Zaloguj się, aby obserwować  
geralt_z_rivii7

Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

6690 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2012 o 20:14, Ostrowiak napisał:

tyle lat czekania

Valve, nie popisaliście się


Ja się uśmiałem. Czego się spodziewałeś? Może Meet the Medic był nieco bardziej ambitny, ale tutaj nie bardzo mieli pole do popisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czysty geniusz. Jak dla mnie to jeden z najlepszych "Meet the ...". Przejście od wywiadów na temat psychopaty do krainy tęcz- :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha Meet The Pyro wymiata, usmiałem się jak głupi. Czy odwieczne pytanie odnośnie płci pyro zostało rozwiązane? Czy pyro jest dziewczyną? Jeśli tak to sześcioletnią xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Średnie. O wiele bardziej podobało mi się Meet the Medic. Mogli pokazać twarz Pyro (Pyry). Tyle czekania,i dla mnie duży zawód. Chociaż animacja piękna (ale tak,jak przy medyku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2012 o 20:38, bobobo napisał:

Szczerze? Średnie. O wiele bardziej podobało mi się Meet the Medic. Mogli pokazać twarz
Pyro (Pyry).

Daj spokój, to by zepsuło całą otoczkę tajemniczości wokół tej postaci.

Hm, na http://www.teamfortress.com/pyromania/ trzeci licznik jest jeszcze nieaktywny. Ciekawe, czy go jeszcze nie włączyli, bo nie zdążyli, czy po prostu coś jeszcze przyszykowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2012 o 20:41, Madoc napisał:

Hm, na http://www.teamfortress.com/pyromania/ trzeci licznik jest jeszcze nieaktywny.
Ciekawe, czy go jeszcze nie włączyli, bo nie zdążyli, czy po prostu coś jeszcze przyszykowali.

90% populacji Ziemi rzuciło się na ich stronę, dajmy im czas na ugaszenie płonących serwerów ;)

EDIT: jest już post, przedmioty ogłoszą, gdy update będzie gotowy ( za kilka godzin), bo ma dużo spojlerów z MTP. BĘDZIE WESOŁA TRĄBKA I BĘDZIEMY STRZELAĆ TĘCZAMI MÓWIĘ WAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Meet the Pyro to najlepszy ze wszystkich filmików. Jeszcze parę godzin temu zastanawiałem się nad napisaniem posta ganiącego nieco Valve za odejście od oryginalnej konwencji wywiadów z postacią. A tu zaskoczenie, bo i wywiad jest(choć nie z samym zainteresowanym, ale jego współpracownikami) a i inwencji więcej, rodem z dwóch ostatnich "Meet the...".

Odsłonięcie maski Pyry tylko by wszystko zepsuło. To jak z tajemniczą walizką w Pulp Fiction.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2012 o 20:50, luzac napisał:

Jak dla mnie Meet the Pyro to najlepszy ze wszystkich filmików. Jeszcze parę godzin temu
zastanawiałem się nad napisaniem posta ganiącego nieco Valve za odejście od oryginalnej
konwencji wywiadów z postacią.

Przecież wywiadów już nie było od czasów Spaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2012 o 20:55, luzac napisał:

Czyli Spy i Medyk, reszta postaci miała wywiady.

Ahaaaaa, ty mówiłeś ogólnie, a myślałem, że konkretnie o MTP. Szum komunikacyjny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kod na tę czapkę otrzymacie dopiero 6 lipca, ja się zarejestrowałem, zawsze jedna więcej.


Z Faq'u


Q. Are you making a Team Fortress cartoon?

A. Make sure you're signed up to receive at least one Adult Swim newsletter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2012 o 21:31, Inferno0009 napisał:

Kod na tę czapkę otrzymacie dopiero 6 lipca, ja się zarejestrowałem, zawsze jedna więcej.

Jeżeli zarejestrujesz się dzisiaj, dostaniesz kod jutro. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2012 o 21:31, Inferno0009 napisał:

Kod na tę czapkę otrzymacie dopiero 6 lipca, ja się zarejestrowałem, zawsze jedna więcej.

Nie, kod na czapkę przyjdzie jutro jeśli zarejestrujecie się przed północą. Jeśli po, wtedy przyjdzie 6.
Sry, luzac wyprzedził ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2012 o 20:55, luzac napisał:

Czyli Spy i Medyk, reszta postaci miała wywiady.

Soldier też nie do końca miał wywiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować