Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

King's Bounty: The Legend

1452 postów w tym temacie

Szmaragdowy Smok 1600, Czerwony Smok 2000 i Czarny Smok 2500. Tanie w utrzymaniu to te jednostki nie są ale są warte każdego punktu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 11:59, Karharot napisał:

Szmaragdowy Smok 1600, Czerwony Smok 2000 i Czarny Smok 2500. Tanie w utrzymaniu to te
jednostki nie są ale są warte każdego punktu:)

Wierze XD Jak na razie to muszę jechać na nisko-lvlowych jednostek z 2-3 lvlu bo nie mam żadnych zasobnych źródeł wyżej poziomowych. Ale przynajmniej łatwo mi je uzupełnić i wszystko jest wyskalowane tak że maksymalne ilości różnolvlowych jednostek zadają podobne obrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze porządne źródło wysokolevelowych oddziałów znajduje się chyba dopiero w Demonis (tam też po raz pierwszy można zdobyć smoki niestety w żałosnych ilościach), warto się tam zakraść i pozatrudniać armie zwłaszcza jeśli ma się przedmioty dające bonusy dla demonów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie stanu cywilnego naszego bohatera w grze. Jaki bonus daje poślubienie Mirabelli (mam nadzieję, że nie przekręciłem imienia)? Chodzi mi o to ognistogrzywe dziewczę z wysp pirackich.

Odnośnie profesji, to uważam, że paladyn jest fajniejszy niż wojownik, to takie udane połączenie zdolności dowódczych woja z pewną szczyptą czarodziejstwa - w moim przypadku doskonale zdaje egzamin :) Najbardziej przydatny czar - wskrzeszenie.

Jak się gra magiem? Jest trudniej niż postaciami wojskowymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 02:15, PinKee napisał:

Mam pytanko odnośnie stanu cywilnego naszego bohatera w grze. Jaki bonus daje poślubienie
Mirabelli (mam nadzieję, że nie przekręciłem imienia)? Chodzi mi o to ognistogrzywe dziewczę
z wysp pirackich.

Zwiększa o 100% Atak piratów i bandytów
Za: http://kingsbounty.pl/zony-i-dzieci

Dnia 24.07.2009 o 02:15, PinKee napisał:

Odnośnie profesji, to uważam, że paladyn jest fajniejszy niż wojownik, to takie udane
połączenie zdolności dowódczych woja z pewną szczyptą czarodziejstwa - w moim przypadku
doskonale zdaje egzamin :)

Dupa wołowa nie bohater :P Ani walczący, ani rzucający czary :P

Dnia 24.07.2009 o 02:15, PinKee napisał:

Najbardziej przydatny czar - wskrzeszenie.

Niezła jest też ofiara. Tańsza, a przy Hordach można zdobyć cenne jednostki nawet, gdy nie ma ich już w legowiskach/sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 02:15, PinKee napisał:

Jak się gra magiem? Jest trudniej niż postaciami wojskowymi?


Nie wiem, czy trudniej, bo nigdy nie grałem postacią inną niż mag (i tylko na wysokim poziomie trudności). W każdym razie czarodziej wcale nie jest taki bezbronny, jakby to się mogło wydawać. Oczywiście nigdy nie będzie miał tyle punktów dowodzenia co wojownik, ale umiejętność rzucania 2 a nawet 3 wysokopoziomowych czarów na początku walki zupełnie redukuje te niedostatki, a może nawet działa na korzyść maga. Przy wysokiej inteligencji czary maga sieją straszne spustoszenie w szeregach wroga. Jedyna rzecz jaka może być problemem to losowość gry, która z jednej strony sprawia, że gra każdym nowym bohaterem wygląda inaczej, ale z drugiej strony przy niezbyt szczęśliwym losowaniu mag nieprędko pozna te najlepsze czary ofensywne.

ps. z żon imho najlepsza jest ta z Demonis, bo demony to w ogóle najmocniejsza rasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję od cenegi z patchem 1.65 (1.7) czy są jakieś ciekawe mody do wydania tego?

Oraz drugie pytanie czy zainstalowanie Starforce pod WIn7 nie sprawia problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, ma ktoś może jakieś sugestie jakie jednostki powinienem ze sobą wziąć na wycieczkę do Demonis ?? Bo moje Czarne i Czerwone smoki raczej się tam na wiele nie zdadzą niestety. Istnieją może jakieś jednostki zadające obrażenia od lodu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszymi jednostkami do wyprawy w krainę demonów są demony bo najłatwiej jest tam uzupełniać ich szeregi. Przebij się po prostu (omijając na razie wędrujące po Demonis oddziały) do jakiś miejsc w których można je rekrutować a Twoje problemy się skończą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 12:33, Karharot napisał:

Najlepszymi jednostkami do wyprawy w krainę demonów są demony bo najłatwiej jest tam
uzupełniać ich szeregi. Przebij się po prostu (omijając na razie wędrujące po Demonis
oddziały) do jakiś miejsc w których można je rekrutować a Twoje problemy się skończą:)

Mówisz... jakoś tak średnio mi się podobał pomysł żeby zaciągnąć sobie do armii demony, ale skoro tak mówisz... które byś mi najbardziej proponował ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 12:35, Hubi_Koshi napisał:

Mówisz... jakoś tak średnio mi się podobał pomysł żeby zaciągnąć sobie do armii demony,
ale skoro tak mówisz... które byś mi najbardziej proponował ??


Nie chodzi tylko o łatwość uzupełniania oddziałów. Demony naprawdę sporo zyskują, gdy walczą na lawie, a Demonis to wręcz wymarzone dla nich miejsce. Najlepsze efekty osiąga się wykorzystując po prostu Demony. W dużych ilościach w połączeniu z ich buffem potrafią zadawać wręcz kolosalne obrażenia (dla nich ponad 10k dmg to nic wielkiego, a można jeszcze znacznie więcej). Osobiście lubiłem też bardzo korzystać z Impów z ich niekontrowanym atakiem. Poza tym jak Cerber przyłoży na raz trzem jednostkom, to może naprawdę mocno zaboleć. U mnie średnio sprawdzały się Demonice, bo choć mają ciekawe zdolności, to są bardzo powolne i w efekcie rzadko kiedy w pełni wykorzystywałem ich potencjał w walce. Oczywiście Arcydemony też są świetne, ale dostęp do nich jest mocno limitowany, poza tym wymagają ogromnych ilości punktów dowodzenia, więc nie można mieć ich zbyt dużo. Imho zdecydowanie lepsze są czarne i czerwone smoki.

ps. jeśli zamierzasz zostać władcą demonów, to koniecznie zainteresuj się Xeoną. Pojedynek z nią nie należy do najłatwiejszych, ale to najlepsza żona dla armii pełnej demonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tego co napisał GanD dodam tylko tyle że sporo zależy od tego czy masz jakieś artefakty wzmacniające demony, ja na tym etapie miałem trójząb który o 20% obniżał wymagane dowodzenie dla wszystkich oddziałów demonów (dawał też jakiś bonus do ataku) oraz pierścień który dodawał +3 do ataku, obrony, morale, szybkości i inicjatywy dla wszystkich wojowniczek co sprawiało że średnio przydatne Demonice zamieniały się w prawdziwe potwory zdolne zamieść glebę niemal każdym oponentem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania do bardziej doświadczonych w tej grze, aniżeli ja. Krążę właśnie po Demonis, wykonałem chyba wszystkie questy, pozabijałem co się ruszało i odsłoniłem prawie całą mapę. Pozostaje jedynie taki mały obszar na półnoocnym wschodzie ciągle zasłonięty chmurką. Czy istnieje możliwość dostania się tam? I gdzie mogę wynająć Arcydemony? W całym Demonis nie ma ani jednego miejsca, gdzie można ich znaleźć. :| Istnieje jakieś lokum, w którym na pewno będą, czy też rozmieszczenie jednostek jest mniej lub bardziej przypadkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 09:29, Czempion9 napisał:

Wiecie kiedy wyjdzie Wojownicza Księżniczka ?

W sklepie Cenegi pisze, że we wrześniu 2009 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I gdzie mogę wynająć Arcydemony? W całym Demonis

Dnia 12.08.2009 o 00:10, Xanax napisał:

nie ma ani jednego miejsca, gdzie można ich znaleźć. :| Istnieje jakieś lokum, w którym
na pewno będą, czy też rozmieszczenie jednostek jest mniej lub bardziej przypadkowe?

Zawsze je miałem w siedzibie Baala, oczywiście po załatwieniu jegomościa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Aragi i GanD
W zamku Baala ich nie ma, w Labiryncie Haasa znalazłem jedno siedzisko demonów, ale Arcydemonów tam również nie było. Poszukam jeszcze w innych miejscach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem dziś grać w King`s Bounty - Magiem. Powiem, że mimo trudności, które sprawiły mi losowość bo od początku ciężko mi zdobyć runy Umysłu :( ciągle tylko znajduje te czerwone lub niebieskie eh!

Trudno ale jakoś gram i powiem szczerze, że łatwiej mi jest niż paladynem bo pamiętam jak nim trudziłem się z niektórymi bitwami na bagnach.

Zobaczcie na obrazku czy dobrą mam postać na 7 levelu? Czy jednak lepiej grać od nowa bo przez brak run umysłu mam mało rozwnięte drzewko i przez to mam mało pkt szału. Bo niebawem pewnie otrzymam te demony.

Mag - LVL 7:
Dowodzenie 1976
Intelekt 8, obrona 7 i atak 1
Mana 66
Szał tylko 23 :(

Bardzo mi się podoba czar - Kula ognia.

20090812213256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować