Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Football Manager 2008 w sklepie gram.pl

15 postów w tym temacie

gram.pl

W sklepie można od dziś zamawiać przedpremierowo grę Football Manager 2008. Tytuł, który z pewnością zapewni długie godziny wciągającej rozgrywki każdemu fanowi futbolu, dostępny jest u nas z wykorzystaniem Wirtualnych Pieniędzy już od 79,90 PLN.

Przeczytaj cały tekst "Football Manager 2008 w sklepie gram.pl" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie złożone - to jedna z pozycji obowiązkowych na tą jesień;) Mam nadzieję, że ten 8 listopada się sprawdzi - byłoby pięknie:) Tylko jedna rzecz mnie zastanawia - smycz EA? Co EA ma wspólnego z Managerem? Ale narzekać nie mam zamiaru - darowanej smyczy w zęby się nie zagląda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę chyba musiał sobie kupić jakiegoś menadżera... trochę wprawy grając w Goalunited zdobyłem, ale jednak bym wolał pograć normalnie a nie przez przeglądarkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku sobie spokojnie poczekam, aż gra będzie w pełni grywalna i gdy twórcy udostępnią w końcu edytor do zabawy z plikiem graficznym. Na razie wolę spokojnie pograć w 07 niż znowu narzekać na błędy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 21:23, Groosiek napisał:

Czy do polskiej wersji FM2008 będzie specjalna, polska wersja łatki 8.0.1, czy powinno się
aplikować zwyczajnego patcha, angielskiego?


Możesz śmiało wrzucić zwykłego patcha. W tym przypadku nie ma osobnych łatek dla poszczególnych wersji językowych.
Na przyszłość zapraszam do tego wątku: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=12163#u_1349

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować