Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

King's Bounty: The Legend

1452 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2008 o 23:31, Chester001 napisał:

lecz jakbym miał wybierac nowy dodatek do H -> 3 <- za 60 zł a KBTL za 60 zł (powiedzmy)
to i tak bym kupił H 3 .. H 3 nic nie przebije dopuki ktoś nie wyda łudząco podobnej
gry... np H 6 :P która będzie w pięknym 2d z elementami 3d .


Ja kiedyś ostro grywałem Heroes 2 (cudo gierka) a Heroes 3 z dodatkami to już w ogóle coś pięknego. Heroes 4 nie było takie złe ale jakoś nie wciągnęło mnie tak bardzo - może przez to, że w tym czasie pojawiły się inne ciekawsze tytuły. Natomiast Heroes 5 no niby klimacik jakiś takowy ma ale posiada bardzo odrzucające elementy m.in.: niewygodna mapa 3D + Dziwny interfejs (zwłaszcza w zamkach) .. itp .. Jedynie co mi się w H5 podoba to walki ale to niestety nie wystarczy abym miał grać w tą grę.. Może kiedyś się skuszę.

To co zrobili w King`s Bounty to od dawna marzyłem o takiej grze. Ruscy potrafią stworzyć udane projekty. Klimat gry jest niesamowity!!! - Grając w KB czuję jakbym powrócił do czasów Amigi / Commodore. Fabuła także niesamowita oraz walki. Na pewno gra ma bugi to oczywiste ale to one akurat tutaj nie przeszkadzają tak bardzo. Gra niby nie ma oryginalnych pomyslów ale jednak można uznać ją za grę innowacyjną - za coś nowego czego jeszcze nie bylo na PC - czy się mylę ?. Disciples kiedyś grałem ale trochę nie czaiłem tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 23:24, Chester001 napisał:

ja grałem w wersje ENG juz nom i jest świetna...


Nawet nie chce wiedziec skad masz wersje ENG... Co do ceny w Empiku to bedzie ona wynosila ona 99.90 PLN. Nie znam zrodla informacji, kotre wskazywaloby, ze w Empiku gra ta mialaby byc sprzedawana za 69 PLN. Akurat ten sklep kiedy tylko moze to stara sie, aby na grach byla cena zalecana przez wydawce. Natomiast w Media markt byc moze bedzie mozna nabyc troche taniej. Co do zabezpieczen - miales wersje ENG i nie wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 23:47, Wojman napisał:

Co do zabezpieczen - miales wersje ENG i nie wiesz?


The USA and European versions will not use Starforce. It is official info!

Gratulacje dla Cenegi za wciśnięcie tego syfu do polskiej wersji.
Osobiście, mimo że gra jest zachęcająca, nie kupię tego tytułu dopóki nie usuną Starforce''a. Jakoś rosyjska wersja doczekała się patcha usuwającego zabezpieczenie, a mimo to, nam go wciskają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 07:31, Sheltem napisał:

The USA and European versions will not use Starforce. It is official info!


Skad to jest zaczerpnieta informacja?

Dnia 23.10.2008 o 07:31, Sheltem napisał:

Osobiście, mimo że gra jest zachęcająca, nie kupię tego tytułu dopóki nie usuną Starforce''a.


Mi tam jakos to zabezpieczenie nie przeszkadza. Gram w King`s Bounty bez zadnego problemu, jedyne co to przy uruchomieniu plyta jest sprawdzana.

Dnia 23.10.2008 o 07:31, Sheltem napisał:

Jakoś rosyjska wersja doczekała się patcha usuwającego zabezpieczenie, a mimo to, nam
go wciskają.


To moze wersja polska tez sie doczeka takiego patcha? W tej sprawie chyba warto wyslac maila z zapytaniem do Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 07:49, Wojman napisał:

Skad to jest zaczerpnieta informacja?


http://forum.1cpublishing.eu/showthread.php?p=49787#post49787

Dnia 23.10.2008 o 07:49, Wojman napisał:

Mi tam jakos to zabezpieczenie nie przeszkadza. Gram w King`s Bounty bez zadnego problemu,
jedyne co to przy uruchomieniu plyta jest sprawdzana.


Kłopotów technicznych z tym czymś też nie miałem, ale ta firma ma u mnie przechlapane za coś innego.

Dnia 23.10.2008 o 07:49, Wojman napisał:

To moze wersja polska tez sie doczeka takiego patcha? W tej sprawie chyba warto wyslac
maila z zapytaniem do Cenegi.


Morze jest szerokie i głębokie.
Jak wydadzą wersję bądź patcha usuwającego to zabezpieczenie, to wtedy grę kupię. I jeśli zrobią to w miarę szybko (w kilka/kilkanaście tygodni, a nie w kilka lat).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za starforce powinni karać. Ja jakiś czas temu zakupiłem UFO Afterlight i niestety restety za resetami.. Okazało się, że zabezpieczenie to powodowało ale jakoś udało mi się je odinstalować. Ale w grę nie pograłem

Jakiś czas później kupiłem Darkstar One i jakoś ta wersja Starforce była ok. Zero problemów.
No oby w King`s Bounty była podobna ;/ - Ale dlaczego Cenega tak postępuje? Po co te zabezpieczenia?

Dlaczego nigdy nie można zakupić gry, którą się zainstaluje i będzie można grać bez płytki !!! Przecież to co się dzieje w obecnym czasie to jakiś absurd.
A tłumaczenie, że to przeciwko piratom itd.. To głupota bo i tak i tak piraci to ominą. A trzeba również wiedzieć, że niezabezpieczone gry też mogą się dobrze sprzedać --> dobrym przykładem jest "Sins of a Solar Empire"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 07:56, Azazell3 napisał:

No oby w King`s Bounty była podobna ;/ - Ale dlaczego Cenega tak postępuje? Po co te
zabezpieczenia?


Zebys w domu sobie plytki nie skopiowal i zeby na jednym zakupionym egzemplarzu gry nie gralo cale osiedle. :)

Dnia 23.10.2008 o 07:56, Azazell3 napisał:

A trzeba również wiedzieć, że niezabezpieczone gry też mogą się dobrze sprzedać -->
dobrym przykładem jest "Sins of a Solar Empire"


Sam nie jestem zwolennikiem tych zabezpieczen, ale nie wydaje mi sie by wydawcy mieli na ten temat podobne zdanie. Sins of a Solar Empire mam i tam faktycznie nie ma zabezpieczen, ale tam akurat taka polityke prowadzi producent. Bardzo lubie pelne wersje gier z CDA, nawet wtedy kiedy daja jakas gre, ktora w kolekcji juz mam. Bo oni robia tak, ze zabzezpieczenia zdejumja i w te gry mozna grac bez zadnych ograniczen i bez obecnosci plytki w napedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 08:26, Wojman napisał:

Zebys w domu sobie plytki nie skopiowal i zeby na jednym zakupionym egzemplarzu gry nie
gralo cale osiedle. :)


wiesz skopiować da się wszystko . Niektóre zabezpieczenia z większym trudem ale da się.

Wojman --> ty masz już wydanie cenegi zobacz czy posiada ona pliki localization? czy ukryli je ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 07:31, Sheltem napisał:

> Co do zabezpieczen - miales wersje ENG i nie wiesz?

The USA and European versions will not use Starforce. It is official info!

A NIE ZNACZY TO TYLE ZE W USA I EUROPIE NIE BEDZIE STARFORCA?
"NOT USE" TO CHYBA PRZECZENIE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 09:01, Chester001 napisał:

> > Co do zabezpieczen - miales wersje ENG i nie wiesz?
>
> The USA and European versions will not use Starforce. It is official info!

A NIE ZNACZY TO TYLE ZE W USA I EUROPIE NIE BEDZIE STARFORCA?
"NOT USE" TO CHYBA PRZECZENIE ?


mój kuzyn ma oryginał i nie ma żadnego starforce. Instalujesz i nawet płytkę możesz bez płyty grać :) (ponoć po zainstalowaniu patcha 1.6.5)

Dlatego ja chyba poproszę go aby mi kupił angielską i sprowadził do PL a ja sobie tylko dogram spolszczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ale czy zabezpieczenie będzie trudne czy nie piraci i tak je pominą przykladem jest chociazby Spore ;), No a granie z płytka jednak ładnie denerwuje szczególnie jak gra się w kilka gier na raz.Już nie mówiąc o tym że płyta się rysuje ;). Ja mam nadzieje że dadzą patcha i będzie spokój. A jesli chodzi o gry z CDA to fakt bardzo przydatne instalujesz raz i płytke moge schować sobie do kolekcji i nie musze się martwić że brat znajdzie ją i jak to zawsze jest porysuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 08:42, Azazell3 napisał:

Wojman --> ty masz już wydanie cenegi zobacz czy posiada ona pliki localization? czy
ukryli je ;/


Sprawdze jak bede w domu. Teraz nie mam takiej mozliwosci, bo w robocie siedze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 09:40, Wojman napisał:

Sprawdze jak bede w domu. Teraz nie mam takiej mozliwosci, bo w robocie siedze.


I jak ?? da radę ? sprawdzałeś ? bo pewnie nie wystawisz ale mógłbyś chociaż sprawdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 19:40, Azazell3 napisał:

I jak ?? da radę ? sprawdzałeś ? bo pewnie nie wystawisz ale mógłbyś chociaż sprawdzić
:)


Nie sadzisz chyba, ze sie podziele taka informacja, szczegolnie jesli ma byc wykorzystana do celu o ktorym mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 20:20, Wojman napisał:

Nie sadzisz chyba, ze sie podziele taka informacja, szczegolnie jesli ma byc wykorzystana
do celu o ktorym mysle.


Chodzi mi głównie czy warto abym zamawiał od kuzyna z zagranicy bo jeśli nie da rady wyciągnąć spolszczenia to wtedy będę niestety się męczył z resetami i będę grał w wersje Cenegi. A jak się da wyciągnąć pliczki to na pewno ktoś nawet jutro wrzuci do internetu to wtedy zdecyduje się na angielską wersję + dorzucę spolszczenie :)

Możesz mi na moje gg które mam w gramsajcie powiedzieć - prosiłbym bo to dla mnie istotne. A liczą się dni bo mam jeszcze 2tyg urlopu i naprawdę spieszy mi się i dlatego tak pilnie tej informacji potrzebuję.

Gdyby nie Starforce nie byłoby tej rozmowy :( i wiem, że to jest nielegalne ze spolszczeniem ale co mam zrobić? Każdy wie jak przeszkadza gdyż po pewnym czasie nagle wyskakuje Blue Screen :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiona przez Gram.pl EK doszła dzisiaj, jestem szczęśliwym posiadaczem nr. 436 ^^
Skrzynia porządna, z prześwitem, wyłożona gąbkami, nieco asymetryczna klapa, ale tylko nieco. W środku "gruba" gra, DVD, CD z muzą, instrukcja, oficjalny artbook, poradnik, który na nieszczęście opiewa tylko fragment gry, reszta znajduje się na gry-online... Fajnie, nie mam tam konta, a chciałbym go poczytać, co teraz? :P

Pozostałe elementy to replika miecza, solidna robota, nieco porysowana i z brudnawym kamieniem, ale porządna i z natłoczonym logo. Rozszerzony artbook godny polecenia, znajdują się w nim nawet rysunki fanów. Skórzany bukłak (0,5l) produkcji hiszpańskiej także prezentuje się dobrze. Poza tym... talia kart. Nie zwykła, lecz porządna, z ozdobnymi królem, królową i waletem, smok na każdym asie, poza tym 3 jokery, oczywiście Mag, Paladyn i Wojownik.

Całość prezentuje się świetnie, widać wkład pracy Cenegi, jedyną wadą jest tylko szczątkowy poradnik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 13:57, Ostrowiak napisał:

Zamówiona przez Gram.pl EK doszła dzisiaj, jestem szczęśliwym posiadaczem nr. 436 ^^


Ja mam duuuzo fajniejszy numer mojej EK. Nie bede sie chwali, ze to 0011 :)

Dnia 24.10.2008 o 13:57, Ostrowiak napisał:

Fajnie, nie mam tam konta, a chciałbym go poczytać, co teraz? :P


Najfajniej gra sie bez poradnika. Ja albo poradnika wogole nie ruszam albo po przejsciu gry z ciekawosci sprawdzam jak wyglada.

Dnia 24.10.2008 o 13:57, Ostrowiak napisał:

Pozostałe elementy to replika miecza, solidna robota, nieco porysowana i z brudnawym
kamieniem, ale porządna i z natłoczonym logo.


A mowilem, ze mieczyk fajny? :)

Dnia 24.10.2008 o 13:57, Ostrowiak napisał:

Skórzany bukłak (0,5l) produkcji hiszpańskiej także prezentuje
się dobrze.


Fajnie wyglada. Tylko przed uzyciem trzeba go wyplukac kilka razy, bo jak sie go otworzy to czuc, ze jest nowy.

Dnia 24.10.2008 o 13:57, Ostrowiak napisał:

Poza tym... talia kart. Nie zwykła, lecz porządna, z ozdobnymi królem, królową
i waletem, smok na każdym asie, poza tym 3 jokery, oczywiście Mag, Paladyn i Wojownik.


A ja talii kart nie rozpakowalem. Nadal sa w pudelku. Po prostu czasem mamy jakies wyjazdy firmowe na szkolenia albo integracyjne to karty sie przydaja, bo mozna wygrac jakis dodatek do pensji jak sie w pokerka na pieniadze bedzie gralo. :)

Dnia 24.10.2008 o 13:57, Ostrowiak napisał:

Całość prezentuje się świetnie, widać wkład pracy Cenegi, jedyną wadą jest tylko szczątkowy
poradnik :P


To trzeba przyznac, ze Edycja Kolekcjonerska King`s Bounty Legenda jest bardzo dobrze przygotowana i za to wydawcy naleza sie podziekowania. Moim zdaniem cena tez jest bardzo uczciwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować