Zaloguj się, aby obserwować  
geralt_z_rivii7

Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

6690 postów w tym temacie

Dobra jest taki problem... od bardzo długiego czasu nie mogę dostać/znaleźć żadnego przedmiotu ;/
W czym problem i jak to rozwiązać ktoś wie ?

Już raz tak miałem kiedyś co było powodem skasowania gry ,więc pewnie zrobię to znowu xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 18:03, MisticGohan_MODED napisał:

Dobra jest taki problem... od bardzo długiego czasu nie mogę dostać/znaleźć żadnego przedmiotu
;/
W czym problem i jak to rozwiązać ktoś wie ?

Już raz tak miałem kiedyś co było powodem skasowania gry ,więc pewnie zrobię to znowu
xp

Znalazłem ,gdzieś info że w każdym tygodniu może wypaść max 6-12 przedmiotów (nie licząc skrzynek) i ,że reset jest co czwartek rano... dziwne ,ale jeśli coś mi wypadnie w czwartek wieczorem lub piątek to uznam pytanie za rozwiązane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 18:07, MisticGohan_MODED napisał:

Znalazłem ,gdzieś info że w każdym tygodniu może wypaść max 6-12 przedmiotów (nie licząc
skrzynek) i ,że reset jest co czwartek rano... dziwne ,ale jeśli coś mi wypadnie w czwartek
wieczorem lub piątek to uznam pytanie za rozwiązane.


Dokładnie tak jest, od dziś możesz znowu zbierać itemy, limit zrestartowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2011 o 15:28, Jedimax napisał:

> Znalazłem ,gdzieś info że w każdym tygodniu może wypaść max 6-12 przedmiotów (nie
licząc
> skrzynek) i ,że reset jest co czwartek rano... dziwne ,ale jeśli coś mi wypadnie
w czwartek
> wieczorem lub piątek to uznam pytanie za rozwiązane.

Dokładnie tak jest, od dziś możesz znowu zbierać itemy, limit zrestartowany.

Sprawdziłem nawet teraz i jest wszystko OK :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałby ktoś może kupić mi nowe Humble Indie Frozen Synapse Bundle,a ja bym mu dał czapę samurai-eye? Tylko chciałbym,żeby za kod ktoś zapłacił symbolicznego dolara,bo jednak nie chciałbym być takim żydem (i ty pewnie też :P). Jak by co,to dodawać na steam,to mój nich: Loordss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś stronka albo inna możliwość by sprawdzić, jak postaci wyglądają z 2 założonymi na raz itemami? W grze w sklepie można zobaczyć wygląd pojedynczego itema, a ja chciałbym się przekonać z jaką czapą najlepiej wyglądałaby moja Szczęka Grubego. Ktoś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2011 o 21:11, Richmond94 napisał:

Mały off:
Czy nick twojego kumpla na Steamie to

Spoiler

S!z!a!k!a!l

?

Huh? Nie. Kumpel nie grał w TF2 chyba z 3 lata, chciałem mu zrobić niespodziankę.

Pewnie ktoś biega po serwerach i o premium prosi, zgadłem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premium nie wiąże się z posiadaniem skilla, więc nie wiem, skąd twoje zdziwienie.
Jednocześnie, będąc graczem f2p jest się często postrzeganym jako gorszy gatunek gracza. Taki swego rodzaju growy rasizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2011 o 10:33, Robhaal napisał:

Premium nie wiąże się z posiadaniem skilla, więc nie wiem, skąd twoje zdziwienie.
Jednocześnie, będąc graczem f2p jest się często postrzeganym jako gorszy gatunek gracza.
Taki swego rodzaju growy rasizm.

Nie wiem czy wszyscy się rozumiemy. Ja miałem na myśli kontra premium dodające bonusy typu: nieskończona ilość działek, zasobnik strzelający rakietami, więcej rakiet / puszek w broni (chyba), prawie niewidzialność snajperem itp. itd.
Gracze F2P? Przecież to oczywiste, że posiadanie pudełka z grą nie poprawia twoich umiejętności.. ale niestety masz rację, panuje jakieś chore przekonanie, że gracze F2P są gorsi. Niedawno grałem z kumplami i bawiliśmy się trzema szpajami. Goście na serwie zaczęli się pluć po co tyle szpajów. Padło hasło: 1. "to pewnie gracze F2P" i 2. "co takimi ludźmi kieruje". Na pierwsze pokazałem debilowi odznakę od kiedy gram, a na drugie odpowiedziałem, że takimi ludźmi kieruje ZABAWA. Żaden już się nie odezwał, zamknęli głupie ryje, a myśmy wrócili do gry i dalej płakaliśmy ze śmiechu :D Polecam grę z kumplami i TSem plus wszyscy spy albo scout.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Community TF2 jest hermetyczne, to fakt.

Wielu ludzi zwyczajnie nie może się pogodzić że coś za co zapłacili i grali od lat z poczuciem wyższości, bo wszak to jedna z niewielu gier tego gatunku rozwijanych mimo swego wieku, o tak wielkim, twórczym community o niesamowitej zdolności do krzesania cynizmu, grają teraz ludzie za darmo.

Nie ma się co dziwić, wielu darmowych graczy przychodzi bezpośrednio z CoD lub wcale nie grając wcześniej w shootery, wnoszą tylko kretyńskie pytania, kompletny brak ogarnięcia czegokolwiek i zupełnie nie czują klimatu.

Nie mam nic przeciwko F2P jeżeli ogarną tę grę w miarę szybko i na dobrych serwerach (zacząłem rozumieć mechanikę dopiero po zderzeniu się z UKCS, a to i tak średnio zaawansowani).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, źle cię zrozumiałem. Szczerze mówiąc nie byłem nawet świadomy faktu, że konta Premium o których mówisz istnieją. Toż to zahacza o cheaty!
A community TF2 nie dość, że jest hermetyczne to jest też bardzo ograniczone. Ostatnio bowiem na pubie zostałem zbluzgany przez trzech typów, ponieważ używam Sydnejskiego Usypiacza, a to przecież jest broń beznadziejna i - uwaga, to autentyczne słowa jednego z tych pr0sów - ludzie, którzy go używają zasługują na śmierć. Przykre raczej aniżeli denerwujące :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po to Valve wymyślało bronie, żeby ich używać. Mogę używać Dupalacza (równie poniewierany, jak Sikacz, czyli Usypiacz), Sikacza właśnie, czy czegokolwiek bym chciał. Ja uwielbiam chodzić z moim setem antyheadshotowym, nie po to nazywałem połowę itemów w nim i dalej poluję na etykietki, żeby wstydzić się założyć croco-plecy czy Sikacza (styl nazw a''la bard, snajperka Gawędziarz, w opisie jeden cytat snajpera, Bushwacka to Kozik Trubadura, adekwatny opis, a łuk to Jednostrunowa Lira, opis w szyku przestawnym, biblijnym :). Ale równie często sięgam po zwykłą snajperkę, bo nie ma nic piękniejszego, niż czerwona kropka na twarzy/głowie wroga i zaliczony head :) Pozdro dla hejterów Sikacza i innych fajnych itemów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2011 o 18:38, Richmond94 napisał:

Po to Valve wymyślało bronie, żeby ich używać. Mogę używać Dupalacza

Och tak. Ile razy zostałem zbesztany za to, że ktoś został zabity przez "tego nooba z backburnerem". No cóż, wczoraj zdobyłem Strange''a. Strzeżcie się ;)

Kiedyś uwielbiałem też grać Nataszą, ale oczywiście dzięki kochanemu community została znerfiona do stopnia nieużywalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ba, tylko na Skautów jest średnio dobra niestety :/ Ja tam lubię sobie pochodzić normalnie z Minigunem, w obronie dobry jest Brass Beast, a w ataku z zaskoczenia, czy tam zbalansowany, Tomislav.
Dobór ekwipunku jest zależny od planszy, układu terenu, przeciwników i tego, co aktualnie robimy (atak/obrona). Na wszystko znajdzie się sposób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2011 o 17:56, Robhaal napisał:

(...) A community TF2 nie dość, że jest hermetyczne to jest też bardzo ograniczone. (...)

Nie graj na "polakich" serwerach. We wszystkich grach. Jestem za śmiercią dla wszystkich polskich serwerów we wszystkich grach :F

Z bluzganiem za używanie jakiejś broni nie spotkałem się już od dłuższego czasu. Pewnie, było to zresztą grając z polaki.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować