Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

King's Bounty: The Legend

1452 postów w tym temacie

Dnia 19.10.2008 o 09:17, Ostrowiak napisał:

Ano masz rację :P Zamawiałem przez Gram.pl, mam nadzieję, że wysyłka przedpremierowa
będzie dotyczyć także takich zamówień... Ale dla Takiej Gry warto poczekać tych 3 dni
dłużej ;)


lepiej iść do sklepu i kupić bo nie kiedy dzień przed premierą można już dostać np w Empiku :)) i taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcześniejsza wysyłka na 100% dotyczy jedynie sklepu Cenegi:) Kto zamówił gdzieś indziej popełnił błąd i będzie czekał;)
p.s. Na forum gry zdjęcie jak się EK prezentuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś dziś dostanie skrzyneczkę to proszę o odpowiedź, czy gra działa z czy bez płyty?

Może dziwne, ale dla mnie to ważne pytanie, bo DVD mi nie działa, a na kilka tygodni wstyd pożyczać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dopiero poszła wysyłka paczek, więc najwcześniej jutro dojdą:) Chyba, że ktoś odebrał sobie osobiście (taka możliwość też była).
Gra niestety nie działa bez płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z tych, którzy grali może mi odpowiedzieć, czy są jakieś ewentualne kłopoty z zabezpieczeniem, czy wszystko śmiga OK?

Bo chciałbym się przygotować na ewentualne odinstalowywanie połowy systemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niee, raczej wszystko dziala poprawnie. W demie były prolemy z instalacją (na szczęście nie u mnie ;) ale raczej nie z zabezpieczeniami. Przynajmniej nie widzialem by ktos sie na to uskarzal :P

Ja juz dostalem maila o EK, jeszcze chwileczka, jeszcze momencik, i połozę łapki na skrzynce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 17:10, mtobi napisał:

W demie były prolemy z instalacją

Jeśli brak DirectX 9c to problem, to ho-ho ^^

Przynajmniej u mnie taki był jedyny problem przed instalacją :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było tego więcej, chociazby brak zmiany domyslnej sciezki instalacji w pierwszej wersji dema 9dlatego wyszla druga ;). Bylo jeszcze pare innych problemow ale nie pamietam dokladnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK może coś napisze o grze :

Ogólnie instalacja troche przydługa... nom.. po instalce klikamy na ikone pojawia się menu główne swoją drogą bardzo ładne wybieramy np wojownika i zaczynamy od treningu... w oczy rzuciła mi się bajeczna grafika.. myślę ze lepsza nić w H 5 zobaczyłem menu bohatera i musze powiedzieć ze bardziej przypadło mi do gustu niż te z H 5. Wszystko jest naprawde ładne gierka śmiga można zmieniać kamere jak się chce. Walczyłem ze smokiem i musze powidziec ze jednostki znowu są lepej zrobine niż w H5 .. bardziej dopracowane i ładne.
Wszystko się bardzo szybko wczytuje znowu na plus. No nie wiem co mam pisać jeszcze... ide obejrzeć film i spac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą jak pisałem innego posta dotyczącego Herosów... zaczełem pisac o kings bounty.. i tak pomyślałem ze fajnie by było jakby zrobili kontynuacje.. a tu patrz tego samego dnia dowiedziałem się o THE LEGEND :P
swoją drogą głupi tytuł... ehhh nie ma to jak Heroes of M & M :)

co do gier z podobnym klimatem to ... licze na kontynuacje Clash''s Leryx longsoft ( Polska gra ) ehh chłopaki kiedy coś się ruszy ? :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 00:05, Bambusek napisał:

Nie ma starforce''a. Jakby miało to by nie było tak szybko na torrentach.


To przeczytaj relację z gry wydanej przez Cenege

http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013,5833042,King_s_Bounty__Legenda___relacja _na_zywo.html
10:21 Instalacja przebiegła. StarForce? To ktoś jeszcze tego używa? Myślałem, że ten system zabezpieczeń został już uniwersalnie potępiony przez trybunał w Norymberdze...

Albo mi sie ubzdurało albo faktycznie jest starforce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każde zabezpieczenie może zostać złamane a to co się ostatnio działo np. ze Spore jasno wskazuje że im agresywniej gra jest zabezpieczona tym bardziej piratom zależy na tym aby zabezpieczenia złamać.
Czyli innymi słowy to że gra już została spiracona nie oznacza wcale że nie była zabezpieczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczalem grac magiem i to chyba byl blad, bo z tego co widze to ceiniak jest. Tak mi sie przynajmniej wydaje. Juz pierwsi napotkani przeciwnicy potrafia wybic moja armie niemal do nogi. A jak mi sie zdarzylo, ze mialem dwoch przeciwnikow jeden po drugim to byla masakra. To znaczy najpierw zrobilem masakre armii pierwszego przeciwnika, a on mnie mocno oslabil, a pozniej masakre mojej armii zrobil drugi przeciwnik. :) W kazdym razie mimo wszystko gra mi sie podoba, choc chyba zaczne grac paladynem albo wojownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 09:00, Rafal G napisał:

Starforce jak najbardziej jest. Zresztą od dawna było wiadomo, że będzie.


To straszne i chyba przez to nie kupię gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 09:42, Azazell3 napisał:

To straszne i chyba przez to nie kupię gry.


Myślę, że akurat dla KB naprawdę warto się poświęcić;) Gra jest naprawdę genialna, więc szkoda było stracić możliwość zagrania z powodu zabezpieczenia. Gwarantuję, że nie pożałujesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 10:01, Rafal G napisał:

> To straszne i chyba przez to nie kupię gry.

Myślę, że akurat dla KB naprawdę warto się poświęcić;) Gra jest naprawdę genialna, więc
szkoda było stracić możliwość zagrania z powodu zabezpieczenia. Gwarantuję, że nie pożałujesz;)


No jeśli tobie nie przeszkadza resetowanie się komputera itp to Spoko..

Chyba jednak zakupie z zagranicy + może gdzieś spolszczenie znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować