Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

King's Bounty: The Legend

1452 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2008 o 14:05, Wojman napisał:

Najfajniej gra sie bez poradnika. Ja albo poradnika wogole nie ruszam albo po przejsciu
gry z ciekawosci sprawdzam jak wyglada.


Poradnik nie tyle do zaglądania w czasie gry, bo też tego nie robię, co jednak razi zostawienie... Kawałka Limitowanej Edycji Kolekcjonerskiej na płatnej abonamentowo stronie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 13:57, Ostrowiak napisał:

Zamówiona przez Gram.pl EK doszła dzisiaj, jestem szczęśliwym posiadaczem nr. 436

A mną złość targa, bo mam odebrać ze sklepu w metrze i co? I "kompletują zamówienie", chyba wołami te gry do centrum wysyłają... Jak znam swoje parszywe szczęście, weekend mam z głowy, zostaje mi jedynie innym, mądrzejszym nabywcom, życzyć miłej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skrzyneczka z EK KB wreszcie dotarła i można zacząć grę:)
Trochę szkoda że wersja demo i wszystkie sejwy z niej już wyleciały z mojego dysku ale w sumie pewnie i tak nie dało by się z nich zrobić użytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 100% nie można by wykorzystać zapisanych gier z dema - była w nim nieco zmieniona fabuła, o czym można przekonać się już zaraz na początku gry;)

p.s. Lepiej poooozno niż wcale;) - Gratuluje awansu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starforce ŻAAAAAAL.... Zachód ma "czystą" wersję, ruscy sobie go znieśli wraz z patchem a polaczki niech mają pod górkę... Gratulacje Cenego, także za to, że nie ma na pudełku żadnej informacji na ten temat... 80zł w plecy? Pewnie nie bo za czas jakiś (byłoby szybciej na pewno, jakby wszystkie wersje miały ten syf), ale się znajdzie... Pytanie tylko, czy o to chodzi, że niemal za każdym razem kiedy wydaję moje CIĘŻKO zarobione pieniądze mam kombinować co zrobić, aby gra chodziła tak jak powinna - czyli bez wkładania płyty i beż żadnych trojanów udających zabezpieczenie!?

Edit - odnośnie samego wydania (wersja zwykła) powiem tyle, że jest wypaśne (soundtrack, instrukcja, artwork album, poradnik i gra of course) ale wciskanie tego wszystkiego w papier to lipa - ładna, ale lipa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 15:56, Rafal G napisał:

Na 100% nie można by wykorzystać zapisanych gier z dema - była w nim nieco zmieniona
fabuła, o czym można przekonać się już zaraz na początku gry;)


Już zauważyłem, wydaje mi się że w demie na tym etapie już dostałem od króla ten artefakt przywołujący moce demonów a tu się okazało że muszę się postarać nieco bardziej:(

Dnia 24.10.2008 o 15:56, Rafal G napisał:

p.s. Lepiej poooozno niż wcale;) - Gratuluje awansu:)


Dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat do zdobycia skrzyneczki wystarczy mimo wszystko krótka wędrówka między mapami, nie zajmuje wiele czasu i można uniknąć walk po drodze.

Na 15 poziomie doświadczenia muszę stwierdzić, że nie wyobrażam sobie teraz gry Magiem, który ma niby mniej punktów dowodzenia niż Wojownik, to byłby dopiero hardcore.

A wasze "fascynujące" opowieści dotyczące Starforce przenieście do jakiegoś śmietnika, co mają te żale do gry :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 17:39, Mistic napisał:

A wasze "fascynujące" opowieści dotyczące Starforce przenieście do jakiegoś śmietnika,
co mają te żale do gry :F

To jest temat o King''s Bounty? Więc mamy prawo wyrazić nasze niezadowolenie z powodu "prezentu" w postaci trojana robiącego za zabezpieczenie, chociażby po to, aby poinformować innych potencjalnych kupców o czymś, o czym nie pisze na pudełku. Uwierzysz, że gdybym wiedział o tym syfie to bym nie kupił gry? Otóż nie kupiłbym dopóki nie znalazłby się sposób na jego pozbycie się. A zanim zaczniesz się dziwnie patrzeć polecam dowiedzieć się czegoś więcej niż sztampowe slogany na temat SF. Myślisz, że zachodni producenci ot tak sobie wycofali się z jego stosowania w grach skoro jest taki genialny (teraz chyba tylko ruscy czasem jeszcze "to" ładują w gry)? Myślisz, że proces jaki miał wytoczony Ubisoft właśnie za SF był tylko dla kaprysu? Myślisz, że opinia jaką "cieszy się" SF wzięła się tylko od nieszczęśliwych piratów (którzy i tak łamią wszystko jak chcą)?
Dodatkowo wpienia mnie fakt, że zachodnie wersje KB nie mają SF, ruscy go sobie zdjęli, i tylko nam zostało to zgniłe jajo... ŻAL :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 18:33, ChrisBgnr napisał:

> A wasze "fascynujące" opowieści dotyczące Starforce przenieście do jakiegoś śmietnika,

> co mają te żale do gry :F
To jest temat o King''s Bounty? Więc mamy prawo wyrazić nasze niezadowolenie z powodu
"prezentu" w postaci trojana robiącego za zabezpieczenie, chociażby po to, aby poinformować
innych potencjalnych kupców o czymś, o czym nie pisze na pudełku. Uwierzysz, że gdybym
wiedział o tym syfie to bym nie kupił gry? Otóż nie kupiłbym dopóki nie znalazłby się
sposób na jego pozbycie się. A zanim zaczniesz się dziwnie patrzeć polecam dowiedzieć
się czegoś więcej niż sztampowe slogany na temat SF. Myślisz, że zachodni producenci
ot tak sobie wycofali się z jego stosowania w grach skoro jest taki genialny (teraz chyba
tylko ruscy czasem jeszcze "to" ładują w gry)? Myślisz, że proces jaki miał wytoczony
Ubisoft właśnie za SF był tylko dla kaprysu? Myślisz, że opinia jaką "cieszy się" SF
wzięła się tylko od nieszczęśliwych piratów (którzy i tak łamią wszystko jak chcą)?
Dodatkowo wpienia mnie fakt, że zachodnie wersje KB nie mają SF, ruscy go sobie zdjęli,
i tylko nam zostało to zgniłe jajo... ŻAL :(


właśnie mądre słowa.

Ja zamówiłem i w poniedziałek otrzymam angielską wersję paczuszka już wysłana :) .. Teraz męcze znajomego aby wyciągnął spolszczenie a ponoć spolszczenie aż 4.2 gb zajmuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 19:19, Azazell3 napisał:

Ja zamówiłem i w poniedziałek otrzymam angielską wersję paczuszka już wysłana :) .. Teraz
męcze znajomego aby wyciągnął spolszczenie a ponoć spolszczenie aż 4.2 gb zajmuje :(


Spolszczenie jest własnością polskiego wydawcy. Nie jest to freeware. Zatem propagowanie piractwa, a co za tym idzie - ban.
Żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 19:28, Dymolion napisał:

nabyłem dziś drogą kupna w MM kb ZA 79.90 W Empiku i wszystek indziej jest po 99, za
zaoszczędzone 20 pln nabyte podkładkę żelową do roboty :D

a jakbyś mieszkał w Bydgoszczy byś miał za... 69,90 :) he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 14:05, Wojman napisał:

Fajnie wyglada. Tylko przed uzyciem trzeba go wyplukac kilka razy, bo jak sie go otworzy
to czuc, ze jest nowy.


Ciekawe, jakie plyny ten bukłak wytrzymuje. Zwłaszcza cieplejsze typu świeża herbata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dopiero dzisiaj zawitał kurier z EK King''s Bounty i muszę powiedzieć że bardzo ładnie to wszystko wygląda, razi tylko drobny fakt że na poradniku wielkimi jak słoń literami jest napis (znienawidzonego przeze mnie) serwisu gry-online...ble.
Troszkę dziwne jest też to że skrzyneczka wydaje się sporo zaduża jak na to co się w niej znajduje (co nie zmienia faktu że przezentuje się bardzo atrakcyjnie).
Co do samej gry to jak narazie mi się bardzo podoba.
Mimo faktu że za turówkami nie przepadam to KB jest na prawdę dobrą i wciągającą gierką:)
Co do jęczenia na temat starforce''a to jeszcze nigdy nie miałem z nim problemów mimo różnych konfiguracji sprzętowych, narzekać na niego nie mogę (narazie przynajmniej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 23:30, Chester001 napisał:

no i co biegliście do sklepów ? macie juz opisujcie wrażenia i o co chodzi z tym starforcem
?

Wrażenia? Super bogata zwykła edycja - artbook, instrukcja, poradnik, płyta ze soundtrackiem (świetna!). Nie pasuje mi tylko to, że zamiast standardowego dvd boxu jest to wszystko wsadzone w tekturowe "etui" (które wygląda świetnie ale trwałość takich wydań pozostawia jednak trochę do życzenia). Wrażeń z samej gry na razie wiele nie mam bo dopiero zacząłem. Od razu rzuca się w oczy rozbudowany motyw ze szkatułką w stosunku do dema - teraz nie tylko trzeba się więcej nabiegać aby ją zdobyć, ale także o przychylność jej poszczególnych mieszkańców trzeba najpierw zawalczyć (dosłownie i w przenośni). Lekko zakłuły mnie w oczy w kilku miejsach literówki, ale to szczegół. I to na razie tyle - kto grał w demo ten wie czego się spodziewać, a na jakieś głębsze refleksje i dyskusje przyjdzie czas jak się grę ukończy.
Starforce - mocno kontrowersyjne zabezpieczenie antypirackie mogące powodować kłopoty ze stabilnością systemu jak i kilka innych atrakcji (już trafiłem na wątek na jednym forum gracza któremu odmówił odpalenia gry z powody urządzeń emulujących - chłopak wirtuali nie miał, więc idąc za radami usunął nawet nero, potem format i ciągle nic. Okazało się, że miał napęd dvd i drugi cd a starforce czegoś takeigo nie przewiduje i traktuje drugi napęd jako urządzenie do emulacji i odmawia współpracy. Po odłączeniu fizycznym napędu cd gra ruszyła.... - opowiadać dalej o SF? Lepiej nie...) Ciekawskim polecam google, a producentowi i dystrybutorowi pukam w czoło za tę genialną decyzję... Dodam, że zachodnie wersje mają bodajże securoma, a ruscy zdjęli SF wraz z patchem 1.6.4. (w której to wersji notabene jest wydana nasza rodzima).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie przydałaby się jakaś instrukcja obsługi wyjaśniająca co można a czego nie można tam nalewać. Myślę jednak że ciepłe/gorące płyny można sobie odpuścić bo to po prostu nie termos - zaraz po wlaniu do środka czegoś gorącego bukłak pewnie się mocno nagrzeje do tego płyn w środku najprawdopodobniej szybko wystygnie...
W sumie jest to ciekawy ale mało praktyczny gadżet, może za pół roku jak zacznie się robić gorąco przyda się na wycieczkach ale póki co niewiele da się z nim zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki za obszernego posta! [piwo]
wciaż się zastanawiam czy kupić mam już miałem leciec wczoraj.. :/
zamierzam jeszcze kupic gta 4 (na 80%) wiec to by bylo 200 zł :/ za 200 zł mam już pół komurki... :/:/ sam nie wiem nie wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.10.2008 o 19:19, Azazell3 napisał:

Ja zamówiłem i w poniedziałek otrzymam angielską wersję paczuszka już wysłana :) .. Teraz
męcze znajomego aby wyciągnął spolszczenie a ponoć spolszczenie aż 4.2 gb zajmuje :(


zdajesz sobie sprawe że właścicielem praw do lokalizacji jest Cenega i to o czym piszesz jest łamaniem praw autorskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować