Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

King's Bounty: The Legend

1452 postów w tym temacie

Dnia 16.08.2009 o 10:00, Skie napisał:

cześć wam!
Mam pytanie - czy ktos z was zna sposób na powiększenie liter w King''s bounty? Na moim
stacjonarnym kompie nie ma problemu, ale jak zainstalowałem gre na laptopie to wcale
prawie nie widac co jest napisane, trzeba się strasznie wślepiać w monitor... Teoretycznie
zmiana wielkości fonta nie powinna byc problemem... Jakies pomysły?


Ja miałem podobnie jak używałem jeszcze CRT 17 ;/ katastrofa! Ale jak zmieniłem na panoramiczny 22` to zero problemów :) i bardzo czytelne jest.

http://kingsbounty.ru/mods/1.6.4/mod_164_dialog_font.zip - zobacz to ale nie wiem czy będzie działać z patchem 1.7. Powinno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problemy z trzema questami.

1. To znaleźć krasnoludka Dakkara do rozwiazania questu dla Gryfa. Nigdzie go w kopalniach itp znaleźć nie mogę :( - where is here?

2. Jak rozwiązać zagadkę z Zamkiem Szyfrowym dla krasnoluda - ni cholery nie wiem jak to wykonać jak klikam na niego to jest jakiś rysunek po paru próbach pojawiło się info, że mi się on zapisał. Tylko teraz gdzie? Jak go wykonać?

3. Mam sie udać na szczyt Ardanu bo buntownicy zabarykadowali drzwi w podziemiu Ardani. I mam się niby dostać od góry (tam gdzie śnieg) i niestety latam i szukam i nie ma drogi! Jak widziałem w momencie rozpoczęcia misji tej za drzwiami jest winda prowadząca do góry - tylko gdzie to ona prowadzi? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 12:09, Vattic napisał:

1. To znaleźć krasnoludka Dakkara do rozwiazania questu dla Gryfa. Nigdzie go w kopalniach
itp znaleźć nie mogę :( - where is here?

Spoiler

Stoi przed kopalnią ;) Przy domkach na lewo od wejścia do kopalni.

Dnia 16.08.2009 o 12:09, Vattic napisał:

2. Jak rozwiązać zagadkę z Zamkiem Szyfrowym dla krasnoluda - ni cholery nie wiem jak
to wykonać jak klikam na niego to jest jakiś rysunek po paru próbach pojawiło się info,
że mi się on zapisał. Tylko teraz gdzie? Jak go wykonać?

Spoiler

Podejdź do syna i z nim pogadaj, żeby pokazał Ci szyfr i ustaw odpowiednio obrazki (według wskazówek ojca).

Dnia 16.08.2009 o 12:09, Vattic napisał:

3. Mam sie udać na szczyt Ardanu bo buntownicy zabarykadowali drzwi w podziemiu Ardani.
I mam się niby dostać od góry (tam gdzie śnieg) i niestety latam i szukam i nie ma drogi!
Jak widziałem w momencie rozpoczęcia misji tej za drzwiami jest winda prowadząca do
góry - tylko gdzie to ona prowadzi? ;/

Spoiler

Odkryj całą dostępną mapę powierzchni, chodząc po niej. A potem wypróbuj każdą z dostępnych wind. To najlepszy sposób, gdy nie wiesz, którą windę wykorzystać.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2009 o 12:20, windows00 napisał:

Spoiler

Odkryj całą dostępną mapę powierzchni, chodząc po niej. A potem wypróbuj każdą z dostępnych
wind. To najlepszy sposób, gdy nie wiesz, którą windę wykorzystać.





Niestety nie ma! :( wszystko oblazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie buntownicy tylko krasnoludy, które boją się wyjść ze względu na demony. Po otrzymaniu questa musisz znaleźć zamek syna króla (ten, który zresztą masz odbić w ramach fabuły). Przy nim znajduje się winda prowadząca na górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok misje rozwiązane :) dzięki..

Teraz ważna sprawa w co inwestować jak będę awansował. Czasami mam problem jak ostatnio do wyboru +1 intelekt lub +7 do many.

Mam 18 lvl i 24 intelekt oraz 111 many - wybrałem manę tym razem. Jak wy to widzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę Intelekt IMHO. Mam wystarczająco mocno armię, by radzić sobie nią właśnie, więc bardziej od many potrzeba ma siły i efektywności czarów, a intelekt w ostatecznym rozrachunku daje sporo i jednego i drugiego. Na 24. poziomie mam 141 many, 28 Int (o ile pamiętam) i około 16k dowodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam grę - jestem newbie, proste pytanie - jaką klasę wybrać za pierwszym podejściem? Tak ... wiem że są opisy klas tak w grze jak i w instrukcji ale to na dobrą sprawę na niewiele się zda. Wolałbym raczej porady graczy. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz pobawić się Szkatułką Szału - wojownik.
Jeśli chcesz nieźle czarować - mag.
Jeśli jesteś pipką i nie możesz się zdecydować co bardziej - paladyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamówiłam Wojowniczą Księzniczkę - niestety przyślą dopiero w poniedziałek lub wtorek... Czy ktoś już ma i gra ??? Proszę o opinie, o wrażenia bo nie wiem czy warto przeorganizować przyszły tydzień żeby poświęcić go na grę?:))) Thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 14:00, LK30 napisał:

Właśnie zamówiłam Wojowniczą Księzniczkę - niestety przyślą dopiero w poniedziałek lub
wtorek... Czy ktoś już ma i gra ??? Proszę o opinie, o wrażenia bo nie wiem czy warto
przeorganizować przyszły tydzień żeby poświęcić go na grę?:))) Thx


Zajrzyj tutaj:
http://kingsbounty.pl/
i tutaj:
http://kingsbounty.pl/forum/index.php/topic,367.0.html
Przynajmniej kilka wątpliwości powinno zostać rozwianych.
A od siebie dodam, że możesz zacząć reorganizację tygodnia ;) Będzie warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś sposób, żeby grać w King''s Bounty bez płyty w napędzie? Szkoda mi jej. Przy odpalaniu obrazu przez Daemon tools zobaczyłem sympatyczny BSOD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 23:31, Piciambeer napisał:

A dlaczego bez płyty? Tak ciężko zostawić DVD w napędzie?

No i się zrysuje. Devil May Cry 4 tak zjechałem, dobrze że dali teraz do CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 23:43, Lfdracon napisał:

No i się zrysuje. Devil May Cry 4 tak zjechałem, dobrze że dali teraz do CDA.

wtf O_o

Zmień napęd chłopie, będzie łatwiej xD

Pierwsze słyszę żeby od użytkowania płyty się niszczyły...

Seriously.

A na błąd BSOD ci nie poradzę. Może to StarForce go powoduje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 23:43, Lfdracon napisał:

No i się zrysuje. Devil May Cry 4 tak zjechałem, dobrze że dali teraz do CDA.


To Ty lepiej sobie napęd wymień, bo na gry nie wyrobisz jeśli Ci od użytkowania rysuje... Moje KB nie ma jednej rysy a odpalane z płyty i to przez parę kompów już przeszło (pojechało sobie ze mną za granicę na wakacje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gracie już w Wojowniczą Księżniczkę? Może ktoś założy nowy wątek na temat tej gry? Jeśli ktoś grał to proszę o napisanie wrażeń z rozgrywki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, z napędem poradzę sobie we własnym zakresie, to pomęczę Was jeszcze jednym pytaniem - można gdzieś ustawić szybkie walki(całkowicie automatyczne, bez wchodzenia w ekran walki), tak jak w Heroes 5?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować