Zaloguj się, aby obserwować  
geralt_z_rivii7

Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

6690 postów w tym temacie

A jak teraz wygląda sprawa z Itemami ? Grałem może ostatni raz z dwa lata temu... Jakoś szybciej się je dostaje czy dalej raz na ruski rok ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu bawiłem się ustawieniami TF2 - zmieniłem wtedy położenie interfejsu i włączyłem wyświetlanie FPSów i innych danych, co już teraz nie jest mi zupełnie potrzebne. Istnieje sposób na przywrócenie domyślnych ustawień?

20131220133002

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś ochotę pograć w Mann vs Machine? Mam do zrobienia jeszcze 2 misje, żeby ukończyć ''tour''.
ID steam: TheJok4rson
Dodawać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tymi przedmiotami ? Widzę dużo ludzi wystawia na sprzedaż przedmioty które ja mam i ich ja nie mogę wystawić . WTF ? Na 194 przedmioty które posiadam mogę jedynie wystawić 31 ...

Mam premium bo orange box`a kiedyś kupiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, po 3 letniej przerwie znów gram w TF, liczba zmian troszkę mnie przytłoczyła. Zauważyłem, że przedmioty graczy dostają rangi za ilość zabójstw, niektóre mają takżę zmienione nazwy. Tu moje pytanie : czy bez żadnych mikropłatności jest to możliwe ? Jeśli tak, jak to zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2014 o 09:05, Vytotas napisał:

Witam, po 3 letniej przerwie znów gram w TF, liczba zmian troszkę mnie przytłoczyła.
Zauważyłem, że przedmioty graczy dostają rangi za ilość zabójstw, niektóre mają takżę
zmienione nazwy. Tu moje pytanie : czy bez żadnych mikropłatności jest to możliwe ? Jeśli
tak, jak to zrobić ?

To bronie typu strange, takie itemki można wyrwać jedynie przy otwieraniu skrzynek. Najprostszym sposobem na ich zdobycie jest handel z innymi graczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.02.2014 o 22:04, DarkWolf_PL napisał:

To bronie typu strange, takie itemki można wyrwać jedynie przy otwieraniu skrzynek.
Najprostszym sposobem na ich zdobycie jest handel z innymi graczami.


Dzięki wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inne małe pytanko, czy za granie na publicznych serwerach w MvM można otrzymać coś innego niż losowe zwykłe przedmioty ? Na jakiej zasadzie działa warsztat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2014 o 15:53, Net_com napisał:

Odpaliłem tf2 bo długiej przerwie, a tu taka niespodzianka(załącznik). Jakiś pomysł co
z tym zrobić(jestem zalogowany na steamie cały czas).

Jak masz na steami to spróbuj naprawić pliki gry, albo usunac częśći pobrać je od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2014 o 10:49, adekk22 napisał:

> Odpaliłem tf2 bo długiej przerwie, a tu taka niespodzianka(załącznik). Jakiś pomysł
co
> z tym zrobić(jestem zalogowany na steamie cały czas).
Jak masz na steami to spróbuj naprawić pliki gry, albo usunac częśći pobrać je od nowa

Nieaktualne, znalazłem sposób na yt, musiałem pobrać jakąś wersję beta steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy w to nie grałem, ale mam takie pytanko.
Na czym polega zdobywanie kluczy, których wszyscy tak bardzo poszukują i są gotowi dać nawet bardzo świeżą grę za kilka takich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować