Zaloguj się, aby obserwować  
geralt_z_rivii7

Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

6690 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2013 o 17:29, Dared00 napisał:

> Jak to?
Już nie można samemu sobie pod nogi sobie rzucać.

Jakim jestem noobem, nigdy tak nie robiłem. Bo w sumie co to za zabawa bez om nom nom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 18:34, Madoc napisał:

> > Jak to?
> Już nie można samemu sobie pod nogi sobie rzucać.
Jakim jestem noobem, nigdy tak nie robiłem. Bo w sumie co to za zabawa bez om nom nom?

Żadna zabawa, ale jak ktoś chciał być PRO MLG 1337, to tak robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 14:52, kuba9876543210 napisał:

Zmienilo sie duzo / cos w grze w ciagu ostatniego roku, aby wracac? (niedlugo bede miec
pare dni wolnego to moze bym spradzil, ale nie wiem czy warto)

Szczerze to wykorzystaj lepiej ten czas na jakąś grę fabularną, bo potem będziesz miał poczucie traconego czasu przy tf2 (ja tak miałem). No chyba że masz z kim grać albo wiesz gdzie fajni ludzie grają, ale tak to odradzam.
Chociaż w sumie, pograj sobie z godzinkę i oceń czy fajnie się gra, przecież to nie jest nieodwracalna decyzja, najwyżej wyłączysz. :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć :) Nie gram w TF2 już od dłuższego czasu (w sumie to od zmian z okresu przejścia na F2P) i mam pytanie. Co specjalnego jest w masce, którą dołączyłem w załączniku. Już kilka osób pisało do mnie o nią, często oferując aż zbyt atrakcyjne oferty. To jakiś biały kruk? Nie wydaje mi się, sporo osób z tym swego czasu biegało.

20130409160825

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2013 o 16:11, luzac napisał:

Vintage można sprzedawać na SteamMarkecie za ojrosy.

Vintage Physician''s Procedure Mask jest wart tam 9,75 euro.


Dzięki :) Czyli dobrze, że nie sfrajerzyłem ;) Co prawda grałem głównie medem i będzie mi tej maski trochę szkoda, ale 40zł to nie w kij dmuchał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem dzisiaj dosłownie na dwie minuty do gry i dostałem jakąś skrzynkę ("ocaloną", czy jakoś tak). Sekundę później dostałem ofertę wymiany, za 4 czapki i barwniki. Jako że skrzynek i tak nie otwieram, a mimo wielu godzin grania nie mam żadnej czapki prócz eventowych, chętnie się wymieniłem. Sfrajerzyłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2013 o 12:07, Madoc napisał:

Wszedłem dzisiaj dosłownie na dwie minuty do gry i dostałem jakąś skrzynkę ("ocaloną",
czy jakoś tak). Sekundę później dostałem ofertę wymiany, za 4 czapki i barwniki. Jako
że skrzynek i tak nie otwieram, a mimo wielu godzin grania nie mam żadnej czapki prócz
eventowych, chętnie się wymieniłem. Sfrajerzyłem?

Sfrajerzyłeś, na steamowym markecie schodzą po 13€.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego skrzynek zwyklych ceny zaczynaja sie od 2 centow, a mi czasami schodza po kilkanascie albo 20-pare centow? Czy dlatego, ze czesc z nich to stare serie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2013 o 12:54, kuba9876543210 napisał:

Dlaczego skrzynek zwyklych ceny zaczynaja sie od 2 centow, a mi czasami schodza po kilkanascie
albo 20-pare centow? Czy dlatego, ze czesc z nich to stare serie?

Kilka serii ma itemki, które są bardzo pożądane przez ludzi. Kiedyś miałem liste skrzynek i cen, ale zgubiłem, jak znajdę to tu wrzucę.

EDIT: Jest: http://www.reddit.com/r/tf2/comments/18g01s/some_of_your_old_crates_might_be_worth_something/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Ciekawe, nie wiedzialem tez, ze w wyszukiwarce skrzynek mozna po numerze szukac. Najwiecej za $0.38 udalo mi sie sprzedac, ale sprawdzilem sobie historie czy nie sprzedawalem za tanio i na szczescie jeszcze nie ;)
Szkoda tylko, ze nie mam i nie mialem zadnych 19-tek, widze ze schodza po prawie 3€.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie itemy jakie dostaje to mają jakieś zastosowanie w trakcie gry? Jak ich użyć/założyć czy cokolwiek z nimi zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2013 o 00:11, Ecko09 napisał:

Te wszystkie itemy jakie dostaje to mają jakieś zastosowanie w trakcie gry? Jak ich użyć/założyć
czy cokolwiek z nimi zrobić?

Mają. W menu głównym jest jakaś zakładka (chyba "ekwipunek"), w trakcie gry możesz je wywołać przyciskiem M. Albo którymś obok.

Czapki są tylko kosmetyczne, ale broń różni się od siebie różnymi cechami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować