Zaloguj się, aby obserwować  
geralt_z_rivii7

Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

6690 postów w tym temacie

Ktoś wie kiedy rozpocznie się świąteczny event? Jak to było w zeszłym roku? Bo chyba raczej będzie się opłacało codzienne wchodzenie do gry, co? Może coś wpaść, jak kociołek w Halloween lub prezencik na Manniversary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 21:28, Stalker69 napisał:

> O wiele lepsze są jakiekolwiek sztandary, oczywiście użyte odpowiednio przy dobrej
drużynie.
Chyba grać Kanonierkami nie potrafisz :F


Prawidziwy Sold biega ze strzelbą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobają broda i włosy Enga. Ale rzeczywiście, te robo-bronie strasznie kiczowate i przetentegowane w wyglądzie :/ Wolałbym już słynący z prostej budowy cep dla Pyro niż te "coś".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale za to ciekawe staty mają te bronie :). Więc - jutro update, a do tego od dziś podwójne dropy do środy. Grać, grać, grać, grać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2011 o 10:41, Jedimax napisał:

> Czy ktoś ma problem z opaleniem gry po update, na xp''ku?

Nie, u mnie jest wszystko ok.


Fałszywy alarm, bo kuzyn do mnie zadzwonił i mówił, że ma problem bo mu jakiś błąd wyskakuje, ale potem zaczął spamować włączanie gry i przestało mu wyskakiwać i się gra włączyła :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No żesz k.. ja p..! Wyzerowało mi statystki w TFie. Samo z siebie. Nawet nie wchodziłem w te statystyki, więc jakiekolwiek przypadkowe wyzerowanie przeze mnie jest wykluczone. Sądząc po aktualnych wskazaniach statystyk stało się to wczoraj około 2200. Ktoś się spotkał z czymś takim? W ogóle co się dzieje z tym TFem ostatnio. Kumplowi ze 4 dni temu wcięło z 50 itemów z plecaka. Tak po prostu. To nie jest kradzież, nikt mu na kompa też nie wchodził. Wysłał ticekta, maila, ale nic mu nie odpisali jeszcze. Motyla noga co się kufa dzieje?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może mi powiedzieć tak w miarę obiektywnie jak aktualnie wyglądają wymagania sprzętowe TF''a?
Po każdej konkretniejszej aktualizacji gra chodzi po prostu coraz gorzej i zastanawiam się czy to przejściowe problemy czy w którymś momencie skończę grając na najniższych detalach, mimo że w swoim czasie(ponad rok temu chyba, duh) najwyższe ustawienia(oprócz AA) gwarantowały mi grubo powyżej 30 FPS''ów nawet podczas większych kotłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 00:07, JohnSnake napisał:

Ktoś może mi powiedzieć tak w miarę obiektywnie jak aktualnie wyglądają wymagania sprzętowe
TF''a?
Po każdej konkretniejszej aktualizacji gra chodzi po prostu coraz gorzej i zastanawiam
się czy to przejściowe problemy czy w którymś momencie skończę grając na najniższych
detalach, mimo że w swoim czasie(ponad rok temu chyba, duh) najwyższe ustawienia(oprócz
AA) gwarantowały mi grubo powyżej 30 FPS''ów nawet podczas większych kotłów.

Hmm... nie wiem, czy ci to pomoże, ale na Athlonie XP 3000+, GF 6600GT i 1 GB Ramu wyrabiało 30-40 klatek na medium w 1024x768.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z niegrzecznej podstawowe itemy owinięte świątecznymi lampkami, a z grzecznej jeden z 12 nowych itemów stylowanych na święta, np sopel lodowy jako nowy spajowy nóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi doradzić co zrobić z komunikacją głosową w TF2? Posiadam creative fatality, na skype ładnie mnie słychać, a na tf2 jakbym siedział w wielkim pokoju, szum i echo. Co z tym zrobić? Dodam że kombinuje coś w ustawieniach tf2 ale nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przytoczę radę ww3pl:

Dnia 10.01.2012 o 00:28, Viitrik napisał:

Steam mi przycisza inne dźwięki, np. odtwarzacz muzyki. Jak zrobić, żeby tego nie robił?
Nie znalazłem nigdzie ustawienia za to odpowiedzialnego.


"Jeżeli masz Windowsa 7, to za całość może odpowiadać opcja, która ma ułatwić rozmowę z psiapsiułami przez Skajpa.

Panel sterowania -> Dźwięk -> Komunikacja -> Wybierz opcję ''Nic nie rób''."

Spróbuj.

P.S ja mam taki problem poza tym, że mi cichły dźwięki i to wyżej pomogło, że na TS mnie słychać super, w Portal 2 też, a np. już w L4D2 i TF2 w grze w jak chcę mówić to nic... Spotkał się ktoś z czymś takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować