Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

King's Bounty: The Legend

1452 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2008 o 11:10, Chester001 napisał:

King''s Bounty : The Legend za 69.90 zł !! w Media Markt
Jak myślicie opłaca się ?
Ja chyba się skuszę (jeszcze nie mam własnej [pożyczona])

Jasne że się opłaca :) Nowy KB jest świetny, a cena 69,90 jest chyba najniższą jaką za nią widziałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 16:13, Piciambeer napisał:

A mógłbyś mi przypomnieć, proszę, czym te całe starforce jest? ^^

Zabezpieczenie antypirackie, które częściej sprawia więcej problemów oryginalnym użytkownikom niż piratom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 19:00, windows00 napisał:

> A mógłbyś mi przypomnieć, proszę, czym te całe starforce jest? ^^
Zabezpieczenie antypirackie, które częściej sprawia więcej problemów oryginalnym użytkownikom
niż piratom.

Tyle to wywnioskowałem z poprzednich postów.

Ale jak dokładnie działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dosłownie przekopiowane z Wikipedii:

"StarForce to system stosowany do zabezpieczania płyt CD oraz DVD przed kopiowaniem stworzony dla Windowsa przez Protection Technology. W przeciwieństwie do SafeDisc, StarForce nie integruje w strukturę fizyczną płyty. Zabezpieczenie korzysta z 24 bitowego alfa-numerycznego klucza, który jest wprowadzany tylko raz, przy pierwszym uruchomieniu programu. Pozwala to w przyszłości na identyfikację oryginału i kopii."

Dłuższy link do szczegółów itp. itd.--> http://pl.wikipedia.org/wiki/StarForce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak wogole to gracie w King`s Bounty? Bo o zabezpieczeniach rozmawiacie, a o samej grze jakos nie. Chyba, ze tylko mi Cenega przyslala przed premiera Edycje Kolekcjonerska tej gry. :) Jestem ciekaw opinii i komentarzy. Zaczalem grac od poczatku, tym razem wojownikiem i musze przyznac, ze gra mi sie teraz troche przyjemniej, bo przynajmniej moja armia nie jest po kazdej potyczce wyzynana co do jednego. Wiecej - nieraz albo nie mam strat, albo straty sa minimalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 19:35, Ostrowiak napisał:

Dosłownie przekopiowane z Wikipedii:

"StarForce to system stosowany do zabezpieczania płyt CD oraz DVD przed kopiowaniem stworzony
dla Windowsa przez Protection Technology. W przeciwieństwie do SafeDisc, StarForce nie
integruje w strukturę fizyczną płyty. Zabezpieczenie korzysta z 24 bitowego alfa-numerycznego
klucza, który jest wprowadzany tylko raz, przy pierwszym uruchomieniu programu. Pozwala
to w przyszłości na identyfikację oryginału i kopii."

Dłuższy link do szczegółów itp. itd.--> http://pl.wikipedia.org/wiki/StarForce

Mein Gott, to znaczy że jedna instalacja i po formacie amen? O_o?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 19:41, Wojman napisał:

A tak wogole to gracie w King`s Bounty? Bo o zabezpieczeniach rozmawiacie, a o samej
grze jakos nie. Chyba, ze tylko mi Cenega przyslala przed premiera Edycje Kolekcjonerska
tej gry. :)

Sam pomyśl, ile kolekcjonerek Cenega zarezerwowała dla swojego sklepu? I ilu z tych, którzy tam zamówili zagląda też na gram? A z nich z kolei ilu chce coś pisać zamiast grać?
Ja zamówiłam na gram, bo w czasie, kiedy się zastanawiałam, oba sklepy kazały sobie płacić za kuriera i nie czułam potrzeby tworzyć nowego konta w sklepie Cenegi. Mam tylko nadzieję, że gram nie da jak zwykle ciała, i nie będę przez najbliższy tydzień czytać z zazdrością, że inni już od dawna grają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2008 o 20:58, Meghan_mph napisał:

Ja zamówiłam na gram, bo w czasie, kiedy się zastanawiałam, oba sklepy kazały sobie płacić
za kuriera i nie czułam potrzeby tworzyć nowego konta w sklepie Cenegi. Mam tylko nadzieję,
że gram nie da jak zwykle ciała, i nie będę przez najbliższy tydzień czytać z zazdrością,
że inni już od dawna grają.


to nie lepiej było iść do sklepu i kupić ? Mój znajomy co pracuje w Empiku już jutro będzie w sklepach dostępna ta gra.
A tak to możesz czekać z ładne pare dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 22:35, Chester001 napisał:

a za ile ją kupuje w empiku ?

a co do tego co napisałeś masz racje .


bodajże 69zł / 79zł na pewno nie więcej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 23:04, Azazell3 napisał:

> a za ile ją kupuje w empiku ?
>
> a co do tego co napisałeś masz racje .

bodajże 69zł / 79zł na pewno nie więcej ..

no ja myślałem ze mniej niż za 69 zł.. ehh taniej to chyba już nie będzie.. :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 23:05, Chester001 napisał:

> > a za ile ją kupuje w empiku ?
> >
> > a co do tego co napisałeś masz racje .
>
> bodajże 69zł / 79zł na pewno nie więcej ..
no ja myślałem ze mniej niż za 69 zł.. ehh taniej to chyba już nie będzie.. :((


kiedyś na pewno taniej będzie ;) - Dla mnie gra jest warta nawet 100zł .. To chyba gra roku będzie chociaż jeszcze liczę na Dead Space lub Fallout 3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co czytałem o KBTL to.. w kazdej recenzji recenzent jest zachwycony... coś w tym musi byc
ja grałem w wersje ENG juz nom i jest świetna ... walki dynamiczne żywe a nie takie jakies niemrawe w H 5. czekam jeszcze na disciples 3 i jak bedzie dobry kupie też !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 23:24, Chester001 napisał:

z tego co czytałem o KBTL to.. w kazdej recenzji recenzent jest zachwycony... coś w tym
musi byc
ja grałem w wersje ENG juz nom i jest świetna ... walki dynamiczne żywe a nie takie
jakies niemrawe w H 5. czekam jeszcze na disciples 3 i jak bedzie dobry kupie też !


Jasne Heroes 5 to słabizna i nuda w porównaniu do KBTL :). Boje się tylko że z czasem gra się może zrobić monotonna ale to wszystko i tak zależy od podłożonych questów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lecz jakbym miał wybierac nowy dodatek do H -> 3 <- za 60 zł a KBTL za 60 zł (powiedzmy) to i tak bym kupił H 3 .. H 3 nic nie przebije dopuki ktoś nie wyda łudząco podobnej gry... np H 6 :P która będzie w pięknym 2d z elementami 3d .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 19:56, Piciambeer napisał:

Mein Gott, to znaczy że jedna instalacja i po formacie amen? O_o?


Nie nie, cyrki ze wszelkimi aktywacjami to nowy wymysł, Starforce nie ma z tym nic wspólnego. Problemy ze starforcem były takie zwykle, że on bardzo nie lubił wirtualnych napędów, a nawet programów do wypalania danych na płycie i potrafił odmówić uruchomienia gry jeśli takowe coś było zainstalowane. Ale mogłeś kasować i instalowac grę ile razy chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować