferta? Trzeba
uruchomić TFa czy z menu Steam''a można to robić?


Jak zwykły handel w TF2, tylko z poziomu Steam''a. Można tak wymienić każdą grę pod warunkiem, że posiada się ją w formie prezentu, dodatkowo niektóre gry mają blokadę, np. gry z GFWL można wymienić tylko w regionach gdzie GFWL jest dostępny, czyli w Polsce jakiś czas temu by się nie dało ;p . A oferta... to zależy z kim handlujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2011 o 11:54, Aqrelon napisał:

Jak zwykły handel w TF2, tylko z poziomu Steam''a. Można tak wymienić każdą grę pod warunkiem,
że posiada się ją w formie prezentu, dodatkowo niektóre gry mają blokadę, np. gry z GFWL
można wymienić tylko w regionach gdzie GFWL jest dostępny, czyli w Polsce jakiś czas
temu by się nie dało ;p . A oferta... to zależy z kim handlujesz.

Czyli to handel tylko między graczami? Hmm.. Głupi herbaciarze, nadchodzę! ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczy mi ktoś działanie Dzwonu Zmarłego? Bo wszyscy się tym podniecają, "ja mam dzwon, ja mam dzwon a ty nie!!!!!!11", a jak w końcu dostałem ten przedmiot to trochę zostałem zbity z pantałyku. No bo klikając prawym mój spy wyciąga owe cacko i... nic. Trzeba w chu...steczke długo czekać aż się w końcu zrobi niewidzialnym. A pono ten Dzwon ma zdolność udawania martwego, jak to się aktywuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc jest tak: włączasz to "cacko", wchodzisz między wrogów i czekasz aż ktoś cię trzaśnie. Wtedy jest animacja twojej śmierci, a jeśli wróg nie jest zbyt inteligentny, ma pewność, że cię zabił. Idziesz trochę za niego, ściągasz niewidzialność (musisz uważać, bo rozlega się bardzo charakterystyczny, elektryczny dźwięk, właśnie ten "dzwon") i wracasz wyrównać porachunki z nieszczęśnikiem. Jak już jesteś niewidzialny, możesz klasycznie odnowić poziom paska niewidzialności amunicją i leżącymi bezpańskimi broniami. Imo nie wiem, czym tu się jarać, ja zawsze znajduję tych dzwonowców po "klangu" dzwonu. A że przez chwilę nie mogą go potem używać... Ich problem :D Nie lubię też dzwonu używać, nazwijcie mnie noobem, ale dla mnie C&D (pelerynka nożownika) jest lepsza. I można wkurzać Inżynierów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wytłumaczenie. Już zwykły zegar niewidzialności lub ten ulepszony model wydaje się sensowniejszy :D. Spróbuję pobawić się z tym dzwonem, chociaż wydaje się to stratą czasu i niepotrzebnym kombinowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2011 o 12:55, Richmond94 napisał:

Więc jest tak: włączasz to "cacko", wchodzisz między wrogów i czekasz aż ktoś cię trzaśnie.
Wtedy jest animacja twojej śmierci, a jeśli wróg nie jest zbyt inteligentny, ma pewność,
że cię zabił. Idziesz trochę za niego, ściągasz niewidzialność (musisz uważać, bo rozlega
się bardzo charakterystyczny, elektryczny dźwięk, właśnie ten "dzwon") i wracasz wyrównać
porachunki z nieszczęśnikiem. Jak już jesteś niewidzialny, możesz klasycznie odnowić
poziom paska niewidzialności amunicją i leżącymi bezpańskimi broniami. Imo nie wiem,
czym tu się jarać, ja zawsze znajduję tych dzwonowców po "klangu" dzwonu. A że przez
chwilę nie mogą go potem używać... Ich problem :D Nie lubię też dzwonu używać, nazwijcie
mnie noobem, ale dla mnie C&D (pelerynka nożownika) jest lepsza. I można wkurzać Inżynierów
:D



Jesteś Noobem (:D) bo nie widziałes ogarnietego spya z Dzwonem. On może zrobić grę. C&D jest dla kamperskich lamuchów bo na DR musisz być agresywny a nie czekać jak udup aż frag sie napatoczy :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i? Ja gram na spokojnie, dla gry, a nie żeby rozdupczyć wszystkich. Wiedziałem, że jakiś "pro-spy" się napatoczy, żeby mi wygarnąć używanie C&D, podobnie jak ludziska wyśmiewają Sikacza. Ja gram czym chcę, na opinie nie zważam. Gentlemen? Koniec dyskusji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sądzę odwrotnie, że Dzwon jest dla lamuchów, a do niewidzialności trzeba mieć trochę sprytu. Dla porównania, dzwonem po 30 minutach gry na standardowym serwerze mam przeważnie co najmniej 80 pkt, a z pelerynką czy zwykłym zegarkiem rzadko do 40 dobijam. Jeśli tylko jako tako ogarnie się jego działanie to nie trzeba się zbytnio wysilać by wbijać co chwila nóż w plecy. Wystarczy lecieć na pałę do wrogiego respa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nienawidzę szpiegów i często gram pyro, więc powodzenia ;]
Generalnie jak wiem, że przeciwnicy mają szpiegów, to gram specjalnie pod nich, żeby im uprzykrzyć życie maksymalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować